"Інноватика в сучасній освіті": Івано-Франківський медичний університет отримав престижні відзнаки

У Києві в Палаці Спорту відбулася XIII міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" й виставка освіти за кордоном "World Edu". Подія пройшла в змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно) у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в Україні. Участь у престижній виставці взяв Івано-Франківський національний медичний університет.

Про це повідомили у пресслужбі університету, передає Фіртка.

Як розповідає один з членів делегації ІФНМУ на виставці завідувач кафедри гігієни та екології професор Михайло Мізюк, усього у події взяли участь понад 400 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, а також наукові установи, закордонні заклади освіти, заклади професійно-технічної освіти, навчально-методичні центри тощо.

«Інноватика в сучасній освіті» — це єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами. Це своєрідне професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами. Тут обговорюють аспекти впровадження в навчальний процес нових сучасних технологій і методик.

Для учасників відбувся виставковий конкурс «Лідер інновацій в освіті» з нагородженням переможців почесною нагородою та дипломом, а також конкурси з тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними та бронзовими медалями.

Роботу виставки супроводжували науково-практичні конференції, тематичні семінари, воркшопи, презентації, майстер-класи, тренінги за участю керівників, провідних фахівців і науковців, керівників закладів освіти, педагогів-практиків тощо.

Івано-Франківський національний медичний університет для участі в конкурсі на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» представив роботу «Упровадження об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ) в навчально-науковому інституті післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету».

Також, університет взяв участь у конкурсі з номінації "Упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітню діяльність закладу освіти". Були представлені матеріали стосовно інновацій в галузі освіти, впроваджені в ІФІНМУ, а саме контекстне навчання (навчально-практичні центри, бази для практичної підготовки в практичній охороні здоров’я, школа стоматологічного здоров’я); імітаційне навчання (віртуальний пацієнт, ЗD- технології); проблемне навчання (клінічне мислення); модульне навчання (ЄКТС, система оцінювання, практично-орієнтований державний іспит); повне засвоєння знань (брейн-ринги); дистанційне навчання (заочна освіта, дистанційне навчання в умовах пандемії).

а результатами виставки, після попереднього рецензування представлених матеріалів у Міністерстві освіти і науки України, наш університет отримав широке визнання та високу оцінку інноваційної діяльності. Зокрема, подяки від МОН України отримали ректор університету професор Микола Рожко (за плідну організаторську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти), перша проректорка професорка Ганна Ерстенюк, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) доцент Сергій Кобець, завідувач кафедри гігієни та екології професор Михайло Мізюк (за плідну інноваційну діяльність із підвищення якості освітнього і наукового процесів закладу освіти).

ІФНМУ отримав почесне звання «Лідер інновацій в освіті», золоту медаль у номінації «Упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітню діяльність закладу освіти» та диплом за активне впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес.

За підготовку та участь у семінарі «Інновації в практичній підготовці студентів медичного університету», присвяченому удосконаленню практичної підготовки студентів вищого медичного навчального закладу в умовах запровадження Європейської кредитно-трансферної системи (ECTS), відповідні сертифікати отримали Ганна Ерстенюк, Сергій Кобець, Михайло Мізюк, а також начальник навчального відділу Володимир Голуб і провідний інженер відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Ігор Цюцьмаць.

Організувала та провела виставку компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

«Ніч перекладача»: Прикарпатський університет організував всеукраїнський конкурс літературного перекладу (ФОТО)

Студенти Прикарпатського університету отримуватимуть стипендії від Благодійного фонду "Повір у себе"


29.10.2021 Іван Муканик 2048
Коментарі ()

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2176 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1522
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5305
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15200 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3630 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3455

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

171

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

242

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1372

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2721
19.06.2024

Часті дощі та висока вологість повітря сприяють розвитку фітофтори на томатах. Це — грибкове захворювання, яке вражає листки, стебла й плоди.

727
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

391
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1550
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

805
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

537
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

695
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1051
20.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21983
20.06.2024

Під час опитування респондентів просили висловити згоду або незгодну з рядом тверджень. Одне з тверджень: «Зеленський має бути Президентом до кінця воєнного стану».   

108
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

517
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

531 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

992 1