В умовах блекауту і з укриттів: студенти УКД завершили навчання у міжнародних освітніх програмах

Для сучасного студента дуже важливим є як всебічний розвиток, так і набуття міжнародного досвіду. Університет Короля Данила тривалий час взаємодіє з Вашингтонським державним університетом в рамках міжнародної віртуальної програми під керівництвом професора Діпри Джха (Dipra JHA).

Студенти УКД протягом трьох семестрів поспіль брали участь у міжнародних освітніх програмах за участі спікерів з понад 10 країн світу, зокрема: США, Італія, Індія, Об’єднані Арабські Емірати, Болгарія, Гонконг, Туреччина, Швейцарія, Греція, Південна Африка, Сінгапур та інші

Результатом навчання стало те, що студенти успішно завершили такі програми:

  • Global virtual class «International Tourism» (весняний семестр 2021/2022 н.р. – 7 студентів);
  • HBM 280 Hospitality Systems: global virtual class (осінній семестр 2022/2023 н.р. – 6 студентів);
  • Hospitality Systems ІІ: global virtual class (весняний семестр 2022/2023 н.р. – 9 студентів).

Попри всі труднощі, що випали на цей період, студенти відповідально та завзято виконували всі завдання в рамках програми, комунікували з іншими іноземними студентами даних програм, а також презентували Україну. Студенти УКД приєдналися до місії популяризації України на міжнародній арені та формування позитивного іміджу українців. Так, студентки УКД Анна Лепко та Юлія Плещинська дали інтерв’ю новинному відділу Університету WSU News & Media Relations та місцевій газеті  Northwest Public Broadcasting.

Зусилля УКД спрямовані не лише на формування Soft та Hard Skills у студентів, а й на створення менторського середовища для розвитку студентства. Під час реалізації таких міжнародних програм менторами виступили викладачі Університету Аліна Дашкевич (викладач кафедри перекладу та філології), Людмила Жирак (викладач кафедри туризму та готельно-ресторанного справи) та Надія Гребенюк (заступник проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку).

Аліна Дашкевич зауважує, що міжнародний віртуальний проєкт під керівництвом професора Діпри Джха є надзвичайно важливою та корисною для студентів подією, бо протягом трьох семестрів студенти розвивали навички міжособистісного спілкування англійською мовою, як з носіями мови, так, і з лекторами та студентами з інших країн для яких англійська мова теж є іноземною. Попри віддалений формат взаємодії, студенти відчули міжкультурне середовище та зуміли себе достойно презентувати.

Під час лекцій студенти ознайомилися із сучасними напрямками в міжнародному туризмі та системі гостинності в цілому, зокрема: реальні приклади використання робототехніки в гостинності, космічний туризм, особливості окремих країн та зміни трендів, залежно від глобальних викликів.

Надія Гребенюк розповідає: «Я вважаю, що міжнародний віртуальний проєкт, реалізований за ініціативи професора Вашингтонського державного університету Діпри Джха, дозволив студентам отримати досвід спілкування із професорами провідних університетів світу та практиками в індустрії туризму. Від України брали участь студенти лише двох університетів і студенти Університету Короля Данила в тому числі. Участь в таких міжнародних програмах вимагає від студентів додаткових зусиль поза основним освітнім процесом, а в українських реаліях це означає, що до лекцій студенти спочатку здебільшого підключалися із укриттів, бо розпочалася повномасштабна війна, наступна програма відбувалася в умовах блекауту і щоразу студенти гідно долали виклики».

«Я дуже рада, що мала змогу взяти участь у програмі віртуальної мобільності. Це надзвичайно великий досвід для мене. Відвідувати лекції на рівні із студентами Вашингтону – це дійсно круто! Безмежна подяка професору Діпра за цю можливість. Зустрічі із неймовірними і талановитими студентами спонукали і мотивували мене ще більше працювати і вдосконалюватися. Ми мали змогу показати світу Україну, нашу культуру і зробили це достойно»», – наголосила студентка УКД Ольга Гуменюк.

Партнерський матеріал


23.05.2023 443
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1204
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2933
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1024
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1078
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1092 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3222 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

971

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

818

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

376

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1113
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

194
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2387
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1177
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

480
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15097
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7406
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

840
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

403
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

313
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

398
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

683
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1137