Ексклюзив: зірка серіалу "Школа" та учасниця "Голосу країни-8" Анна Трінчер про секрети успіху, шкільні романи та популярність

Анна Трінчер - зірка українськомовної стрічки "Школа" на телеканалі "1+1", яка стала найпопулярнішим серіалом осінньо-зимового сезону.

У серіалі дівчина виконала роль подружки головної героїні Лоли Нати. Юна акторка зізнається, що серіал приніс їй неймовірну популярність, її почали впізнавати на вулицях, просити автографи, а кількість підписників в соціальних мережах досягла 300 тисяч.

Але крім гри на сцені, Анна мріє про вокальну кар'єру. Фіртці вдалося поспілкуватися із молодою зіркою під час фан-туру серіалу "Школа" в Івано-Франківську.


Давно займаєшся вокалом?

З дев’яти років. Спочатку був хор, а потім я почала займатися своєю сольною кар’єрою. Двічі брала участь у "Дитячому Євробаченні", «Голосі країни. Діти» та «Голосі Країни», представляла Україну на дитячій "Новій хвилі".

Що потрібно, аби стати успішною співачкою?

Варто багато займатися вокалом та постійно працювати над собою. 

Як вдається поєднувати навчання, зйомки та співочу кар’єру?

Я стараюся поєднувати і навчання, і роботу. Звичайно, інколи доводиться щось пропускати. Буває таке, що я з’являюсь у школі декілька разів на рік. Я вчу те, що найголовніше і найбільш цікаве для мене.

Чому ти вирішила взяти участь в шоу «Голос країни»?

Я туди пішла, бо це була моя мрія. На дитячому «Голосі» я вилетіла вже на боях, тому поставила собі за мету пройти на дорослому «Голосі» якнайдалі.

Задоволена тренером?

На 200%. Я потрапила до команди Джамали. Вона надихає мене, вона дуже крута артистка світового рівня і дуже чесна та щира, як людина. А ще – вона справедлива. За це я її дуже поважаю і взагалі, я вдячна долі, що вона зіштовхнула мене з таким артистом.

Що дала тобі участь в «Голосі»?

Це, безперечно, неймовірний досвід. Виступати на одній сцені з Джамалою багато вартує. Також - це багато знайомств, прихильників, фанів.

Після проекту продовжиш співпрацю з Джа?

Нараз взагалі немає часу навіть про це подумати, адже зараз ми в турі Украною, але ми говорили з її продюсером. Побачимо, як вийде.

Як потрапила в «Школу»?

Ой, це вийшло якось спонтанно. Мені мама скинула анкету, я її заповнила і прийшла на кастинг. А чому б і не спробувати, думала я. Якось зразу воно все вийшло.

Серіал «Школа» - це твій перший акторський досвід?

Ні, до того ще знімалася в кількох серіалах. Пройшла акторські курси філії New York Film Academy в Лос-Анжелесі. Досвід мінімальний був, але щоб масштабно займатися цією професією, - то ні.

Як проходили зйомки «Школи»? Важко було?

Так, дуже. Нам потрібно було відзняти 30 серій за короткий період і ми працювали з 6, 7 години ранку і до пізньої ночі. Графік тяжкий, морально було дуже складно, але за допомогою моїх колег, моєї другої сім’ї, виходило дуже жваво і весело.

В чому секрет шаленої популярності «Школи»?

Це 100-відсоткове попадання в ціль. Ну, по-перше тому, що це – україномовний продукт. І такого формату на українському ринку до тепер не було. Це дуже круто, що в нас є україномовний серіал, яким можна пишатися. А ще тому, що в ньому грали актори-аматори і грали так, як відчувають, а не так, як потрібно. Це все було дуже гармонійно і ближче до народу.

Після зйомок в серіалі підтримуєте відносини з акторами?

Не просто підтримую. Ми друзі. Це – моя друга сім’я з якою проводжу багато часу.

Це правда, що під час зйомок ви закохалися в одного зі своїх колег?

Хм, ну як вам сказати. Так, я зараз закохана, це мій колега у серіалі Школа. Він дуже щира та душевна людина.

Хто саме - Олег (грає Назара) чи Богдан (грає роль Тохи)?

Я не можу сказати. Ви не уявляєте наскільки багато означає кохання в моєму житті.

Як проходить фан-тур?

Дуже круто. Тільки позитивні емоції. Ми почали в Луцьку. Потім побували у рівному та Львові. Зараз приїхали до Івано-Франківська. Дуже багато фанів. В кожному місті кілька сотень людей приходить на зустрічі. Важливо знати, що тебе люблять і знають.

Вперше на Прикарпатті?

Так. Дуже хочу побачити місто, але не знаю, чи вистачить на це часу. Я взагалі дуже люблю подорожувати.

На останок - твоє побажання акторам-початківцям…

Узагалі шоу-бізнес та акторська діяльність  - це дуже тернистий шлях. Тут треба мати броню по тілу і я всім бажаю, якщо ви вже вирішили на нього ступити, то робіть це з високо піднятою головою. Ніколи не здавайтесь і весь негатив пропускайте попри себе.


Цікаві факти про Анну Трінчер:

  • Володіє чотирьма мовами;
  • Не вміє готувати, але планує навчитися;
  • Хоче стати співачкою;
  • Любить дахи будинків;
  • Не має улюбленого кольору;
  • Завжди носить з собою флешку і телефон;
  • Вміє грати на бандурі;
  • Носить окуляри.

розмовляв Ростислав Ковтун


Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1049
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

861
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1988
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3357
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2606
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2602

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

337

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

783

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

745

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1700
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

431
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

787
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

665
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

412
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

445
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27099
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

891
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19734
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

493
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

449
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

781
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1489 5