Сьогодні, 3 грудня в Івано-Франківському університеті нафти і газу організували День майбутнього студента.
Майбутні випускники, учні коледжів у холі актової зали ознайомились з напрямками освітніх програм та отримали інформаційні листівки про інститути вишу, передає кореспондент Фіртки.
Відтак, їм представили фільм про навчальний заклад. На зустрічі присутні директори інститутів, ректор ІФТУНГ Євстахій Крижанівський, випускники, заступник голови ОДА.
За словами Євстахія Крижанівського, університет намагається відчувати ринок праці та відповідно до цього налаштовувати роботу в навчальному закладі.
"В новому навчальному році в університеті буде набір на нову спеціальність ІТ-технології. Ми розуміємо, що зараз ера технологічного прогресу. Також, ми робимо магістратуру на спеціальність будівництво та архітектура. Маємо на меті нові магістерські програми, які адаптовуються до потреб ринку. Будемо розширювати програми подвійних дипломів",- защначив Євстахій Крижанівський.
Ректор університету наголосив, що в наступні роки планують підняти рівень побутових умов для студентів - обдаштувати замість гуртожитку студентський готель. Крім того, Євстахій Крижанівський додав, що в наступному році вартість навчання у вузі суттєво не підніметься.
ДОВІДКА:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) — єдиний в Україні вищий навчальний заклад IV рівня акредитації нафтогазового профілю, багатофункціональний та розгалужений навчально-науково-виробничий комплекс, база Прикарпатської регіональної організації студентів та викладачів з довузівською та післядипломною підготовкою, в якому в 9 інститутах, 3 коледжах та фізико-технічному ліцеї, що входять до структури університету, навчається більше 10 тисяч студентів, в тому числі — до 590 іноземних студентів з 36 країн Європи, Азії та Африки.
ВНЗ заснований у 1967 р. як Івано-Франківський інститут нафти і газу. З 1994 р. — державний технічний університет нафти та газу IV рівня акредитації, з 2001 р. — національний. Член УАБО.
Матеріально-технічна база університету охоплює 12 навчально-лабораторних корпусів, Геологічний музей, бібліотеку, 8 гуртожитків, базу відпочинку, базу практик, спортивні споруди (стадіон, легкоатлетичний манеж, плавальний басейн, 6 спортивних залів), 4 кафе, їдальню, профілакторій Створено Дністровський інженерно-екологічний навчально-науковий виробничий протипаводковий полігон (с. Маріямпіль Галицького району).