Вирішення проблеми з пультом від кондиціонера Daewoo

90% сучасних кондиціонерів, незалежно від виробника, мають дистанційне керування. Такий варіант найбільш зручний, адже зазвичай кліматичне обладнання розміщується високо під стелею, тому дістати його елементи управління фізично складно. У 10% випадків панель управління знаходиться нижче (на рівні очей людини). Але й таке розміщення є не надто зручним через те, що до пристрою доводиться підходити щоразу, коли виникає необхідність його ввімкнути або встановити основні налаштування.

Пульт для кондиціонера Daewoo дозволяє відрегулювати всі параметри роботи пристрою дистанційно. Ви можете прокинутися посеред ночі від холоду чи шуму та змінити температуру чи інтенсивність потоку повітря, не встаючи з ліжка. Ви також можете дистанційно встановлювати таймер для увімкнення пристрою в певний час або ввімкнути режим озонування. Поломка або втрата пульта для тих, хто звик ним користуватися, стає справжньою проблемою. Комфорт використання кліматичної техніки помітно знижується, і фактично він перетворюється на непотрібний предмет інтер'єру.

Що робити, якщо пульт для кондиціонера Daewoo зламаний чи втрачений

Спроби відновити працездатність пристрою для дистанційного керування пов'язані зі значними втратами часу. Передаючи пульт у ремонт, ви не отримуєте гарантії його майбутньої працездатності. Майстер може спробувати почистити пристрій або усунути несправність, проте на це потрібно багато часу. Потрібні деталі не завжди перебувають у наявності, тоді ремонт доведеться відкласти на невизначений термін.

Щоб не терпіти дискомфорту, можна купити новий пульт. Вартість такого придбання невелика, а термін доставки мінімальний. Ви зможете швидко отримати новий пристрій у працездатному стані та повернути належний рівень комфорту. Важливо, що всі функції кондиціонера Daewoo залишаються робочими. Пошкодження або втрата можливості керувати обладнанням на відстані в такому разі стануть лише невеликою тимчасовою неприємністю, яку можна швидко усунути з мінімальними втратами.

Як підібрати пульт для кондиціонера Daewoo

Кондиціонери Daewoo вже не виготовляються. Незважаючи на це, виробник подбав про своїх клієнтів і випустив досить велику кількість пультів дистанційного керування, які доступні у продажу і сьогодні. Можна легко підібрати новий виріб з тим самим зручним ергономічним дизайном і продовжити користуватися кліматичною технікою без будь-яких незручностей. Щоб вибір був найточнішим, слід дізнатися потрібну вам модель. Вона може бути вказана у технічній документації, а також безпосередньо на корпусі (спереду чи ззаду).

Єдиним недоліком оригінальних приладів дистанційного керування є їхня вища ціна порівняно з неоригінальними виробами. Останні часто купують з метою економії, а також у тому випадку, якщо підібрати пристрій до конкретної моделі з якихось причин проблематично. Слід зазначити, що універсальні пульти підходять до різних кондиціонерів. Наприклад, якщо в будинку чи офісі в різних приміщеннях встановлена кліматична техніка Daewoo та інших виробників, обладнання для дистанційного керування можна адаптувати до роботи з кількома пристроями.

Недоліком універсальних рішень є необхідність їх налаштування перед використанням. Зробити це досить просто самостійно. Для цього необхідно скористатися пошуком обладнання за допомогою кнопки «Select». Утримуючи її натиснутою протягом 4 секунд, ви запустите автоматичний пошук пристроїв. Підбираючи варіанти, пульт посилає обладнання різні сигнали. При досягненні мети кондиціонер увімкнеться. У цей момент слід натиснути кнопку "ОК", після чого пошук завершиться. Далі протестуйте функціональність обладнання. Якщо все працює належним чином, значить налаштування можна завершити. Надалі, коли ви захочете скористатися дистанційним керуванням, не потрібно повторювати процедуру.

Можна також ввести потрібну комбінацію коду вручну. У такому разі після короткого натискання на кнопку «Select» вводиться код, який відповідає вашому кондиціонеру Daewoo, та підключається. Перелік кодів для обладнання всіх виробників зазначено у супровідній документації. Після такої процедури слід перевірити пристрій на коректність роботи всіх функцій. Якщо виникають проблеми, використовуйте інший код (їх може бути кілька для кожного виробника).

Партнерський матеріал


28.07.2022 622
Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

382
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1025
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2448
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

931
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1171
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2316

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

893

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1445 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1693

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1795
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

312
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

523
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

838
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

579
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

503
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

702
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1248
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

294
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

168
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

293
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

426
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

837