"БОЖЕСТВЕННА КОМЕДІЯ"

 

Святкуванню 1025 річчя Хрещення Київської Руси - присвячується!Весь сценарій святкування славного ювілею у Києві продемонстрував величезну духовну, моральну, людську та християнську деградацію всього політичного керівництва України-Росії і т.зв. "духовенства", які усіма своїми діями, вчинками і поступками наглядно окреслили свою справжню АНТИ-християнську душу й нутро!


Ніде у світі більше немає такого маразму, падіння й нехтування духовними цінностями, як це відбулося у Києві 26-27-28 липня.


Єдиний розумний (або передбачливий) як виявилося політик - Лукашенко, свідомо не прйняв участь, відмовився, від такої кАмпашки антихристів: агентів КГБ, ФСБ, СБУ, зеків, корупціонерів, казнокрадів, різнокаліберних ПРовладних шісток, цілої армії бодігардів, продажних журналістів, звезених звідусюд "ситих" митрополитів-єпископів.


Клоунадне збіговисько всієї цієї нечисті на Володимирській гірці, швидше осквернило історичну християнську святиню, аніж її вшанувало і прославило!


Похапцем проведене дійство, під орудою Кірілки, без святошної літургії та служби Божої, пустопорожня лекція-спіч Патріарха РПЦ, з повним набором "джентельменських" термінів (вжив блатне слово - "безпрєдєл") у своєму виступі-проповіді, зіжм'яканий план-заходів, змінений під капризи і провокації Путіна, який поспішав вже на нове, чергове антиукраїнське збіговисько, під орудою свого кума-Медведчука, з метою унеможливити європейський вибір України, перебуваючи у гостях(?) на землі-Українській, все це більше нагадувало театр абсурду, гру маріонеток і ляльководів, аніж мало хоча б якесь відношення до Величного вшанування 1025 річчя Хрещення Руси!


Оточена армією тупих правоохоронців, силовиків та спецслужб, клоака високопосадових антихристів, зробила все можливе щоб зіпсувати й спохабити справжнє свято для мільйонів віруючих, простих мирян, які спеціально приїхали на свято, з ілюзією отримати найвище благословіння від своєго Патріарха й духовенства, а отримали у відповідь демонстративне нехтування і презирство останніх!
Жодного(!!!) смертного мирянина-паломника, інваліда чи юродивого, сестрицю-монахиню або старця-монаха, не підпустили і близько до Володимирської гірки на сотні метрів! Сестриць-монахинь не підпускали взагалі навіть до простих митрополитів і єпископів, не говорячи вже про Кіріла.


На цю "Божественну комедію" як за аналогією великого Данте Аліґ'єрі, не побажав приїхати навіть Вселенський патріарх Варфоломій з Константинополя, доречно зіславшись на важливі справи.


На цьому фоні святкування щорічного(!), (а не раз у 1025 років), Всесвітнього Дня молоді та фестивалю у Ріо-де- Жанейро, на яке спеціально прилетів Папа Франциск, яке зібрало мільйони людей на узбережжі пляжу Копакабане, де кардинали, єпископи і священники разом із Папою, спільно із молоддю вчилися витанцьовувати латиноамериканські танці, аби наблизити свої серця з серцями папстви блище до Бога; спеціальне відвідування Папою бідняцьких та кримінальних нетрів (трущоб), сумнозвісних фавел Ріо, цілування і благословення під проливним дощем десятків стражденних віруючих з цих фавел, перебуваючи у безпосередньому оточенні тисяч жебраків, Папа приніс із собою Божу любов, віру, надію, велику гуманістичну місію добра і благодаті в серця простих бідняків, а не потворної знаті, влади, депутатів, міністрів, президентів, та інших високоповажних корупціонерів!

І нічого з Папою НЕ сталося!


Його Бог оберігав! 

Лише Бог, напевне, знав де саме у цей день на Землі: Пекло, Чистилище і Рай! 

Щось не виглядало, у ці дні, що Україна перебувала у Раю!!!

Чи не в цьому, саме в такому порівнянні й криється справжня величезна прірва цивілізаційної відмінності двох/трьох різних течій Християнства? Яка, як лакмусовий папірець проявляє всю спражність або потворність, добро чи зло, чисте чи брудне, духовне чи продажне, християнське чи антихристиянське? 

 


28.07.2013 Юрій Романюк 1328 7
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

539
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1185
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2683
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1081
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1325
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2702

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1039

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1606 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1849

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1931
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

118
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

456
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

665
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

200
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

748
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

646
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

849
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

462
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

132
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

332
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

447
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

561