Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році?

Будівництво каркасних будинків "під ключ"

Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році? Яка ціна за метр квадратний каркасного будинку? Вартість будівництва каркасного будинку? На ці та інші запитання дає відповіді Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків в Україні з 2008 року і входить у список найкращих будкомпаній України.


Зараз на ринку будівельних послуг в Україні все більш популярним стає будівництво каркасних будинків. Цей вид будівництва відрізняється високою ефективністю, економічністю та швидкістю виконання робіт. Тому, якщо ви плануєте будівництво свого житла, то каркасний будинок може бути чудовим варіантом.

Каркасний будинок є одним з найпопулярніших типів будівель у сучасному будівництві. Основні переваги каркасних будинків - це швидкість будівництва, енергоефективність та висока якість будівництва.


Звичайно, багато людей, які розглядають будівництво свого дому, цікавляться питанням:

"Яка ціна за метр квадратний побудованого каркасного будинку?"

Розберімося у цьому питанні докладніше.

Зазвичай, ціна будівництва каркасного будинку складається з кількох складових, таких як: проєктування, підготовчі роботи, виготовлення каркаса, монтаж, внутрішня та зовнішня обробка, утеплення, електрика, водопостачання, каналізація та інші додаткові роботи.

Тому для того, щоб дати відповідь на одне запитання, яка ціна за м2, потрібно відповісти на наступні запитання: проєкт типовий, чи потрібно індивідуально розробляти.

Якщо ви замовляєте проєкт в компанії, яка будуватиме, то його розробляють безкоштовно. В іншому випадку, якщо ви замовляєте проєкт окремо в архітектурному бюро, його вартість може бути в районі 15-25 доларів США за м2.

В пакет документів входить: візуалізація проєкту, документація про наміри забудови, архітектурні рішення, інженерний проєкт (електрика, вода, сантехніка), дизайн інтер'єру.

На основі цих документів складається кошторис робіт та матеріалів. У кошторисі прописують наступні пункти:

  • локація/логістика; транспортні витрати (чи потрібно буде використовувати спецтранспорт);
  • площа (чим більша площа, тим менша ціна виходить за м2, чим менша площа, тим більша ціна за м);
  • проживання працівників (чи працівники будуть проживати на об'єкті, чи їм потрібно буде добиратись  Якщо добиратись, то скільки км?);
  • товщина стін (так би мовити, пиріг стіни - 100 мм, 150 мм, 200 мм. До речі тут, майже 90% з того, що пропонують на ринку, не відповідає технології);
  • матеріал для каркаса (це мегаважливо, і тема окремої статті. Ситуація така сама що й з пирогом стіни - 90% того, що пропонують на ринку взагалі не підходить для будівництва каркасних будинків);
  • товщина утеплення - 100 мм, 150 мм, чи 200 мм;
  • вид утеплення (мінеральна вата чи кам'яна вата; рулонна вата чи в матах, можливо ППУ);
  • матеріал на дах (металочерепиця, бітумна черепиця, натуральна черепиця, гонта, профнастил, фальцева бляха);
  • оздоблення зовнішніх стін (вагонка, фальцева бляха, імітація бруса, чи фасадна дошка. Якщо імітація бруса, то яка товщина, 15 мм, 22 мм, 28 мм чи 42 мм?);
  • внутрішнє оздоблення стін (вагонка, імітація бруса - його товщина, гіпсокартон, ламінат - його клас);
  • матеріал стелі (вагонка, імітація бруса, можливо дошка чи гіпсокартон, а можливо натяжна стеля);
  • санвузол (матеріал для стін, підлоги, стелі; якщо керамічна плитка, то яка...);
  • вибір сантехніки (душова кабіна чи душова система, який унітаз, умивальник, рушникосушка);
  • вид комунікації;
  • матеріал для підлоги (якщо дерево, то яка товщина; якщо керамічна плитка, то яка; ламінат - якого класу, можливий варіант з килимовим покриттям);
  • вікна (металопластикові, алюмінієві, дерев'яні. Який профіль, склопакети?);
  • вид дверей;
  • підбір світильників, розеток, вимикачів;
  • вибір фарби для покриття стін зовні та в середині, для підлоги, яка її гарантія на збереження кольору? (Фарба, яку використовують у нашій компанії HVOYA, коштує 17 доларів США за літр, гарантія на колір 10-15 років. Хоча більшість використовує фарбу вартістю 200 грн за літр. І під час здачі об'єкта замовник не побачить різницю, її буде видно через 3-4 роки);
  • поверховість будинку (одно- чи двоповерховий, чи одноповерховий, але за мансардою - це все зовсім різні ціни);
  • вид опалення;
  • форма оплати.

Будинок на 100 мз однаковим плануванням, але різною комплектацією може коштувати як 55 000 євро, так і 150 000 євро. Різниця може бути як в матеріалах, так і в конструктиві.
Так само як будинок з однаковою комплектацією, але різним плануванням може коштувати по-різному, при однаковій площі.

Тому ми вважаємо, що називати клієнту ціну за мне поспілкувавшись з ним, є досить не професійно. Так само як відповідати потенційному клієнту одним реченням скільки буде коштувати м2. Краще звернутись до професіоналів які дадуть Вам вичерпну інформації по проекту, комплектації, опису та матеріалах.

В нас немає такого поняття як "ціна за м2". В нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, для якого ми розробляємо детальний кошторис і фіксовану ціну за об'єкт загалом.

І якщо є компанії, які відразу вам назвуть ціну за м2, то, що саме Вам зрозумієте з цієї інформації? Чи дає ціна за мвідповіді на вище згадані запитання? Що саме входить в ту ціну, яка специфікація, які матеріали, які роботи? І найголовніше, як у компанії, не знаючи ваших побажань, називають ціну? А саме цікаве, а скільке ще прихованих платежів крім ціни за м.кв. ?

Також важлива комплектація: чи це під ремонт, чи під ключ, чи ультра підключ.

І це ще не все! Окремо прораховується:

  • фундамент (його тип залежить від ландшафту та ґрунтів. Може бути паля, бетонні стовпчики, стрічковий фундамент, можливо плита);
  • септик (ціна залежить від об'ємів, а об'єми залежать від кількості людей, які будуть проживати);
  • меблі та техніка.

Також слід враховувати, що ціна на будівельні матеріали зазвичай змінюється з часом, тому при плануванні будівництва каркасного будинку необхідно враховувати можливі зміни цін на будівельні матеріали.

Коли ви звертаєтеся у компанію HVOYA, ви будете знати не просто ціну за м2, а отримаєте детальний кошторис, в якому описано всі матеріали та роботи по вашому проєкту. Жодної прихованої інформації. А ще команда професіоналів збудує для вас якісний будинок з якісних матеріалів за 60-90 днів "під ключ".

Все про Будівництво Каркасних Будинків на нашому телеграм каналі.

Надійно, Швидко, Якісно, Доступно, Екологічно, Комфортно, Довговічно – це про каркасні будинки від компанії HVOYA.

                        ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ 

Viber ☎️ 095 529 64 94 ☎️ tel.
telegram канал https://t.me/hvoyaco | сайт https://www.hvoya.co

Деякі проєкти, які вже прораховані в комплектації "під ключ":

1. Проєкт "Перлина" - 68 м2 + 20 м2 тераса;

2. Проєкт "Перлина" - 98 м2 + 40 м2 тераса;

3. Проєкт "Куб" - 35 м2 + 16 м;

4. SMART - 30 м;

5. SMART - 30 м2 + 15 м2 тераса;

6. HAPPY HOUSE - 30 м;

7. Баклажан - 38 - 74 м.

Фотогалерея


28.02.2023 Олег Зелез 6835
28.09.2023
Вікторія Матіїв

Канада — країна, яка завойовує серця своєю величчю та різноманітністю, ділиться журналістка Фіртки, яка певний період проживала там.  

285
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

874
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

1031
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

8175 14
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2520
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2413

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

481

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

849

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

925

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

622
27.09.2023

В області завершилося збирання ранніх зернових і зернобобових культур.  

506
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

334
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

502
27.09.2023

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

20038
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38102
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

501
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

625
25.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

320
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

444
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

362
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

1053
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

709 1