Чому я йду у політику?

Шановні друзі, колеги та українці, з якими я не знайомий! Мене звати Ігор Бартків. Я віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати і йду на вибори до Івано-Франківської міськради першим номером від партії «Голос».

Мене часто запитують, якого милого я йду в політику? У мене є все: робота, яку люблю, класні друзі у багатьох країнах, бо знаю не одну мову, дякувати Богові, живі батьки, дружина, яку щодня кохаю так само без тями, як колись, троє прекрасних синів, від яких з незрозумілих причин ще не тріснув мій щасливий черепок. А ще я гурман і маю велосипед. І трохи впертий — присадив на ровери всю сім’ю.

У всьому цьому благополуччі є одна велика проблема — війна з Росією, яку ми майже програли. Я зараз кажу не лише про наших хлопців, які загинули вже тисячами, але й про економічну війну. І програємо її не тому, що ми не вміємо працювати, а тому, що те середовище, яке мало б рухати Україну вперед, робить все, щоби вона вже третє десятиліття після відновлення незалежності тупцювала на місці. Бо не було люстрації та часто українськими патріотами керують вороги України на високих посадах. Зараз там вже навіть їх діти та внуки.

Якби ми себе не любили, якби ми не тужили за романтичною і гоноровою минувшиною, але нам треба думати про сьогодення. А сьогодні у глобальному світі визначальною є економіка. Економіка — то базис розвитку країни, міста, навіть вулиці. І розмови короткі: можна сюди вкладати гроші чи не можна?

Олігархічні клани, які в Україні замінили політбюро і всякі ЦК, роблять все, щоби світові інвестори навіть не згадували Україну. Бо тоді вони, олігархи, які привласнили наше з вами майно, втратять над нами контроль. Якими б мужніми не були наші хлопці на фронті, але наші лицарі ніколи не переможуть, якщо ми не переможемо на фронті економічного занепаду.

Замучені війною ми не відчуваємо, що ззаду дихає перспектива економічної смерті країни. І тоді з такою країною можна буде робити, все що заманеться. Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

У нашій державі незбалансований бюджет. Один з найгірших у світі пенсійний фонд, через ту ж незбалансованість. Ми беремо кредити, щоб розрахуватися за попередні, а розплачуватись за такі сумнівні оборудки будуть наші діти та внуки. Якщо захочуть жити на цій землі... Затрати на утримання держапарату зашкальні. Армія розтрощена. І на цьому тлі у нас непереможна корупція.

А ще ми можемо похвалитися неконкурентною у Європі промисловістю, освітою і наукою, знімаємо одні з найдорожчих у Європі за собівартістю фільми, які не йдуть дивитися навіть у нас. Охорону здоров’я повісили на плечі хворих. Як наслідок, маємо люмпенізацію і старіння нашого народу.

Я не буду нікому брехати, що завтра після перемоги партії «Голос» в Івано-Франківську, місто стане схожим на Краків або Лондон. Але я обіцяю кожному виборцеві, що ми будемо крок за кроком примушувати владу вилізати з постсовкової шкіри та повернутися обличчям до мешканців Івано-Франківська. Все залежить від рівня підтримки людей. Якщо набереться критична маса іванофранківців з волею до змін, то ми готові працювати день і ніч.

Нам треба гармонізувати місцеві податки. Потрібен баланс бюджету з його дефіцитом. Ніхто просто так інвестиції до Івано-Франківська не принесе. Ні наші, ні іноземці. Потрібен захист та підтримка власних і закордонних інвесторів. Набір суддів з нуля. Набір у прокуратуру з нуля. Ми будемо говорити правду громаді, якою б складною і тяжкою вона не була. 

Чи зможемо ми виконати свої обіцянки перед громадою? Все залежатиме від рівня підтримки виборців. Якщо ми хочемо повернути Івано-Франківськ собі, то маємо обирати не між перевертнями у вишиванках та олігархічними шавками, які лише вчора вивчили українську мову, щоби навішувати нам на вуха свою брехню. Громада Івано-Франківська має обрати людей, за яких хоча б не буде соромно перед дітьми та внуками.

Чому я балотуюся від партії «Голос»? Бо тут люди, з якими я можу хоч завтра йти у розвідку. Тут не змушують обіцяти та брехати заради рейтингу, розносити виборцям по 200 гривень і йти проти свого сумління та совісті. У нас професійна команда, де гармоніює виважений життєвий досвід з амбітною молодістю. У нас немає людей з минулого. Ми сповідуємо тисячолітній життєвий принцип, що найкраще зроблене те, що зроблене власними руками або руками тих, кому ти довіряєш.

Якщо ви прочитали цей текст і відчуваєте, що підтримуєте його зміст, то ставайте поруч. Легкої праці не обіцяємо. Але обіцяємо багато цікавої роботи на користь громади Івано-Франківська. Виборці партії «Голос» — то українці, які мріють про модерну Україну і люблять свій Івано-Франківськ.

 


20.10.2020 Бартків Ігор 19278
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

709
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2279
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2005
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2028
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6101 54
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2313 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

189

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1002

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

998

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1257
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

96
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

482
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1944
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26371
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

432
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10346 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7889
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

438
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

285
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

446
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

517
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1451