Все що Є

 

Боротися, йти вперед і не здаватися. Ніколи не здаватися і ні при яких обставинах. Ніколи не говорити ніколи. Треба пам’ятати все те, що нас оточувало, все що було - його немає, воно в минулому, його не повернеш і не потрібно, раз минулого немає. Не робити спроб заглядати в майбутнє, навіть не фантазувати, а для чого? Вся сукупність майбутнього, всі події синхронно пов’язані, ми міняємо тільки деталі. Життя складається з деталей. Треба жити. Жити треба тут, вже і зараз, а головне боротися, тут і зараз. Головний ворог в боротьбі ми самі, наші внутрішні пристрасті, бажання та наміри, котрі по своїй суті, як і всі бажання є гріховними. Любити треба свої вади і все що є, та боротися.

 

Проте боротьба за власний народ - самопожертва у війні з ворогом, вища радість для кращих з роду, племені, народу. Тільки шкода тих, хто кладе голову за державу, бо кращі помирають … , а залишаються ті, що є і не завжди ті, що залишаються після воєн і конфліктів мають той ступінь сміливості і вправності, щоб кристалізувати та виділяти вправну політичну еліту. Насправді нам треба вправну, молоду і сильну політичну еліту, котра всіма можливими шляхами зможе вивести країну на нові щаблі розвитку, котра здатна буде змонтувати нову архітектуру модернізованої держави, з просунутою економікою та законодавством. А головне - все має бути з пошаною і любов’ю до держави.

 

Є надія і віра в те, що хлопці, котрі в мороз і сніг з молотами в руках добували бруківку, переможуть і збудують нову державу. Збудують нову країну на руїнах старого совкового світу, збудують щось, що любитиме кожен громадянин, кожна особистість в новій державі. Тут треба сказати, що нам бракує любові до тої землі, котра нас породила, бо все все - таки починається з любові. Нам вистачає любові до рідних і близьких, до тих, хто вміє любов віддавати. Нам важко любити погані дороги і чиновників, котрі беруть і витрачають гроші не за призначенням. А треба любити. Все що Є - то любов.

 

Немає нічого вищого за любов. Напевне завдяки тим мізерним одиницям людей, котрі у своїх серцях концентрують світло любові, і тримається ще цей світ. Нам треба берегти любов, до держави, людей, наших сімей. Бо хто ми без світла любові є ? Залишимося в суєті земного мороку і будемо деградувати, коли вище завдання людства сіяти зерна любові та світла у часі і просторі.


04.10.2014 Василь Остап'як 4965 0
05.10.2022
Тіна Любчик

Музиканти організовують у містах України та за її межами благодійні концерти. Цим самим збирають кошти чи то на потреби ЗСУ, чи то для цивільних громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку росії.

255
26.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

711
21.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1395
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2958
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1263
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1504

В інформаційному полі України та блогосфері, чи то серед звичайного народу можна натрапити на думку,  що  православний - тотожний російському. Тобто, якщо сповідуєш православ’я, то тобі автоматично приписують проросійські погляди.  

337

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1223

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1810 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

2029
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

317
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

645
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

853
05.10.2022

Волонтерською діяльністю о. Йосафат Бойко займається вже давно, однак з початком повномасштабного вторгнення почав працювати ще інтенсивніше.

127
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

375
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

936
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

822
01.10.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

676
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

315
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

502
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

606
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

726