В Івано-Франківську хочуть примусово пересилити близько 2 тисяч людей з їх власних квартир у менші за площею

 

Близько 2 тисяч мешканців Івано-Франківська сьогодні злісно ухиляються від оплати послуг з теплопостачання., - повідомив вчора керівник ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Руслан Гайда.

 

З його слів, в середньому заборгованість таких абонентів становить від 18 до 20 тисяч гривень, але стягнути ці кошти в більшості випадків не є можливим, оскільки йдеться переважно про неблагополучні родини, які не мають ні офіційних доходів, ні майна, а відтак і стягнути з них нічого, пише Бріз.

 

Як стверджує пан Гайда, в цій ситуації теплопостачальникам нічого не залишається, як вдаватись до непопулярного кроку: через суди домагатися переселення злісних неплатників з їхніх квартир у у менші за площею помешкання.

 

 

Читайте також:

Іванофранківці заборгували «Теплокомуненерго» більше 30 мільйонів гривень


16.01.2013 2142 8
Коментарі (8)

Василь 2013.01.16, 16:45
От Гайда нехай почне з себе.Нехай задекларує походження своїх статків(Хати,квартири,будівельні крани, магазини,тойоти крузери,мотоцикли).Оподаткує ці статки. От тоді вправі робити такі заяви. А то керівники державних підприємств живуть, як олігархи, а хочуть гнобити трудовий народ!
Сашок 2013.01.16, 17:07
+1
Я 2013.01.17, 09:37
Роздати всім примусово дозволи на автономне, в приміщення "Теплокомуненерго" перенести лікарню з вулиці Матейки, з теплопунктів та котелень зробити пукти обслуговування автономного опалення мешканців. Усе геніальне - просто... Усі труби викопати і обладнання 60-их років здати на металобрухт. За отримані гроші - безвідсоткові кредити на встановлення автономного малозабезпеченим.
lol 2013.01.17, 10:08
А на яких підставах він це хоче зробити, більше ніж з 50% мешканців міста незаключені договори, на яких підставах платити. І за яку якість послуг?. Це не інакше як рекет і вимагательство.
Петро 2013.01.17, 10:25
А тим часом. У котельні по вул Довга 68 A працює КОГЕНЕРАЦІЙНА установка, яка СПАЛЮЄ ДОРОГИЙ РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ для ВИРОБЛЕННЯ ЕЛЕКТРЕНЕРГІЇ. Це ДИВЕРСІЯ проти народу України. Електроенергію спокійно можна виробляти з вугілля (якого в Україні до схочу), на звичайних електростанціях, або на атомних, ну хоча б на гідро, але НЕ З ДОРОЖЕЗНОГО ГАЗУ за $516 !!! За цю диверсію відповідають "губернатор" Івано-Франківської області М. Вишиванюк, його заступник Р. Гусак, в.о. директора Івано-Франківськтепрокомуненерго Р. Гайда, голова правління ПАТ « Івано-Франківськгаз» І. Прокопів. Ну і звичайно МІСЬКИЙ ГОЛОВА В. АНУШКЕВИЧУС якій ще дурить на гроші (1 мільйон Євро) фінів з компанії NEFCO / НЕФКО , розказуючи їм, що потужності у цій котельні ще надалі нарощуватимуть, взявши на себе весь потреби по теплу Університету Нафти і Газу (!) закривши його котельню...І всі ці 20МВт на території менше піввгектара буде громихати разом з газопоршневим двигуном в 20 (!!!) м від будинків Карпатська, 6 /Українська 8. Звісно, думку жителів навколишніх будинків ніхто не питав.
Радикал 2013.01.17, 11:39
На вила банду повиганяти з теплих кабінетів.Свободівців-хабарників теж!
До "До Петра" 2013.01.17, 22:12
Не буду казати про хто є баран... "Не хвіст махає собакою, а собака хвостом". Когенерація вигідна на теплоелектростанціях наприклад - бурштинській. Там виробляють електрику, а тепло - побічний продукт, який можна використовувати на опалення та гарячу воду. Котельня - це не електростанція, а все ж таки підприємство по виробленню тепла, тут все навпаки. Сучасні котли (у котельнях) можуть працювати з ККД 90% та більше, безо всякої механічної роботи. Запам'ятаємо цю цифру. Так, звичайно, крім котлів, котельня використовує циркуляційні насоси та можливо, вентилятори для вихлопних газів, тощо. На це потрібна електроенергія, причому знов таки, для сучасного обладнання потреби в електриці набагато менші. Що роблять наші "горе-раціоналізатори"? Запускають у роботу когенераційну устанавку. Коротко - це двигун внутрішнього згоряння, який крутить генератор для вироблення електроенергії. Працює на природньому газі - у котельні, звичайно газ є, (і мав би використовуватись зовсім для інших цілей). Тепло з цього двигуна знімають на підігрів гарячої води, або на підігрів теплоносія опалення паралельно з штатним котлом котельні Трублять всюди про шалену економію. А тепер увага!!! ККД когенераційної установки 45% по теплу та в кращому випадку 30% по виробленню електроенергії. Разом 75% - ось ЩЮ цифру і піарять на всіх кутах. Про 90% ККД сучасного котла, якій працює тільки для вироблення тепла, я вже писав вище, нічого не кажуть. Вам як кінцевому споживачу, потрібна електрика від Теплокомуненерго? Звичайно ні, вам потрібно тепло!!! Це вже ЇХ накладні розходи. Чим же вигідна когенераційна установка для Теплокомуненерго, якщо її сумарний ККД(тепло+електрика) нижчий від ККД сучасного котла? Все дуже просто, для потреб котельні(див.вище) тепловики закуповують у держави електроенергію,а використовуючи когенераційну установку за електрику не платять, а можуть навіть продавати її обленерго. АЛЕ Ж В ЖОДНОМУ ЗВІТІ вони не показують ЩО ГАЗ ВИТРАЧЕНИЙ НА ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИКИ НАСПРАВДІ МАВ БІИ ЙТИ НАМ-НАСЕЛЕННЮ на підігрів гарячої води та опалення. По простому - обкрадають нас, недодаючи тепла та гарячої води. Крім того, котельні "радянського зразку" не розраховувались на використання потужних шумних (110-120 dB) газопоршневих двигунів (яким є когенераційна установка), тому навколишні будинки розміщували просто поряд. При роботі когенераційної установки санітарна зона по шуму від такої котельні маї бути не менше 100 м від найближчого житлового будинку. Ось така "економія" у Франику...
До Петра 2013.01.17, 20:25
Ну ти якщо хочеш щось написати то вивчи ситуацію, а не "поливай з дуру" вумними висловами. Ти ж баран не знаєш, що когенераційна установка крім того, що забезпечує теплом, ще й електроенергією. Сама назва когенераційна, тобто подвійна енергетика. Як би в Івано-Франківську замінити всі інші котельні в яких коефіцієнт корисної дії до 30 відсотків на ці установки, то витрати газу зменшилися б на половину. Я не за цих Сволотівців чи Саєвичів, але не знаєш-не говори.
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1443
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2989
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1042
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1092
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1109 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3292 5

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати і одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

83

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1007

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

842

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

381
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

218
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2404
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1184
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

493
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15115
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7418
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

852
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

416
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

325
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

413
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

699
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1156