Укзалізниця знищує комунікації Прикарпаття та Львівщини зі Світом!

 

Укрзалізниця відповіла на Звернення Івано-Франківської обласної ради стосовно вимоги повернути назад маршрут сполучення поїзду №59/60 Москва-Софія, в частині повернення руху слідування після Чернівців через станції Коломия-Івано-Франківськ-Львів, а не через станцію Заліщики Тернопільської області. В результаті такого волюнтаристського рішення керівництва Укрзалізниці, з вини пресонально його Генерального директора Болоболіна С.П., дві області: Львівська та Івано-Франківська, в особі її близько 4 млн. громадян (2,54 + 1,4 млн.), позбавлені права та можливості у зручному транспортному сполученні з Болгарією, Румунією та РФ, а також зі столицею України - Києвом.
Натомість, "відмазка" генерального директора Укрзалізниці Болоболіна С.П. НЕ містить жодних аругментів та реальних мотивів окрім чиновницького самодурства та волюнтаризма.
1) "Формування міжнародного поїзда ... здійснюється російською залізничною компанією "ФПК"" (з листа Болоболіна). А хто сперечається що Росія формує поїзд??? Але, НЕ Росія змінювала, та НЕ Росія ініціювала, зміну маршруту слідування поїзду територією України! Болоболін - відверто маніпулює іншими категоріями, та відверто - бреше!
2) "Цей поїзд не є соціальним, оскільки призначений для перевезення пасажирів з Росії до Румунії та Болгарії та зворотно". А це він до чого написав? При чім тут "соціальний" або "не соціальний" до питання самовільної, зі сторони Укрзалізниці, зміни маршруту слідування через територію Україну? А хіба пасажири Прикарпаття чи Львівщини їздили до цього "на халяву" в "соціальному" поїзді? А хіба тепер, після зміни маршруту слідування через Кременець, пасажири Тернопілля їздять "на халяву"? Чи пасажири Галичини не мають більше право так само їздити у Болгарію та Румунію та зворотно? Про що взагалі колективний "інтелект" гендиректора Укрзалізниці пише 4 мільйонам громадян???
3) При чім тут вся ця "беліберда" щодо статистики зносу вагонів? А що, тепер коли поїзд прямує через Кременець, а не через Франківськ і Львів, знос вагонів припинився? Чи навпаки, молодшав? Для чого і на кого розрахована вся ця "галіматья"?
4) "У разі відмови від змін, що нині впроваджуються, неможливо буде забезпечити безпечне курсування пасажирських поїздів на напрямках із значним пасажиропотоком" резюмує мозок Болоболіна! Значить, якщо тепер напів аварійні вагони слідують через Кременець, то ЦЕ - "забезпечує безпечне курсування вагонів"? Здуріти можна! А Болоболін взагалі має елементарне "зелене" поняття про якісний стан залізничного полотна через Кременець, у порівнянні з полотном на Прикаратті чи Львівщини? Та якраз полотно через Кременець, є абсолютно зношеним та аварійним! І небезпечним для життя пасажирів. Швидкість руху слідування печерно мала: в межах 20-30 км/год. А про який "значний пасажиропотік" видає інтелект Балоболіна, коли він позбавляє 4 млн. пасажирів їхати цим маршрутом, в інтересах потенційних 20 тисяч? Він взагалі, про що???
Забрехалась високопосадова "балаболка" - "до ручки"!
Бо боїться признатися, що всі ці "реФФорми" впровадили лише під амбіції та інтереси одного олігарха - Фірташа! Який має прямий бізнесовий інтерес до "помідорної столиці" Галичини - Кременців, та свого тепличного господарства біля Кременців!
Путін "впроваджує" будівництво нових газопроводів в обхід України!
А різні тимчасові болоболіни "впроваджують" маршрути слідування поїздів в обхід Галичини?
Ну що ж! Боротьба ПРодовжується!
Далі буде!

Слава Україні!


12.01.2014 Юрій Романюк 1561 0
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3702
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12236 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2501
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2358
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3329
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5367

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1192

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1594

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2129

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1823
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

390
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

297
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

420
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

793
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9321
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1136
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21027
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

219
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

388
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

851
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1631 11