Зима – сезон ELOS-епіляції

Зима – це та пора, яку люблять за подарунки під подушкою, яскраві гірлянди, запах ялинки та мандаринок, різдвяні колядки.

Але, на жаль, протягом кількох тижнів зимова казка закінчується і ми повертаємось до сірих та холодних буднів, рахуючи дні до початку літа.

Головне, що гнітить у цю пору – відсутність сонця та холод. І все-таки ми не дозволимо вам хандрити, адже навіть у цьому є свої плюси! Адже зима – це ідеальна пора для ЕЛОС-епіляції!

Що таке ЕЛОС-епіляція

ЕЛОС-епіляція – це одна з найдосконаліших та найбезпечніших процедур з видалення небажаного волосся. Часто ЕЛОС плутають з лазерною чи фото епіляцією, проте це не вірно. ЕЛОС-епіляція -  це унікальна методика, що базується на поєднанні двох видів енергії – електричної та оптичної.

Відбувається це таким чином – на підготовлену раніше шкіру наносять спеціальний захисний гель, надалі спеціальний апарат для проведення ЕЛОС-епіляції наносить одночасно і високочастотний світловий імпульс, і струм високої частоти. Вони проникають вглиб і знешкоджують волосяну цибулину. Мушу зауважити, що для повного ефекту потрібно кілька процедур (руйнуються тільки ті волосини, що перебувають у періоді активного росту) з інтервалом у місяць, щоб не травмувати вашу шкіру.

У чому переваги ЕЛОС-епіляції?

Якщо запитати жінку, що робить її щасливою, то, повірте, ідеально гладенька шкіра стоятиме далеко не на останньому місці. І досягнення цієї мети зазвичай вартує нам сильного болю, постійної трати грошей, можливості алергічної реакції (від воску), вростання волосся, що веде за собою пігментні плями та багато іншого.

Тому, друзі, гадаю, що ці переваги ЕЛОС-епіляції не залишать вас байдужими:

  • Ефективність. При проведенні процедури відбувається руйнування волосини та припинення її подальшого росту.
  • Безпека. Сучасна технологія дозволяє здійснювати контроль інтенсивності впливу на відповідну ділянку, що є чудовою профілактикою опіків.
  • Комфорт. Ви не відчуваєте болю, лише тепло та незначне поколювання.
  • Економія часу. Процедура триває від 10хв (в залежності від ділянки), і після неї ви можете повертатися до звичних справ, що дозволяє ефективно спланувати власний час.
  • Мізерна кількість протипоказань. Враховуючи реальну безпечність ЕЛОС-променів, протипоказаннями до проведення процедури є тільки вагітність, гнійничкові ураження шкіри в зоні епіляції, порушення згортання крові, онкопатологія, епілепсія, наявність кардіостимулятора чи металевих імплантів.

Чому лікарі рекомендують проводити епіляцію взимку?

Після проведення процедури протягом 2-3 днів категорично не рекомендовано додавати зайвого тепла на оброблену ділянку. Гаряча ванна, грілки, солярій чи просто перебування під сонцем – ці чинники несуть значну травматизацію шкіри, що щойно піддавалась ЕЛОС-епіляції.

Так чому зима? Справа у тому, що саме взимку найменша активність ультра-фіолетового опромінення (вплив сонця). І, якщо саме в зимовий період ви розпочнете курс ЕЛОС-епіляції, то до сезону купальників ваша шкіра буде ідеально готовою!

Ви досі у роздумах? Не варто вагатися, зателефонуйте нам прямо зараз! Адже тільки в Оксфорд Медікал Івано-Франківськ діє акційна пропозиція 5+1! А саме, при оплаті курсу з 5 процедур, ви отримуєте шосту БЕЗКОШТОВНО! І головне – знижка діє на постійній основі!

Для того, щоб записатися на індивідуальну безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога, зателефонуйте нам: 0673777299 або 0503777299.

Також ви можете здійснити запис через спеціальну форму на нашому сайті.

Будьте неперевершеними з Оксфорд Медікал!

Футумайчук Надія Михайлівна – лікар-косметолог медичного центру «Оксфорд Медікал»


16.02.2020 4924
Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5224 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1848 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4061 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3182 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7980 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20314 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

288

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

828

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1924

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2401
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

206
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

708
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

489
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18399
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

991
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1224 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6111 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23408 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

305
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

1001 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1211 6
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

507