"Вони для мене – герої". Прикарпатський депутат запросив Віду і Вукоєвича відпочити з сім'ями в Карпатах (відео)

Не треба за кимось гнатись, потрібно будувати Європу в Україні. Не Європу їхніх політиків, а Європу стандартів, рівня життя: висока заробітна плата, достаток середнього класу, який треба збудувати, гідні пенсії для людей старшого покоління. Це не так складно зробити, було б бажання.

Про це у ефірі «Актуального інтерв’ю» на ОТБ «Галичина» сказав керівник фракції «УКРОП» у Івано-Франківській обласній раді, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук.

У розмові також обговорили теми бюджету області, комунальних проблем міста, корупції у світовому футболі та вчинку хорватських футболістів на Чемпіонаті Світу.

«Великий респект Вукоєвичу і Віді. Вони грали футбол в Україні і відчували той дух, який є. Хорвати, як і ми, мають «старшого брата» - Сербію. Тому вони як ніхто, близько розуміють українців. Я запрошую Домагоя та Огнена з сім’ями до нас у Карпати, на відпочинок. Попри все, вони для мене – герої. У ФІФА теж є корупція, на високих рівнях. Бо як можна проводити Чемпіонат Світу в країні, яка вбила більше 10 тисяч українських громадян, а ще півтори мільйони змушені були покинути рідні домівки? А зараз є величезний ризик, що агресивно налаштовані росіяни будуть створювати провокації проти хорватських футболістів», - сказав Микола Палійчук.

У ефірі прозвучало і запитання щодо ремонту вулиці Вовчинецької в Івано-Франківську, який триває уже два роки.

«Я рекомендував міській владі визначатися із ефективними фірмами. Минулого року, в один і той же час, почали будувати дорогу з Надвірної у напрямку Яремче, Буковлю, Рахова і вулицю Вовчинецьку. ПБС дорогу уже накриває другим шаром, дійшла до Ворохти і Рахова, ремонтують мости, у містах роблять тротуари, водовідведення, каналізаційні мережі. А Вовчинецька стоїть, Міцкевича стоїть. Може, буде гарно. Але зараз я виходжу зі студії – стоїть купа каміння. Це так, як за союзу: десять начальників і один чоловік з лопатою. Якщо прийде нормальна фірма з добрим ім’ям, що працює зранку до вечора, ці об’єкти за місяць можна здати «під ключ». Але робити кілометр Вовчинецької 2 роки? Нехай би там позолотою тротуари вкривали, то все одно мало би бути швидше і дешевше», - зазначив укропівець.

Схожа ситуація і з мостом на Пасічну: два роки обіцянок і сумнівна фірма-підрядник.

«Мене турбує, що міська влада засекретила проектно-кошторисну документацію і нікому її не показує. Якщо ми робимо міст, то його треба зробити якісно і надовго. Тендер виграла фірма, пов’язана із регіоналами, понизивши ціну з 200 мільйонів до 120. За нашою інформацією, проектно-кошторисну документацію хочуть поміняти: зробити дві полоси, замість бетонно-металевих конструкцій використати тільки метал. Це власність міської влади і саме вона несе відповідальність за все, що відбувається на цих об’єктах та загалом у Івано-Франківську», - сказав Микола Палійчук.


Довідка Фіртки:

7 липня збірна Хорватії з футболу в серії пенальті обіграла Росію - і після матчу екс-гравець київського "Динамо" Домагой Віда, який забив гол в тому матчі, а також скаут київського клубу Огнен Вукоєвич відсвяткували перемогу, записавши відеозвернення зі словами "Слава Україні!"

Дисциплінарний комітет ФІФА виніс попередження Віді, оскільки організація розцінила його звернення як політичний жест. Хорватський футбольний союз також попередив Вукоєвича про неприпустимість політичних послань під час ЧС-2018.

Віда заявив, що сподівається, що його вигук "Слава Україні" будуть сприймати не як політичне послання, а як знак подяки українцям за підтримку протягом усього турніру.

Посольство України у Великій Британії відреагувало на те, що у кількох британських топ-медіа гасло "Слава Україні" назвали "націоналістичним", пояснивши, що вираз має патріотичне значення на кшталт "Нехай живе Франція", "Нехай живе Королева".


12.07.2018 3215
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2276
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1064
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1021
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2171
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3621
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2558 7

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

867

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

757

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

705

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

697
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10372
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1221
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5341
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1068
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2860
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1219
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

446
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

317 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

756
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

652
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

699