Дзідзьо: У нас зараз одна дівчина на всіх, і звати її слава


Дзідзьо сміливо можна назвати не лише викликом гламуру, а й стереотипам і традиціям українського шоу-бізу. Його критикують, звинувачують у неякісному продукті чи то сприянню розбещеним смакам молоді, проте він продовжує залишатися на піку популярності з майже 83-тисячною армією прихильників.


Його глядач – звичайна людина, яка любить та розуміє український гумор. Наразі над образом і звучанням Дзідзьо працює троє людей – Михайло Хома (він же Дзідзьо), Лесик (гітара) і Юлік (клавіші). Цього разу він з’явився на коломийській сцені у образі колоритного індіанця із синьо-жовтим пір’ям на голові.

 

- Розкажи, як народився проект Дзідзьо?

- Дзідзьом на західній Україні називають дідуся з усіма притаманними для простого люду недоліками і перевагами. Не раз у компанії друзів полюбляв пародіювати такого собі веселого, сучасного діда, який є у кожному селі. Образ Дзідзьо не видуманий. Дзідзьо мовчав-мовчав, а потім то усе вихлюпнулося. У нього вкладено західний менталітет, всі наші переживання, звичаї. Там можна побачити сусідів чи родичів, упізнати свою поведінку у магазині. Це добрий сільський гумор, який називають не форматом і який навряд чи розуміють ті, хто звик приваблювати глядачів мінімальною кількістю одягу на сцені. А ми беремо справжнім: борода, валянки, капелюх, яскравий акцент, гострі словечка. Можливо, ми щось робимо неправильно, не по стандартах. Вчилися самі. Але навіть ті, хто робить усе по правилах, не отримали такого результату.

 

- Пригадую, спочатку вами займався Кузьма ?

- Скрябін нам дав такий добрячий шпіц під дупу для подальшого розвитку. Лесик з ріс Кузьмою у одному будинку, а я з ним - сусід по дачі. Уперше нами зацікавилися глядачі тоді, коли ми знялися у кліпі на каверверсію пісні Скрябіна «Старі фотографії». Власне, саме у такому образі, у якому і виступаємо тепер. Але всі ми уже прекрасно зрозуміли, що якщо ти сам не займешся собою, своїм проектом, то ніякий продюсер не допоможе. Шоу-бізнес – то не так просто. Можна вкласти великі гроші, а все закінчиться пшиком. Так, ми пробували, шукали себе. Були і «Секс Шоп Бойс», й «Істерика». Але все ж вернулися до того, що нам ближче – старого доброго Дзідзьо. Тексти пісень пишу я і Лесик. Хтось щось придумує, а потім всеодно відшліфовуємо разом. Беремо не кількістю - кожну пісню розкручуємо. Я не думаю, що на західній Україні є артисти, чиї всі пісні співали б напам’ять. А наші співають.

 

- Дзідзьо – стьобний проект, проте не всім зрозумілий. Тебе часто звинувачують у неякісній музиці?

- А її в Україні практично немає. Ми до того лише йдемо. Є кілька виконавців, яких ми поважаємо. Для нас наразі найосновніше – зібрати армію прихильників. Бо як кажуть? Що на західній Україні шоу-бізнесу ніколи не було і не буде. А ми поламаємо стандарти. Навіть більше того – ми уже їх ламаємо. Так, проект Дзідзьо відрізняється від того формату, який звикли бачити всі, має інше обличчя, проте це не має значення. Я ще раз хочу підкреслити, що західна публіка – це публіка наша, публіка, яку ми дуже любимо. Але ми виступаємо і на сході. Схід насправді нами дуже цікавиться. Ми впевнені, що проект «Дзідзьо» - то надовго довго і для усієї України. Можливо, Дзідзьо залишиться узагалі як образ.

 

- У тебе були улюблені виконавці, від яких фанатів у дитячому віці?

-Ой, мені подобалися пісні Івана Поповича. Пригадую, він завжди співав «Сонце ласкаве». Але то було давно (сміється).

 

- Уже звикли до того, що дівчата постійно приписують з вами романи чи то поцілунки?

- Я одразу питаюся, на якому дівчина курсі. Якщо ще в школі, то махаємо «па-па» (сміється). Ну ми трохи ловеласи, то правда. Але деколи такі слухи пускають, що сам за живіт хапаєшся. Не так давно після виступу у Кам΄янці- Подільському одному з учасників нашої команди написав організатор. Виявляється, йому «приліпили» стосунки з половиною жіночої частини гуртожитку. Крім того, до кожної з тих дівчат хлопець приходив з пляшкою шампанського, платив черговій при вході. І це при тому, що в той час він був у номері з нашим звукорежисером Сергієм. А насправді це все нормально, нехай говорять (посміхається). У нас зараз одна дівчина на всіх, і звати її слава. Ми приділяємо увагу насамперед публіці, яка нас любить. Вона і є нашим особистим життям. Робимо усе, щоб задовольнити прихильників, бо вони випромінюють дуже велику любов.

 

- Під час виступу ти розповідав про дівчину, яка підштовхнула тебе зробити епіляцію на тілі. То вигадка чи справжня історія?


- Соромно пригадувати, але було таке. Я знайшов якийсь косметологічний кабінет Свідків Єгови, і мені там як шарнули воском! Я то ледве витримав, накапав майонезний слоїчок сліз (сміється). Потім себе соромився як мінімум півроку. Маю на грудях такий рисунок «рози» (піднімає футболку). Ні на що його не проміняю, він мені пасує.

 

- А куди зник усіма обожнюваний Мейсон?

-Ну так, спочатку був лише Дзідзьо з Лесиком, але нам стало сумно і ми вирішили завести собі домашнього улюбленця. Такого небезпечного, який випромінює злість. Ним стала симпатична свинка Мейсон з блакитними очима і довгими віями. Вона насправді існує. Мейсон — це свиня мого діда, який усіх, хто жив у хліві, поназивав іменами героїв з відомої американської мильної опери «Санта-Барбара». Поки наш талісман у відпустці. Мейсона трішки відставили вбік. Не через те, що його не любимо чи знайшли щось цікавіше. Ми стрімко розвиваємося і маємо на даному етапі певні приорітети. Для Мейсона зараз не час, хоча він залишається нашим улюбленцем. До речі, ще одним талісманом-музою є дівчина Надія, яка знімається у всіх наших кліпах.

 

- Не думав заспівати сльозливу ліричну пісню, яка відрізняється від тих, які презентуєте публіці?

- Ще не час. Вона обов’язково буде, але пізніше.

 

- Я от бачу тебе без костюма і гриму – справжнього, симпатичного, щирого відкритого. Сценічний образ не заважає у повсякденному житті?

- Всі ми інколи чи постійно граємо ролі. А я у образі Дзідзьо просто відпочиваю. Справжній Михайло Хома цікавий насправді одиницям. Усі хочуть бачити веселого, без комплексів Дзідзя, який їх відволіче від щоденних проблем і зарядить позитивом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оксана Романенчук


Коментарі (15)

Лидия 2014.03.20, 18:57
Вобще класс.
Володя м.Бережани 2012.08.21, 19:49
Таких простих як двері людей, хороших виконавців своїх пісень ми і любимо, і поважаємо!!!!! Дзідзьо, Скрябін... Всі свої, українські... Та вся москальня хай валить в Росію на заробітки!!!! Ми українці - слухаємо українське!!!!! Слава Україні!!!!
Назар м. Перемишляни 2012.08.21, 20:16
Героям Слава!
Мар'яна 2012.08.22, 07:52
Дзідзьо просто сюпер лю тибе =)
Допитливий 2012.08.22, 09:53
Дайош відео? ФІРТКА, ау!!!
Таша 2012.08.22, 13:24
Вони просто СУПЕР!!!!******)))))
В печалі 2012.08.22, 18:14
Якщо у нас є такий ДЗІДЬО і якщо є частина плебсу, що він їм подобається - то залишається тільки співчувати тим людям.
звичайно 2012.08.22, 21:21
Звичайно дзідзьо,не професійний артист,він є такий собі балагур,якого сприймають,і сприймають наші люди,бо він відображає нас з вами.Не треба грати кіна і великих панів із себе,бо до паньства ще так далеко,як до Львова.Розказую історію в магазині Бомонд,бо там престижно заходити і купляти собі гарні речі,так ось заходять троє людей,файно вбрані,а коли пройшлися біля мене.то такий шлеф смероду потного пройшло,гірше ніж в газовій камері,,,висновок,такий;все що творять такі як дзідзьо,то є ми з вами.Ті хто набрав ,чи накрав купу грошей,не знає головного,що в першу чергу треба вміти спочатку самого себе обходити.Тому на сценах показують,як ми розмовляємо,як ми миємося,одягаємося і саме головне відносимося один до одного.Гроші не дають права принижувати і не поважати , хто собі думає.що він вже є пан.Ні!, пан є той,від кого пахне ПАНОМ,а не КНУРОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нейтрал 2012.08.23, 16:14
...прослуховування для дітей не старших 9 класу, ну і мешканців гірських місцевостей..
W.S. 2012.08.24, 06:34
Вова Зі Львова і є настоящий ДЗІДЗЬО!
Т.Ю. 2012.08.25, 20:37
W.S. ти не правий!це дві різні людини
мася 2012.10.24, 13:28
Коли дзідзьо буду у Львові???
УУК 2012.11.14, 11:30
Я ШАЛЕНІЮ ВІД НЬОГО
КАТЯ 2012.11.14, 11:32
ВІН ТАКИЙ КЛАСНИЙ Я БУЛА НА ЙОГО КОНЦЕРТІ ТАКА АТМОСВЕРА
Катя 2012.11.14, 11:49
ДЗІДЗЬО моя мрія щоб ти приїхав на моє день народження я 4години мучилася шукала пісні
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

10033 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1706
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1598
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2616
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4428
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

3118

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

161

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

934

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1343

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1232
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1605
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1371
03.05.2024

В Івано-Франківську триває передсвятковий ярмарок "Великодній кошик".  

1131
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

488
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

558
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1765
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

1767 7
12.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20255
13.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

241
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

586 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

631
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

975