"БОЖЕСТВЕННА КОМЕДІЯ"

 

Святкуванню 1025 річчя Хрещення Київської Руси - присвячується!Весь сценарій святкування славного ювілею у Києві продемонстрував величезну духовну, моральну, людську та християнську деградацію всього політичного керівництва України-Росії і т.зв. "духовенства", які усіма своїми діями, вчинками і поступками наглядно окреслили свою справжню АНТИ-християнську душу й нутро!


Ніде у світі більше немає такого маразму, падіння й нехтування духовними цінностями, як це відбулося у Києві 26-27-28 липня.


Єдиний розумний (або передбачливий) як виявилося політик - Лукашенко, свідомо не прйняв участь, відмовився, від такої кАмпашки антихристів: агентів КГБ, ФСБ, СБУ, зеків, корупціонерів, казнокрадів, різнокаліберних ПРовладних шісток, цілої армії бодігардів, продажних журналістів, звезених звідусюд "ситих" митрополитів-єпископів.


Клоунадне збіговисько всієї цієї нечисті на Володимирській гірці, швидше осквернило історичну християнську святиню, аніж її вшанувало і прославило!


Похапцем проведене дійство, під орудою Кірілки, без святошної літургії та служби Божої, пустопорожня лекція-спіч Патріарха РПЦ, з повним набором "джентельменських" термінів (вжив блатне слово - "безпрєдєл") у своєму виступі-проповіді, зіжм'яканий план-заходів, змінений під капризи і провокації Путіна, який поспішав вже на нове, чергове антиукраїнське збіговисько, під орудою свого кума-Медведчука, з метою унеможливити європейський вибір України, перебуваючи у гостях(?) на землі-Українській, все це більше нагадувало театр абсурду, гру маріонеток і ляльководів, аніж мало хоча б якесь відношення до Величного вшанування 1025 річчя Хрещення Руси!


Оточена армією тупих правоохоронців, силовиків та спецслужб, клоака високопосадових антихристів, зробила все можливе щоб зіпсувати й спохабити справжнє свято для мільйонів віруючих, простих мирян, які спеціально приїхали на свято, з ілюзією отримати найвище благословіння від своєго Патріарха й духовенства, а отримали у відповідь демонстративне нехтування і презирство останніх!
Жодного(!!!) смертного мирянина-паломника, інваліда чи юродивого, сестрицю-монахиню або старця-монаха, не підпустили і близько до Володимирської гірки на сотні метрів! Сестриць-монахинь не підпускали взагалі навіть до простих митрополитів і єпископів, не говорячи вже про Кіріла.


На цю "Божественну комедію" як за аналогією великого Данте Аліґ'єрі, не побажав приїхати навіть Вселенський патріарх Варфоломій з Константинополя, доречно зіславшись на важливі справи.


На цьому фоні святкування щорічного(!), (а не раз у 1025 років), Всесвітнього Дня молоді та фестивалю у Ріо-де- Жанейро, на яке спеціально прилетів Папа Франциск, яке зібрало мільйони людей на узбережжі пляжу Копакабане, де кардинали, єпископи і священники разом із Папою, спільно із молоддю вчилися витанцьовувати латиноамериканські танці, аби наблизити свої серця з серцями папстви блище до Бога; спеціальне відвідування Папою бідняцьких та кримінальних нетрів (трущоб), сумнозвісних фавел Ріо, цілування і благословення під проливним дощем десятків стражденних віруючих з цих фавел, перебуваючи у безпосередньому оточенні тисяч жебраків, Папа приніс із собою Божу любов, віру, надію, велику гуманістичну місію добра і благодаті в серця простих бідняків, а не потворної знаті, влади, депутатів, міністрів, президентів, та інших високоповажних корупціонерів!

І нічого з Папою НЕ сталося!


Його Бог оберігав! 

Лише Бог, напевне, знав де саме у цей день на Землі: Пекло, Чистилище і Рай! 

Щось не виглядало, у ці дні, що Україна перебувала у Раю!!!

Чи не в цьому, саме в такому порівнянні й криється справжня величезна прірва цивілізаційної відмінності двох/трьох різних течій Християнства? Яка, як лакмусовий папірець проявляє всю спражність або потворність, добро чи зло, чисте чи брудне, духовне чи продажне, християнське чи антихристиянське? 

 


28.07.2013 Юрій Романюк 1694 7
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3695
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12229 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2499
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2354
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3324
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5363

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1188

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1592

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2119

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1817
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

385
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

295
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

416
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

789
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9319
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1133
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21023
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

214
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

383
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

848
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1619 11