Давайте всіх лякати!!!

 

 

Імідж України знову підмочили. Німецька щоденна газета Вerlinertageszeitung виводить певну тенденцію з переліку резонансних кримінальних подій в нашій країні. Окрім зґвалтування Оксани Макар, німецьке видання згадує затримання в Київі школярів старших класів за підозрою у зґвалтуванні дванадцятирічної дівчинки, групове зґвалтування у Черкаській області, де п’ятеро відморозків познущались над студенткою, вбивство школярки в Авдіївці.  Зрозуміло, що висновки стосуються Євро 2012 та безпеки гостей спортивного форуму.


«Не ходіть фанати в той Юкрейн гулять!» - чітко й аргументовано радять інформовані європейські ЗМІ. А нашим нема чим крити. Малопереконливе бекання міліції, мовляв все під контролем, лише примножує сумніви і підозри. Ми ж з вами знаємо, що нічого воно не під контролем. Навіть сам той «контроль» ніким й нічим не контролюється. Тому стратегію зовнішнього піар-позиціонування нашої великої футбольної держави треба брати за куций хвіст й докорінно розвертати на сто вісімдесят градусів.


«Ми страшні!» - ось стрижневе гасло нового піар-концепту. Чорнобильська радіація та всюдисущі невидимі астральні привиди-клони маніяка Онопрієнка розмножили та розтиражували незліченних монстрів, які тільки й роблять, що мріють про смачненьке м'ясо футбольних фанів. Треба негайно фільмувати рекламні кліпи для нової піар-концепції. З такими сценаріями:


«Ніч. З темних облуплених хрущоб чути зловісне виття мутантів. Ще кілька хвилин і почнеться. Вони виходять на полювання. Очі горять червоним полум’ям. Клацають ікла. Виття за кадром дужчає. Стікає примарним світлом споруда стадіону, де на майже порожніх трибунах тиснуться одне до одного купки тремтячих приїжджих вболівальників. Монстри оточують стадіон чорним зловісним колом. Виття за кадром дужчає. Товстопикі корумповані правоохоронці отримують від їхніх ватажків (загримованих під Менсона) хабарі і вшиваються, залишаючи стадіон на поталу вампіроподібним аборигенам. Виття за кадром дужчає. Крупний план: перекошене від жаху обличчя білявої дівчини-фанатки (загримованої під Скарлетт Йохансон), приреченість в її очах. Твердий голос за кадром перекриває виття: «ЄВРО 2012: ТІЛЬКИ ДЛЯ СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ! ПРИЇДЬ В УКРАЇНУ І ВБИЙ СВОГО ПЕРШОГО ВАМПІРА!» Варіант: «ПРИЇДЬ В УКРАЇНУ І ПОЦІЛУЙ СВОГО ПЕРШОГО ВАМПІРА!» В кінці кліпу на кілька секунд в ностальгійному туманному ореолі виникає зображення усміхненого Чикатила. Він мружить добрі очі і каже «ВЕЛКАМ! Світло гасне»


Нова концепція піар-позиціонування повинна вразити усю світову громадськість. Для цього потрібно негайно перекласти п’єси Леся Подрев’янського всіма можливими і неможливими мовами світу і супроводжувати цими візуалізованими текстами усі рекламні заходи Євро 2012. Переклади не обійдуться надто дорого, адже ключові слова творів не потребують жодного перекладу. Pi…detz він й на нижньому мумбайумбському рi…detz, хто б там що не казав про лексичні та ментальні розбіжності. Я впевнений, що українська інтерпретація «Гамлета» («Гамлїт») не відома світовій громаді шанувальників Шекспіра. Коли вони в неї в’їдуть всім своїм політкоректним менталітетом, то Україну затоплять натовпи любителів екзотики та екстриму.


Україна повинна бути відпіарена (запіарена, припіарена) як світовий заповідник правдивої контркультури, яку навіть не треба у нас штучно культивувати і підтримувати. Наші люди в глибині душі найсправжнісіньки контркультурники. Вся справа лише в правильному позиціонуванні. Людям треба пояснити, що, скажімо, тритижневий запій це не прояв алкоголізму (як думають безнадійно совкові вузько мислячі наркологи), а культурний протест проти стандартизуючих проявів глобалізації.  А смердючі шкарпетки під кріслом – це синтетична (запахово-просторова) метатрансавангардна інсталяція, яка нагадує глядачам (та їхнім нюхалам) про недосконалість оточуючого нас складного й динамічно захитаного світу.


Як тільки ми знайдемо свою тему у глобальному розподілі ролей, нас усі зрозуміють і почнуть якщо не поважати, то принаймні розуміти. Пропоную такою темою зробити переляк. Ми будемо спеціалізуватись на залякуванні світу. Й тим заманимо до нас безліч грошовитих туристів. Вони платитимуть за гострі відчуття. А ми зекономимо на реформах та змінах.


І почнемо це з «Єврожаху-2012». Я навіть у цьому не сумніваюсть.

 

Володимир Єшкілєв


Коментарі (6)

Чіка 2012.03.29, 14:19
Я-я, натюрліх! нехай боші нас бояться. ми тут усі такі чупакабри шо аж хвости в нас повідростали. Приїжайте люди добрі приїзжайте в україну!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))
Колишній студент 2012.03.29, 15:19
Те, що спереду відросло - то не хвіст...
*** 2012.03.29, 16:20
Тим, що відросло спереду футбольних фанів злякати важко. навіть фанаток. а взагалі євро2012 буде святом сексу. деякі з наших дівчаток вже готуються:)
до 777 2012.03.29, 19:07
А ви афроамериканець?
777 2012.03.29, 18:15
Дівчата розкажіть де тренуєтесь? давайте разом проведемо тренування і обміняємось досвідом!
джум 2012.03.30, 15:21
Як раділи, коли Україна виборола чемпіонат і як тепер те все гидко. Ющекно робив той євро під себе і під павленко, атак він нам нафіх не потрібний. цацка для олігархів. це ще зараз нас так облили гівном а подивитесь що буде потім. європуйці скажуть що вони приїхали на смітник і правильно скажуть.
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1454
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2717
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2222
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2297
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6887 61
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2579 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

461

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1301

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1392

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1573
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

415
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

279
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

682
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

173
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26644
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

646
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10575 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

182
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

203
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

513
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

658
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

721