ТОП-10 найкращих безкоштовних додатків для подорожей

 

 

Літо – чудова пора для бюджетних подорожей, особливо з настанням безвізу та відкритими кордонами для українців. Спокуса кудись поїхати занадто сильна, аби перед нею встояти.

 

Зараз для мандрівників існує просто безліч додатків (корисних і не дуже) для подорожей. Не обов’язково звертатись до туристичних агентств, адже спланувати поїздку власноруч можна за допомогою мобільного телефону, пише Bit.ua

 

Про найкорисніші безкоштовні додатки розповімо вам далі.

 

Skyscanner

В додатку зібрана одна із набільших колекцій баз авіакомпаній і сайтів-посередників. Окрім перельотів там можна шукати готелі чи машину на прокат.

У програмі можна усі пошуки підлаштувати під себе, а вона вже автоматично обере усі варіанти, які вам підходять. Також можна налаштувати для себе оповіщення про ціни на обрані маршрути, щоб не пропустити найвигідніший варіант.

Скачати

 

Jetradar

Це ще один зручний сервіс для пошуку авіаквитків, де можна знайти вигідні пропозиції і дешеві перельоти лоукостом. Єдина проблем, що додаток при виборі рейсу автоматично перенаправляє на сайт агентства-посередника, який пропонує таку ціну. Тож краще використовувати програму для моніторингу цін і орієнтовної вартості, а купувати квитки безпосередньо на сайтах авіакомпаній.

 

Busradar

Це чудовий додаток для пошуку автобусів, що курсують Європою. Зручний і швидкий пошук з сортуванням за ціною, з пересадкою і без, з варіантами, що включають проїзд BlaBlaCar, авіапереліт і не тільки. Можна фільтрувати результати за ціною, часом і іншими параметрами, виводити першими найвигідніші варіанти тощо.

Скачати: iOS, Android

 

Goeuro

Сервіс, який поєднує у собі всі можливі варіанти пересування по Європі між містами і країнами – поїзди, автобуси і літаки. Вираховує не тільки найдешевші і найшвидші варіанти окремо, але і найкращі по співвідношенню "ціна-тривалість-час відправлення".

Скачати: iOS, Android

 

Airbnb

Один із найвідоміших сервісів для бронювання житла в іншій країні. Там легко можна знайти і велику квартиру на компанію, і бюджетну кімнатку на одного.

Скачати: iOS, Android

 

Foursquare

Цей додаток допомагає знайти цікаві заклади поблизу вас в будь-якй точці світу. Користувачі залишають під кожним із них свої відгуки, тож ви точно можете визначити, куди йти варто, а куди – ні.

Скачати: iOS, Android

 

Couchsurfing

Цей додаток допомагає зекономити на житлі. Він знаходить людей у будь-якій країні, які готові безкоштовно впустити вас переночувати. Головна умова – ви повинні бути готовими надати нічліг в своїй квартирі тому, у кого будете жити самі.

Скачати: iOS, Android

 

Dayuse

Програма дозволяє знайти кімнату в готелі із суттєвою знижкою на кілька годин. Чудовий варіант, якщо у вас залишається півдня до відправлення і витрачатись на номер у готелі витрачатись не хочеться. За кілька годин можна прийняти душ чи подрімати.

Скачати: iOS, Android

 

Hostelworld

У базі додатку 33 тисячі хостелів і готелів з хорошими цінами по всьому світу. Користувачі сервісу залишають свої оцінки під кожним закладом і на фоні рейтингу можна обирати собі житло.

Бронювати та скасовувати бронь можна з телефону, процедура легка і швидка: можна не вводити номер вручну, а просто просканувати банківську карту телефоном. Ніяких додаткових комісій за це не беруть.

 

Скачати: iOS, Android

 

Google Trips

Сервіс зберігає дані про ваш переліт і проживання і накидає для вас гід, який ви можете коригувати самостійно. Всередину можна також поміщати власний список місць, які хочете відвідати, створювати свій план і розпорядок дня, планувати маршрут. А Google в свою чергу складе список закладів, відповідно до ваши[ вподобань з попередніх поїздок.


22.06.2017 3330 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1648
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

828
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

933
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2015
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3520
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2419 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

756

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

661

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

635

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

653
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10296
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1145
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5214
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

959
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2753
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1142
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

349
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

669
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

576
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

624
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

979 2