В Івано-Франківську відкрито школу майбутнього

Комп'ютерна Академія IT STEP відкрила в Івано-Франківську ліцензовану загальноосвітню школу майбутнього для учнів 5-10 класів  – IT STEP School. Така крута новина нещодавно з’явилася для жителів нашого міста.

Програма навчання складається з найсучасніших трендів світової освіти - від робототехніки до дизайн-мислення. При цьому в програму включені всі обов'язкові предмети передбачені Міністерством освіти та науки України.

Тож давайте разом розберемося, що це за школа, чим вона відрізняється від інших навчальних закладів і що вона дає учням. Отож, які основні відмінності від інших навчальних закладів:

  1. Індивідуальний підхід.

У школі учні навчаються у малокомплектних класах, що дозволяє вчителю більше часу приділити кожному учню, а школяру – краще засвоїти матеріал. Крім креативного вчителя, на уроках присутній ще й куратор, який відіграє роль помічника вчителя та старшого друга для учнів.

  1. Акцент на якості освіти.

У школі застосовують новітні методики викладання та міжнародний досвід, який вчителі отримують за допомогою постійного вдосконалення не лише через переатестацію раз на п’ять років, а й постійно відвідуючи освітні заходи, тренінги, майстер-класи та конференції – як в Україні, так і за кордоном.

Особливу увагу приділяють вивченню іноземних мов та ІТ-предметів, тому, що в сучасному світі без володінням мовами та грунтовних знань комп’ютера складно стати успішним.

  1. Цінності.

На відміну від інших шкіл, IT'S School розвиває особистість, що допомагає дітям подолати стереотипи, не боятися виділитися серед інших чи висловити власну думку, яка, інколи, не співпадає з думкою вчителя. Тут поважають думку кожного! Водночас приділяють увагу розвитку soft skills: впевненості у собі, критичному мисленню, роботі в команді та ораторським навичкам.

  1. Гейміфікація навчання та система мотивації школярів.

Залучають дітей у навчальний процес шляхом гри. Замість нудних завдань – цікаві квести, а сучасна технічно-матеріальна база (комп’ютери, проектори, 3D-принтери, VR-окуляри, мобільна лабораторія та персональні комп’ютери) дозволяє отримати не просто знання, але й повноцінні практичні навички. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, за які можна купити потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.

  1. Відсутність домашніх завдань

Закріплення знань та усю самостійну роботу діти виконують у школі з допомогою вчителів, адже вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

«Ми не новачки у сфері освіти. IT STEP School створена на багаторічному досвіді Комп’ютерної Академії IT STEP, в основу якої закладені професіоналізм, актуальність, сучасність та турбота про студентів», – розповідає директор філії Академії IT STEP Academy Ростислав Полівчак.

«Адже ми живемо у час, коли дуже стрімко розвивається світ, але, на жаль, освіта, зокрема середня, не встигає за цим розвитком, а спроби запровадити реформи не дають належних результатів. Саме тому ми змінили підходи до навчання таким чином, щоб  інформаційні технології, як інструмент, допомогли дітям засвоїти не просто базовий рівень знань, але й отримати практичні навички та розуміння де і як вони можуть використати їх у дорослому житті, – зазначає Ігор Мандар, директор школи. – Наше основне завдання – всебічно розвинутий учень, а головна ціль – щаслива дитина».

Це не просто школа – це відповідальна спільнота дітей та батьків зі спільним баченням майбутнього та розумінням того, що технології стали невід’ємною частиною нашого життя та будь-якої професії. Сучасна дитина має володіти такими знаннями та навичками, які матимуть гарантований шанс на успішне майбутнє.

За основу було взято розвиток компетенцій, які були визначені найкращими світовими фахівцями на економічному форумі в Давосі - це так звані soft skills. У IT STEP School інформаційні технології застосовують не лише як інструмент для вивчення звичайних дисциплін (математики, географії, фізики тощо), а й вивчають як окремі предмети. От наприклад, звичайний день школяра починається із заняття з історії, де діти вивчають тему за допомогою VR-окулярів, далі із задоволенням біжать на заняття з робототехніки, де майструють власного робота, а на уроці української мови навчаються грамотно вести свій власний блог. Можна тільки уявити, які емоції відчуває дитина від такого захоплюючого навчального процесу.

І хоча, потрібно зрозуміти, що сьогодні отримати якісну освіту достатньо не просто, проте досвід роботи IT STEP протягом 20 років у сфері міжнародної освіти дозволяє використовувати найкращі та найефективніші практики. Зараз триває активний набір дітей на новий навчальний рік у 5-10 класи, а в планах – відкрити ще й початкову школу. 

IT STEP School розташована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Кардинала Любомира Гузара, 49, у приміщенні IT Step Academy. Щодня з 9:00 до 19:00 працює приймальня, де можна отримати всю інформацію про навчання. Також отримати консультацію можна за телефоном: (067) 699-57-76 або на сайті IT STEP.

Партнерський матеріал


17.06.2021 2366
Коментарі ()

02.02.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка зібрала актуальну інформацію про правила вручення повісток під час воєнного стану та відповіді на розповсюджені запитання.

1430
24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

865
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

6084
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1586
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

5993
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1747

Якби усіх людей, що беруть участь у дискусіях  в соцмережах, які розгорнулися довкола Почаївського монастиря, зібрати разом, то ними можна було б  легко заповнити центральний собор обителі та й весь  монастир до зовнішніх мурів.  

393

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

1053

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1360

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1358
31.01.2023

Найулюбленішою стравою українців вважається червоний борщ. Готують його часто із засмажкою, різними овочами та м'ясом. Однак є такі інгредієнти, які можуть лише зіпсувати смак страви.  

318
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

533
20.01.2023

Пропонуємо підбірку продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я у таких несприятливих для організму погодних умовах та зміцнити імунітет.

728
31.01.2023

Якщо люди вільного стану одружилися цивільно, і в них не було раніше іншого вінчання, то щоб вони могли іти до сповіді та до причастя — мають повінчатися.

296
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

449
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

767
10.01.2023

Спільної комісії Української греко-католицької церкви та Православної церкви України, яка працюватиме над реформою церковного календаря, поки немає, але будь-які рішення церкви ухвалюватимуть спільно.  

1271 1
04.02.2023

Сьогодні працюють над оформленням необхідних документів та зйомкою відеофільму, який продемонструють згодом.

85
04.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу».  

130
31.01.2023

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що виступає проти передачі зброї Україні західними союзниками, а також висловив переконання в тому, що окупований Росією Крим ніколи не повернеться до складу України.  

250
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

422
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

655