Укзалізниця знищує комунікації Прикарпаття та Львівщини зі Світом!

 

Укрзалізниця відповіла на Звернення Івано-Франківської обласної ради стосовно вимоги повернути назад маршрут сполучення поїзду №59/60 Москва-Софія, в частині повернення руху слідування після Чернівців через станції Коломия-Івано-Франківськ-Львів, а не через станцію Заліщики Тернопільської області. В результаті такого волюнтаристського рішення керівництва Укрзалізниці, з вини пресонально його Генерального директора Болоболіна С.П., дві області: Львівська та Івано-Франківська, в особі її близько 4 млн. громадян (2,54 + 1,4 млн.), позбавлені права та можливості у зручному транспортному сполученні з Болгарією, Румунією та РФ, а також зі столицею України - Києвом.
Натомість, "відмазка" генерального директора Укрзалізниці Болоболіна С.П. НЕ містить жодних аругментів та реальних мотивів окрім чиновницького самодурства та волюнтаризма.
1) "Формування міжнародного поїзда ... здійснюється російською залізничною компанією "ФПК"" (з листа Болоболіна). А хто сперечається що Росія формує поїзд??? Але, НЕ Росія змінювала, та НЕ Росія ініціювала, зміну маршруту слідування поїзду територією України! Болоболін - відверто маніпулює іншими категоріями, та відверто - бреше!
2) "Цей поїзд не є соціальним, оскільки призначений для перевезення пасажирів з Росії до Румунії та Болгарії та зворотно". А це він до чого написав? При чім тут "соціальний" або "не соціальний" до питання самовільної, зі сторони Укрзалізниці, зміни маршруту слідування через територію Україну? А хіба пасажири Прикарпаття чи Львівщини їздили до цього "на халяву" в "соціальному" поїзді? А хіба тепер, після зміни маршруту слідування через Кременець, пасажири Тернопілля їздять "на халяву"? Чи пасажири Галичини не мають більше право так само їздити у Болгарію та Румунію та зворотно? Про що взагалі колективний "інтелект" гендиректора Укрзалізниці пише 4 мільйонам громадян???
3) При чім тут вся ця "беліберда" щодо статистики зносу вагонів? А що, тепер коли поїзд прямує через Кременець, а не через Франківськ і Львів, знос вагонів припинився? Чи навпаки, молодшав? Для чого і на кого розрахована вся ця "галіматья"?
4) "У разі відмови від змін, що нині впроваджуються, неможливо буде забезпечити безпечне курсування пасажирських поїздів на напрямках із значним пасажиропотоком" резюмує мозок Болоболіна! Значить, якщо тепер напів аварійні вагони слідують через Кременець, то ЦЕ - "забезпечує безпечне курсування вагонів"? Здуріти можна! А Болоболін взагалі має елементарне "зелене" поняття про якісний стан залізничного полотна через Кременець, у порівнянні з полотном на Прикаратті чи Львівщини? Та якраз полотно через Кременець, є абсолютно зношеним та аварійним! І небезпечним для життя пасажирів. Швидкість руху слідування печерно мала: в межах 20-30 км/год. А про який "значний пасажиропотік" видає інтелект Балоболіна, коли він позбавляє 4 млн. пасажирів їхати цим маршрутом, в інтересах потенційних 20 тисяч? Він взагалі, про що???
Забрехалась високопосадова "балаболка" - "до ручки"!
Бо боїться признатися, що всі ці "реФФорми" впровадили лише під амбіції та інтереси одного олігарха - Фірташа! Який має прямий бізнесовий інтерес до "помідорної столиці" Галичини - Кременців, та свого тепличного господарства біля Кременців!
Путін "впроваджує" будівництво нових газопроводів в обхід України!
А різні тимчасові болоболіни "впроваджують" маршрути слідування поїздів в обхід Галичини?
Ну що ж! Боротьба ПРодовжується!
Далі буде!

Слава Україні!


12.01.2014 Юрій Романюк 1229 0
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

542
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1188
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2690
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1084
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1328
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2709

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1043

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1609 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1853

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1934
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

124
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

459
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

668
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

203
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

752
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

650
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

852
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

465
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

141
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

335
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

450
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

564