Будівництво каркасних будинків в Україні

Будівництво каркасних будинків здобуває все більшу популярність в Україні, особливо в контексті зростання цін на будівельні матеріали та підвищення енергоефективності житла.

Каркасні будинки можуть бути збудовані та готові до заселення до 90 днів, що дуже швидко в порівнянні з традиційним будівництвом.

Крім того, такий тип будівництва дозволяє знизити витрати на фундамент, оскільки каркасний будинок має значно меншу вагу, ніж традиційний.

Що стосується енергоефективності, каркасні будинки добре утримують тепло в приміщенні, завдяки використанню теплоізоляційних матеріалів. Каркасна стіна 300 мм заміняє цегляну стіну товщиною 1.5 м. Це означає, що витрати на опалення можуть бути значно знижені, що є особливо важливим в умовах постійного зростання тарифів на енергію.

Крім того, будівництво каркасних будинків вважається екологічно чистим, оскільки використовується природний матеріал - дерево. Більш того, використання енергоефективних матеріалів зменшує кількість викидів в атмосферу, що робить будівництво каркасних будинків екологічно вигідним вибором.

Як показує світовий досвід експлуатації каркасних будинків, такі конструкції служать 150-200 років.

Каркасні будинки зазвичай коштують менше, ніж традиційні будинки, це дозволяє зекономити на вартості будівництва.

Середня вартість будівництва каркасного будинку "під ключ", готового до заселення складає 800 доларів США за м.кв. Більш детально про те, як формується ціна на будівництво каркасних будинків читайте в статті.

Загалом, завдяки енергоефективності та швидкості, будівництво каркасних будинків може бути дуже вигідним інвестиційним рішенням, якщо виконувати його з урахуванням всіх вимог технології.

Однак, слід зазначити, що будівництво каркасних будинків має свої особливості та вимоги до матеріалів та технології, тому варто дотримуватись рекомендацій професіоналів.

Однією з провідних компанії, яка займається будівництвом каркасних будинків в Україні  є компанія HVOYA. Власниками якої є Олег Зелез та Тарас Тимішак

HVOYA - це провідна українська компанія з власними виробничими потужностями, яка спеціалізується на будівництві каркасних будинків з 2008 року. Компанія пропонує повний спектр послуг, починаючи з проєктування і закінчуючи здачею готового будинку замовнику.

В будівництві будинків компанія  HVOYA використовує виключно якісну, сертифіковану та екологічно чисту сировину власного виробництва, яка відповідає необхідним технічним нормам і вимогам безпеки відповідно до стандарту Caravan & Mobile Homes Act.
Завдяки цьому будинки є надійними, енергоефективними та екологічно чистими, що дозволяє їм довгий час служити своїм власникам.

Концепція екологічних будинків від компанії HVOYA — це створення житла, яке постає з природних матеріалів і форм.

Компанія надає клієнтам можливість вибору, є багато різних варіантів проєктів, також ми надамо вичерпні відповіді на всі питання, що стосуються будівництва. Крім того, HVOYA пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб забезпечити максимальне задоволення результатами робіт.

Компанія HVOYA пишається своїм підходом до якості, прозорості та своєчасного виконання робіт. Компанія присвячена наданню клієнтам високоякісних будівельних послуг, виняткового сервісу та доступної цінової політики.

Команда HVOYA складається з висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом в будівництві каркасних будинків, що забезпечує високу якість і надійність споруд, які ми будуємо.

Ми пишаємось тим, що до нас звертаються клієнти не для того, щоб обирати нас серед інших компаній як альтернативу, а для того, щоб саме наша компанія збудувала для них будинок.

HVOYA - це не просто компанія, це бренд. І за нас говорить наша репутація.

Ми не просто будуємо каркасні будинки, ми:

  • втілюємо мрії в реальність;
  • створюємо для Вас рентабельні активи, які будуть приносити дивіденди;
  • даємо впевненість в завтрашньому дні;
  • ми "знімаємо головний біль" і розв'язуємо всі проблеми за Вас, які виникають під час будівництва будинку;
  • будуємо "під ключ" та "ультра під ключ".

Ще одна перевага компанії – це збереження природи. Так, для будівництва каркасних будинків потрібна деревина. І ми не можемо збудувати не використовуючи її. Але ми разом відшкодовуємо те, що взяли в природи.

Компанія HVOYA єдина з подібних компаній в Україні, яка з кожного збудованого об'єкта висаджує в три рази більше дерев, ніж використали для реалізації проєкт, а також сама активно бере участь в озелененні як нашої держави, так і нашої планети.
 
Замовляючи каркасні будинки в нас, Ви зберігаєте природу та долучаєтесь до озеленення України!

Отримати консультацію можна у Viber 095-529-64-94. Більше інформації на нашому телеграм каналі https://t.me/hvoyaco.

 

Фотогалерея


15.05.2023 Олег Зелез 2391
Коментарі ()

09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

3175
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

895
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

694
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10466 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2802 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2064

Як московити крали історію наших предків.

485

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

267

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

809

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

836
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

243
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

344
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

564
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

263
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

246
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

506
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

573
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5856
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

168
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

304
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

464
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

542