10 золотих правил, які допоможуть схуднути

 

/data/blog/124925/9bfbe10425df274cdde2aeed5edf4710.jpg

 

Багато людей, щоб схуднути, дотримуються різних дієт, займаються фізичними вправами і всіляко навантажують своє тіло, щоб стати стрункими і красивими. Однак, якщо ви вже перепробували всі відомі світові дієти, а стрілка на вагах стоїть на місці, ми підкажемо вам, як діяти в такій ситуації.

 

Представляємо вашій увазі 10 золотих правил, які допоможуть вам скинути вагу без дієт і тренажерів.



1. Забудьте про дієтичну їжу

Дієтичні продукти, які можна знайти на полицях супермаркетів, часто не мають нічого спільного зі здоровою їжею. У більшості випадків подібний напис на упаковці є лише звичайним маркетинговим ходом. Так, якщо говорити про знежирену молочну продукцію, то разом з жирами з неї йдуть і вітаміни, а приходять інші речовини, які, навпаки, вирівнюють калорійність з сусідами по полиці.
А про дієтичну газовану солодку воду і зовсім краще забути, адже вона не менш шкідлива для здоров’я, ніж їх нібито менш солодкі аналоги. Справа в тому, що штучні замінники цукру лише підсилюють відчуття голоду і тягу до солодкого через свій занадто яскравий і насичений смак.

2. Вживайте їжу по годинах

Якщо ви хочете схуднути, то дотримуйтеся певного режиму харчування. Намагайтеся їсти приблизно в один і той же час. Це сприятливо позначиться на роботі травної системи, запустить метаболізм і допоможе подолати психологічну залежність від їжі.
До режиму харчування також можна віднести і кількість прийомів їжі за день. Нехай це буде 3 повноцінних трапези — сніданок, обід, вечеря — і 2 перекуси. Між кожним прийомом їжі має бути приблизно 2-3 години.

3. Включіть в раціон грейпфрут

Грейпфрут — це дуже корисний фрукт, який обов’язково повинні полюбити всі хто худне. Він не тільки є цінним джерелом вітаміну С та інших корисних речовин, але і допомагає організму спалювати жирові запаси. Не дарма цей плід входить до складу багатьох дієт.
Щоб отримати максимум користі і вражаючий ефект від вживання грейпфрута, додайте по половинці фрукта до 2-3 прийомів їжі в день. Ваш організм отримає дозу цінної речовини нарінгініна, яка стимулює жироспалювання нормалізує вироблення інсуліну, що допомагає контролювати відчуття голоду.

4. Ходіть по магазинах з розумом

Вирушаючи в магазин за їжею, пам’ятайте, що головною метою будь-якої продуктової мережі є підвищення продажів усіма можливими способами. Обов’язково складайте списки необхідних покупок, щоб очі не розбігалися при вигляді яскравих упаковок і їх різноманіття. До того ж не ходіть по магазинах на голодний шлунок. Доведено, що так ви наберете їжу, яка вам зовсім не потрібна.
Супермаркети взяли на озброєння результати досліджень споживчої поведінки, які показали, що людина з більшою охотою бере продукти, що розташовуються на виду. Тому в центральній частині залу переважної більшості магазинів ви можете знайти їжу, навантажену трансжирами, цукром, сіллю і всілякими добавками. Не піддавайтеся спокусі придбати їжу, що гарантує моментальне задоволення, але зовсім не корисну. Походіть по периметру магазину і вивчіть асортимент.

5. Не ігноруйте заморозку

Пробуйте заморожувати продукти. Це набагато краще і практичніше, ніж увечері, повертаючись з роботи з порожнім шлунком, варити пельмені або майструвати сендвічі. Заморожувати можна, наприклад, напівфабрикати власного приготування. Помістіть їх в герметичні пакети або контейнери, через які не проникають запахи і зберігайте в морозильній камері.
Можна заморожувати не тільки продукти, які ви приготували вдома, але і купувати заморожену їжу в магазині. Перевагу слід віддавати овочам і креветкам. Сучасні методи заморозки дозволяють зберегти практично всі корисні властивості продукту.

 


6. Чистіть зуби частіше

Якщо боротися з почуттям голоду вам важко, то візьміть на озброєння психологічні прийомчики. Вони бувають дуже навіть ефективні в боротьбі із зайвими кілограмами. Так, якщо ви скоро плануєте лягти спати, а шлунок не на жарт розбушувався, почистіть зуби. Це допомагає зупинити бажання щось пожувати не тільки на психологічному, але й на фізичному рівні. По-перше, ви будете почувати свіжість в ротовій порожнині, а, по-друге, не просто так само ви старалися.

7. Полюбіть соуси

Щоб дієта не перетворилося на муку і постійні обмеження, зробіть свій раціон. Пам’ятайте, що робити це необхідно тільки за рахунок корисних продуктів. Зі свіжих овочів, наприклад, можна приготувати смачні соуси, наприклад, сальсу. Вони чудово доповнять будь-який гарнір, м’ясо і рибу. Однак на відміну від калорійних майонезів і магазинних заправок будуть дуже корисними. Вам знадобиться трохи фантазії і блендер.

8. Їжте більше клітковини

Налягайте на продукти, які у великих кількостях містять клітковину. До них відносяться, наприклад, цільнозернові. Орієнтиром для вас повинен служити коричневий колір. Саме він говорить про те, що продукт піддавався мінімальної промисловій обробці і зберіг свої корисні властивості. Бурий рис, макарони з твердих сортів пшениці, гречка — включайте їх в раціон без ризику.
А ось з хлібом ситуація складніша. Коричневий колір не є запорукою якості продукту. Найчастіше такий відтінок хліб набуває завдяки карамельним добавкам, тому уважно вивчайте інформацію на упаковці.

9. Не їжте на ніч

Вночі організм повинен відпочивати. Тому намагайтеся не їсти на ніч, щоб не перевантажувати шлунок і не змушувати його перетравлювати вашу їжу — це сприяє погіршенню травної системи і уповільнення метаболізму. Такі нічні перекуси точно не підуть вам на користь і не позбавлять від зайвих кілограмів. А от нові додадуть запросто.
Останній прийом їжі повинен відбутися за 4:00 до сну. Це оптимальний час, який необхідно, щоб організм підготувався до сну. Якщо голод зовсім не дає вам спокою, то випийте склянку кефіру або натурального йогурту. А ще краще просто вирушайте спати — і відпочинете, і фігурою ризикувати не будете.

10. Закохаєтесь!

Любов окрилює і надихає. Особливо на кардинальні зміни в житті. Адже хочеться радувати кохану людину не тільки увагою і турботою, але і прекрасним зовнішнім виглядом. Так що кращою мотивацією скинути зайву вагу і дотримуватися всіх правил по праву вважається закоханість.

 

korysniporady.com.ua


01.02.2017 4208 0
Коментарі (0)

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5216 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1845 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4056 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3180 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7975 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20306 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

285

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

825

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1921

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2399
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

197
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

704
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

487
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18393
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

986
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1222 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6108 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23403 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

301
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

998 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1201 5
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

504