Як доглядати за волоссям після зими: 5 основних правил

Зима – справжнє випробовування для волосся. У цю холодну пору вона починає частіше випадати, стає ламким, посіченим та тьмяним. Тому волосся потребує особливого догляду взимку, а навесні - відновлення і вітамінного живлення.

Для того, аби повернути волоссю здоровий блиск та красу з приходом тепла, варто дотримуватися таких п'яти основних правил, пише "РБК".

Збільшити у раціоні кількість продуктів багатих на вітаміни. Навесні у багатьох людей починається авітаміноз, що негативно позначається на організмі, зокрема і на волоссі. Тому, у свій раціон варто включити більше фруктів та овочі, які зберігають вітаміни під час зими: яблука, моркву, буряк, капусту, гарбуз, а також сухофрукти і горіхи. Окрім них варто регулярно вживати м'ясні і молочні продукти, рибу, морепродукти.

Підібрати правильні засоби для волосся. У комплекс догляду за сухим і ламким волоссям варто додати засоби з пантенолом, який допомагає йому отримувати і втримувати вологу. Не менш важливими є шампунь і маска для волосся. Найкраще обирати їх з вмістом гіалоуранової кислоти, амінокислот, різними рослинними компонентами та природними маслами.

Відкласти фарбування хоча б на один місяць. Будь-яка фарба, навіть дуже якісна та дорога, шкодить волоссю. Тому, для фінального зимового фарбування варто підібрати максимально наближений до свого природного відтінку колір, аби відростаюче коріння було менш помітним.

Не використовувати стайлінгові засоби та складні укладки. Будь-які складні процедури з волоссям, накрутки та вирівнювання сильно псують локони. Тому, після зими волоссю варто дати легкий перепочинок на якийсь час. Окрім того, після миття краще сушити його природним шляхом.

Обирати правильну стрижку. Найкращий підбір стрижки на весняний період – це відстригання неживих і посічених кінчиків. Так волоссю буде легше оновитися, а зовнішній його вигляд стане акуратнішим.


12.02.2019 1855 5
Коментарі (5)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1475
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

741
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

926
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2004
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3507
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2406 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

749

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

655

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

628

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

648
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10289
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1135
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5204
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

947
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2745
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1137
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

338
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

657
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

569
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

618
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

974 2