Як вибрати власне житло: поради

Придбати власне житло зараз не надто складно - довкола є безліч пропозицій купівлі квартири чи будинку. Проте, знайти саме те житло, котре вже давно "засіло" в голові - важко.

Вибір квартири, без сумніву, потребує часу, наполегливості та терпіння, а інколи й змушує понервувати. Разом із МЖК Еспрес-24 ми зібрали для вас поради, як обрати свій дім, а також хочемо застерегти від помилок, які зазвичай трапляються.


Чого варто уникати, купуючи квартиру?

Перша тактика, яку потрібно викреслити зі списку - гонитва за дешевизною. Спокусливі ціни часто затьмарюють здоровий глузд, тому ми не радимо Вам особливо концентрувати увагу на вартості - поцікавтеся репутацією будівельної компанії, не ведіться на її "багатообіцяючі" пропозиції.

Ще одна, доволі поширена, помилка при виборі майбутнього житла - невизначеність Ваших бажань та потреб. Через це часто трапляються ситуації, коли квартира просто не відповідає способу життя та стилю людини. 

Але ж як серед стількох пропозицій визначитися та обрати найкраще житло в Івано-Франківську, таке, що підходить саме Вам?


На що слід звернути увагу при виборі квартири?

Виберіть забудовника. Якість — перш за все, тому варто розглядати ті компанії, котрі працюють вже досить давно та мають приклади якісних проєктів. Зрозуміло, що пошуки варіантів не завершаться пошуками в Інтернеті «квартири Івано-Франківськ». Ретельно перевіряйте сайти, соціальні мережі, почитайте відгуки та коментарі, поспілкуйтесь із людьми, котрі вже мають досвід. У хорошого забудовника буде багато хороших відгуків, адже це результат співпраці із клієнтами. 

Подумайте про стиль вашого життя, рутину, захоплення та побажання. Які місця найчастіше відвідуєте у вільний час? Чи є у вас машина? В якій частині міста знаходиться робота? Відповіді на ці питання допоможуть визначитися з наступними пунктами.

Визначіться із локацією. В якому районі варто купувати квартиру? Якщо ви надаєте перевагу здоровому способу життя, спорту, ідеальний варіант - житлові комплекси, розташовані неподалік парків чи озер. Якщо ваша мрія - проведення часу на свіжому повітрі та медитації на природі, то варто обирати житло у передмісті, якщо ж Ви активні у світському житті - квартира в центральній частині міста точно підійде.

Визначте важливу для Вас інфраструктуру. Що має бути поблизу будинку вашої мрії:

  • дитячий садок,
  • школа,
  • ресторан,
  • концертні зали
  • парки
  • паркінг - не забувайте про цей пункт, адже одна з найрозповсюдженіших проблем мешканців - відсутність спеціальних місць для паркування, наявність стихійних стоянок на газонах і біля під’їздів.

Відштовхуйтеся від Ваших потреб.

Площа, планування та стиль квартири. Де саме у своєму помешканні ви проводите найбільше часу та що для вас принципово важливо?

До прикладу, людям, які працюють не виходячи з дому, необхідне місце для робочого кабінету, а любителі приймати гостей та влаштовувати домашні вечірки не обійдуться без просторої вітальні.

Пам’ятайте просте правило - обране житло повинне сприяти вашим інтересам, а не пригнічувати їх. Хтось хотів би спроєктувати читацький куток чи інший творчий простір, інші відмовляються від такого роду ділянок задля збільшення кухні чи спальні.

Уточніть чи можливе перепланування, які стіни підлягають знесенню, а які - ні.

Перевірте документи. Зверніться до юриста, вимагайте дозволу на перегляд всіх документів та уважно слухайте відповіді на запитання. Це важливо, адже можуть виникнути проблеми, на які ви не зможете вплинути.

Розгляньте якомога більше варіантів. Так у вас сформується чіткіше бачення "Це воно!" та "Такий варіант не для мене!". 


Та, якщо у вас є вже сформоване бачення помешкання мрії, і це затишна квартира неподалік озера та парку, де можна погуляти, насолодитися природними краєвидами. Де є власна набережна, паркова алея, зони відпочинку та сучасні дитячі майданчики, тоді пригляньте собі варіант у житловому комплексі "Millennium" від будівельної компанії МЖК Еспрес-24. Вам однозначно сподобається.

 

партнерський матеріал


Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

572
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

443
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

7749 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2525 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1893
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2375

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

535

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

533

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

611

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

1006
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

156
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

355
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

487
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

271
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

390
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

515 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

806
01.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5643
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

269
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

368
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

383
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

488