Як вибрати власне житло: поради

Придбати власне житло зараз не надто складно - довкола є безліч пропозицій купівлі квартири чи будинку. Проте, знайти саме те житло, котре вже давно "засіло" в голові - важко.

Вибір квартири, без сумніву, потребує часу, наполегливості та терпіння, а інколи й змушує понервувати. Разом із МЖК Еспрес-24 ми зібрали для вас поради, як обрати свій дім, а також хочемо застерегти від помилок, які зазвичай трапляються.


Чого варто уникати, купуючи квартиру?

Перша тактика, яку потрібно викреслити зі списку - гонитва за дешевизною. Спокусливі ціни часто затьмарюють здоровий глузд, тому ми не радимо Вам особливо концентрувати увагу на вартості - поцікавтеся репутацією будівельної компанії, не ведіться на її "багатообіцяючі" пропозиції.

Ще одна, доволі поширена, помилка при виборі майбутнього житла - невизначеність Ваших бажань та потреб. Через це часто трапляються ситуації, коли квартира просто не відповідає способу життя та стилю людини. 

Але ж як серед стількох пропозицій визначитися та обрати найкраще житло в Івано-Франківську, таке, що підходить саме Вам?


На що слід звернути увагу при виборі квартири?

Виберіть забудовника. Якість — перш за все, тому варто розглядати ті компанії, котрі працюють вже досить давно та мають приклади якісних проєктів. Зрозуміло, що пошуки варіантів не завершаться пошуками в Інтернеті «квартири Івано-Франківськ». Ретельно перевіряйте сайти, соціальні мережі, почитайте відгуки та коментарі, поспілкуйтесь із людьми, котрі вже мають досвід. У хорошого забудовника буде багато хороших відгуків, адже це результат співпраці із клієнтами. 

Подумайте про стиль вашого життя, рутину, захоплення та побажання. Які місця найчастіше відвідуєте у вільний час? Чи є у вас машина? В якій частині міста знаходиться робота? Відповіді на ці питання допоможуть визначитися з наступними пунктами.

Визначіться із локацією. В якому районі варто купувати квартиру? Якщо ви надаєте перевагу здоровому способу життя, спорту, ідеальний варіант - житлові комплекси, розташовані неподалік парків чи озер. Якщо ваша мрія - проведення часу на свіжому повітрі та медитації на природі, то варто обирати житло у передмісті, якщо ж Ви активні у світському житті - квартира в центральній частині міста точно підійде.

Визначте важливу для Вас інфраструктуру. Що має бути поблизу будинку вашої мрії:

  • дитячий садок,
  • школа,
  • ресторан,
  • концертні зали
  • парки
  • паркінг - не забувайте про цей пункт, адже одна з найрозповсюдженіших проблем мешканців - відсутність спеціальних місць для паркування, наявність стихійних стоянок на газонах і біля під’їздів.

Відштовхуйтеся від Ваших потреб.

Площа, планування та стиль квартири. Де саме у своєму помешканні ви проводите найбільше часу та що для вас принципово важливо?

До прикладу, людям, які працюють не виходячи з дому, необхідне місце для робочого кабінету, а любителі приймати гостей та влаштовувати домашні вечірки не обійдуться без просторої вітальні.

Пам’ятайте просте правило - обране житло повинне сприяти вашим інтересам, а не пригнічувати їх. Хтось хотів би спроєктувати читацький куток чи інший творчий простір, інші відмовляються від такого роду ділянок задля збільшення кухні чи спальні.

Уточніть чи можливе перепланування, які стіни підлягають знесенню, а які - ні.

Перевірте документи. Зверніться до юриста, вимагайте дозволу на перегляд всіх документів та уважно слухайте відповіді на запитання. Це важливо, адже можуть виникнути проблеми, на які ви не зможете вплинути.

Розгляньте якомога більше варіантів. Так у вас сформується чіткіше бачення "Це воно!" та "Такий варіант не для мене!". 


Та, якщо у вас є вже сформоване бачення помешкання мрії, і це затишна квартира неподалік озера та парку, де можна погуляти, насолодитися природними краєвидами. Де є власна набережна, паркова алея, зони відпочинку та сучасні дитячі майданчики, тоді пригляньте собі варіант у житловому комплексі "Millennium" від будівельної компанії МЖК Еспрес-24. Вам однозначно сподобається.

 

партнерський матеріал


Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5216 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1845 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4057 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3180 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7976 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20306 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

285

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

825

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1921

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2399
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

197
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

704
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

487
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18393
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

986
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1222 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6108 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23403 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

301
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

998 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1201 5
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

504