Як вибрати власне житло: поради

Придбати власне житло зараз не надто складно - довкола є безліч пропозицій купівлі квартири чи будинку. Проте, знайти саме те житло, котре вже давно "засіло" в голові - важко.

Вибір квартири, без сумніву, потребує часу, наполегливості та терпіння, а інколи й змушує понервувати. Разом із МЖК Еспрес-24 ми зібрали для вас поради, як обрати свій дім, а також хочемо застерегти від помилок, які зазвичай трапляються.


Чого варто уникати, купуючи квартиру?

Перша тактика, яку потрібно викреслити зі списку - гонитва за дешевизною. Спокусливі ціни часто затьмарюють здоровий глузд, тому ми не радимо Вам особливо концентрувати увагу на вартості - поцікавтеся репутацією будівельної компанії, не ведіться на її "багатообіцяючі" пропозиції.

Ще одна, доволі поширена, помилка при виборі майбутнього житла - невизначеність Ваших бажань та потреб. Через це часто трапляються ситуації, коли квартира просто не відповідає способу життя та стилю людини. 

Але ж як серед стількох пропозицій визначитися та обрати найкраще житло в Івано-Франківську, таке, що підходить саме Вам?


На що слід звернути увагу при виборі квартири?

Виберіть забудовника. Якість — перш за все, тому варто розглядати ті компанії, котрі працюють вже досить давно та мають приклади якісних проєктів. Зрозуміло, що пошуки варіантів не завершаться пошуками в Інтернеті «квартири Івано-Франківськ». Ретельно перевіряйте сайти, соціальні мережі, почитайте відгуки та коментарі, поспілкуйтесь із людьми, котрі вже мають досвід. У хорошого забудовника буде багато хороших відгуків, адже це результат співпраці із клієнтами. 

Подумайте про стиль вашого життя, рутину, захоплення та побажання. Які місця найчастіше відвідуєте у вільний час? Чи є у вас машина? В якій частині міста знаходиться робота? Відповіді на ці питання допоможуть визначитися з наступними пунктами.

Визначіться із локацією. В якому районі варто купувати квартиру? Якщо ви надаєте перевагу здоровому способу життя, спорту, ідеальний варіант - житлові комплекси, розташовані неподалік парків чи озер. Якщо ваша мрія - проведення часу на свіжому повітрі та медитації на природі, то варто обирати житло у передмісті, якщо ж Ви активні у світському житті - квартира в центральній частині міста точно підійде.

Визначте важливу для Вас інфраструктуру. Що має бути поблизу будинку вашої мрії:

  • дитячий садок,
  • школа,
  • ресторан,
  • концертні зали
  • парки
  • паркінг - не забувайте про цей пункт, адже одна з найрозповсюдженіших проблем мешканців - відсутність спеціальних місць для паркування, наявність стихійних стоянок на газонах і біля під’їздів.

Відштовхуйтеся від Ваших потреб.

Площа, планування та стиль квартири. Де саме у своєму помешканні ви проводите найбільше часу та що для вас принципово важливо?

До прикладу, людям, які працюють не виходячи з дому, необхідне місце для робочого кабінету, а любителі приймати гостей та влаштовувати домашні вечірки не обійдуться без просторої вітальні.

Пам’ятайте просте правило - обране житло повинне сприяти вашим інтересам, а не пригнічувати їх. Хтось хотів би спроєктувати читацький куток чи інший творчий простір, інші відмовляються від такого роду ділянок задля збільшення кухні чи спальні.

Уточніть чи можливе перепланування, які стіни підлягають знесенню, а які - ні.

Перевірте документи. Зверніться до юриста, вимагайте дозволу на перегляд всіх документів та уважно слухайте відповіді на запитання. Це важливо, адже можуть виникнути проблеми, на які ви не зможете вплинути.

Розгляньте якомога більше варіантів. Так у вас сформується чіткіше бачення "Це воно!" та "Такий варіант не для мене!". 


Та, якщо у вас є вже сформоване бачення помешкання мрії, і це затишна квартира неподалік озера та парку, де можна погуляти, насолодитися природними краєвидами. Де є власна набережна, паркова алея, зони відпочинку та сучасні дитячі майданчики, тоді пригляньте собі варіант у житловому комплексі "Millennium" від будівельної компанії МЖК Еспрес-24. Вам однозначно сподобається.

 

партнерський матеріал


Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1193
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2517
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2108
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2162
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6536 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2449 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

333

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1145

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1279

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1397
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

275
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

583
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2058
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26508
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

552
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10462 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8008
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

531
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

399
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

543
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

620
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1582