Голодування і Юрій Луценко

Я інколи голодаю. Тільки вода. Нічого більше – ні чаїв, ані узварів, в тому числі. З ними – це вже не «голодування», а всього лише «жорстка дієта».

 

Нажаль останнім часом голодаю безсистемно. Системне голодування, як його рекомендують зокрема Поль Брегг та Геннадій Малахов, це голодні дні – 1-2 дні на тиждень, 3-добове на місяць, тижневе – один раз на квартал. І два рази на рік «довгі голодування» – 14 днів, і 30 (і більше) днів.

 

Років двадцять тому я проголодував 7 днів. За останні два роки вдалося проголодувати кілька разів до 3-4 дні. Більше не виходить через побутові проблеми, роботу, відрядження і т.п. Хоча бувалі голодувальники кажуть, що після 10-го – 14-го дня голодуючий, який вже повністю перейшов на «внутрішнє харчування», на 2-3 наступні тижні повністю відновлює всі фізичні кондиції і може виконувати навіть важку фізичну роботу.

 

Насправді голодувати не так важко в плані фізіології, більше проблем від психології і звичок. Постійно нагадує про себе отой рух рукою, яка несе їжу до рота:) А ще закладена у звичку циклічність «трапез».

 

На третій-четвертий день їжа навіть сниться. Сон стандартний – або великий «тазік» смаженої курятини, яку ти «їж» цілу ніч, коли б не прокинувся, або, останнім часом, величезна буханка свіжого, ще гарячого, житнього хліба. В такому сні «сняться» навіть запахи:)

 

Я завжди хотів здійснити так зване "повне голодування", яке триває близько 40-45 діб.  За цей час організм «виїдає» з організму спочатку всі запаси, а потім і все «зайве», включно з шлаками, слиззю, доброякісними (кістомами, аденомами і т.д.)  і, навіть, злоякісними пухлинами.

 

Ознакою того, що далі голодувати – смерть, – це відновлення почуття різкого голоду (після 14-го дня голодування воно відсутнє) і зникнення нальоту на язику (він "з’їдається" останнім). Досить складними є вхід і, особливо, вихід з голодування. В цей час дуже багато чого «не можна» (смерті подібно).

 

А ще в голодуванні надзвичайно важливі правильні мотивації. Якщо ви голодуєте «довго» заради того, щоб «скинути зайву вагу», то така мотивація є сумнівною, швидше за все – хибною. З нею можна і отримати цілий «букет» проблем зі здоров’ям. Тому, до речі, майже жодний лікар, що керується відомою максимою «Не нашкодь!», не буде рекомендувати вам голодувати, попри те, що з них майже ніхто не сумнівається в «помічності» голодувань в плані того ж «оздоровлення».

 

Єдина правильна мотивація як приголодуванні, так і взагалі "по життю" – це як в ісламі перша фраза Корану «БесмАлла-ар-Рахман-ар-Рахім» («В ім’я Аллаха Милостивого, Милосердного!»), – кожному своє по вірі і переконаннях...

 

40 днів голодували Ісус і Мойсей.

 

«Після охрещення Ісус протягом 40 днів постив у пустині, де його спокушав злий дух» (Мат. 4, 2-4).

 

Мойсей постив 40 днів на горі Синай, «нічого не вкушаючи», і після цього він отримав з рук Божих Скрижалі Закону із Заповідями…

 

Голодування має дуже потужну «метафізику», - після критичних 3-4-5-го днів (в ці дні польові тонкоматеріальні «демони» постійно намагаються змусити вас припинити голодування – спокушуванням, головними болями, запамороченнями, іншими неприємними станами…) значно загострюються інтуїтивні та екстрасенсорні можливості, стають надзвичайно динамічними медитація та молитва.

 

Я не знаю чому саме арештований колишній головний міліціонер України Юрій Луценко почав голодувати. Чи єдиною мотивацією його був тиск на прокурорів, і піар, чи це була дія «подвійного призначення» – для зовнішнього світу одне, для себе ж – «БесмАлла…»?

 

Але зараз ЗМІ повідомили слова Луценка: «Після голодування за два тижні я набрав чотири кілограми й активно займаюся фізкультурою». Він проголодував з 22 квітня до 23 травня 2011 року, – тобто 32 дні.

 

Я, звичайно, "не заздрю" йому як арештованому, свобода якого обмежена. Але радію за нього, в тому, що йому вдалося «знайти можливість» проголодувати аж 32 дні(!!!), – безперечно за цей час він прекрасно оздоровився та багато «бачив» і «знає» того, чого ніколи не пізнаємо ми – «щоденні їдоки чужої плоті»:) І шкодую, що він таки не до-був «повного голодування»…


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1942
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1851
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1844
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5452 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2143 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1500

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

731

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

786

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

985

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

996
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1760
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3669
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10245
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26131
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10171 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7702
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

883
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

178
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

245
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

372
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1266
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

870