Український народ з честю пройде через складні випробування і впевненим кроком далі рухатиметься в напрямку досягнення європейських стандартів життя

 

Цьогорічне завершення року виявилося для нашої держави непростим і навіть дещо екстремальним. Масові акції протесту – численні євромайдани на вулицях українських міст не могли не позначитись на стані української економіки, роботі державних інституцій, взаємовідносинах між самими українцями. Чимало політиків говорять сьогодні про масштабну політичну кризу і необхідності пошуку мирного цивілізованого виходу з неї.

Безперечно, ми живемо у цивілізованій демократичній державі, де кожен має право на вільне волевиявлення, в тому числі і шляхом участі у громадських акціях протесту. Українська влада поважає це невід’ємне право громадян. Сьогодні позиція влади чітка: силові дії, котрі призвели до всенародного обурення та хвилі протестів, рішуче засуджуються.

Цієї ж думки дотримується також керівництво та активісти ВМГО «Молоді регіони». Молоді регіонали вважають, що агресія у вирішенні будь-яких питань – це нецивілізовані методи, котрі неприйнятні в демократичному суспільстві. Будь-які прояви насильства з обох сторін протистояння неприпустимі. Необхідно стабілізувати ситуацію, заспокоїти людей, а винні у сутичках між мітингувальниками і міліцією, беркутівцями повинні бути покарані у відповідності до діючого законодавства. Але для цього важливо мобілізувати усі сили та терпіння для того, щоб зберегти громадський порядок, ефективно запобігати провокаціям і стримати тих схвильованих, імпульсивних людей, яких підбурювачі штовхають на протиправні дії. Необхідно зупинити руйнівну хвилю, здатну завдати непоправної шкоди державній стабільності в Україні.

Нагадаю, Президент України Віктор Федорович Янукович у своєму нещодавньому інтерв’ю провідним українським телеканалам однозначно заявив: влада й опозиція мають об’єднатися для з’ясування всіх обставин подій останніх днів, пов’язаних з проведенням масових акцій. Президент перед усією країною заявив про підтримку громадянських акцій і підтвердив: влада і народ єдині у виборі європейського майбутнього для України.

Моє переконання – мітинги і штурми не вирішують головних проблем, за які люди вийшли на євромайдани та народні віча. Що дасть всеукраїнський страйк, до якого закликають опозиційні політики? Зупинку підприємств, тимчасове безробіття, падіння економік, зниження соціального рівня. Не можна допустити й затягування студентства, дітей до політичних акцій. Вони повинні повернутися до навчання. Фактично вони вже висловили свою громадянську позицію, а тепер їхнє завдання – освіта. Адже саме їм, нинішній молоді, жити й працювати в завтрашній Україні, котра має стати рівноправним членом ЄС.

Президент Віктор Янукович однозначно й неодноразово заявив про те, що євроінтеграційний курс України був і залишається єдиним можливим шляхом розвитку нашої держави. Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію, для чого представницька делегація виїде до Брюсселю, де вже іде підготовка до цих перемовин. В тому, що угода обов’язково буде підписана, немає жодних сумнівів. Можливо навіть, що це відбудеться ще цього року або на початку наступного. Однак, як заявляє Глава держави, це треба робити не поспіхом, а саме тоді, коли будуть для цього всі необхідні умови. Пріоритетом при цьому завжди будуть національні інтереси нашої України.

Сьогодні Президент України як ніколи потребує нашої підтримки і допомоги у справі євроінтеграції. Тому українське суспільство повинно консолідуватися і допомогти йому в цьому.

Я переконаний, що український народ з честю пройде через складні випробування і впевненим кроком далі рухатиметься в напрямку досягнення європейських стандартів життя.


11.12.2013 Олександр Когут 1863 3
30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

997
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

543
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

906
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1953
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3470
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2369 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

733

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

636

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

608

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

621
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10270
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1115
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5171
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

921
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2725
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1123
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

313
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

637
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

548
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

607
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

956 2