Топ-10 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу

 

/data/blog/81654/0be6769b5c6eda0608c29a33e7fab0ca.jpg

1. Словенія 

Перше місце рейтингу посіла Словенія, де мультивізи видають усім бажаючим, щоб ті могли відвідати сусідню Хорватію, яка не входить до країн Шенгенської угоди. Зокрема, минулого року посольство видало українцям 94% мультивіз. Шенгенська віза в Словенії, в більшості випадків, готова вже через п'ять днів після подачі документів. Консульський збір за візу – 580 грн.
 

 
 

2. Естонія

У посольства Естонії один із найбільших відсотків виданих українцям мультивіз, а також немає черг. Але, на жаль, влітку консульство приймає візи лише у студентів та пенсіонерів, а інші бажаючі повинні подавати документи у візовому центрі. Сервісний збір – 300 грн.
 

 
 

3. Латвія

За 2014 рік Латвія мала лише 0,2% відмов, адже у них лояльні вимоги до пакету документів. Самостійно отримати візу до Латвії буде непросто. Це пов'язано з тим, що отримативідкрити латвійську візу не так вже й легко. Маленька і затишна північно-європейська країна неохоче впускає туристів або відвідувачів, мета і гарантії яких викликають у неї сумніви. Якщо Ви не працюєте офіційно або ваш офіційний дохід невеликий, то віза для безробітного до Латвії - це ризик отримати відмову. Сервісний збір – 400 грн.
 

 
 

4. Португалія

Португалія - один із найцікавіших туристичних напрямків для українських туристів. Португалія - ​​держава, з якої починається Європа, і в якій є безліч різних пам'яток, які привертають увагу багатьох туристів. Майже кожне місто Португалії має кілька музеїв, в яких представлені експонати, присвячені тій чи іншій тематиці. Цікаво те, що країна не має візового центру, а от у посольстві майже немає черг, дуже лояльні вимоги до документів і один із найнижчих рівнів відмов.
 

 
 

 

5. Австрія Також славиться своєю невеликою кількістю відмов. Водночас туристам, які останні три роки не отримували шенгенські візи, необхідно пройти співбесіду у посольстві. Сервісний збір – 615 грн.
 
 
 

6. Литва

У разі перетину кордону з литовської візою, ідеальним варіантом буде прямий переліт з України до Литви. Таким чином Ви отримаєте позначку саме Литовського митного контролю. Ця відмітка надалі буде мати важливу роль при повторному оформленні візи до Литви. Правильним може бути варіант трансферу через сусідні країни такі як Білорусь, Польща. Якість надання послуг знизилася. Зокрема, електронний запис на подачу документів не працює, а слухавку ніхто не бере. Проте це не завадило візовому центру мати один із найвищих відсотків видачі мультивіз (82%). Сервісний збір становить 450 грн.
 

 
 

7. Словаччина

Опинилась на сьомому місці рейтингу, оскільки останнім часом було введено дуже жорсткі вимоги. Зокрема, за словами туристів, для подачі документів у консульство потрібно мати в розпорядженні документ, який підтверджує бронювання місця проживання в країні, бажано, щоби бронювання було повністю оплачене. Консульство приймає тільки оригінали ваучерів словацьких готелів на фірмовому формулярі, де позначені друк готелю, підпис менеджера, а також номери документів та прізвища всіх проживаючих. Для бронювання готелю потрібно зателефонувати або списатися безпосередньо з готелем, домовиться про відправку відповідного документа. Оплата житла може проводитися на рахунок, який надасть готель, за допомогою електронної пошти. Комісія за переказ різна, залежить від банку, зазвичай вона складає від дванадцяти до двадцяти восьми доларів. Проте навіть у випадку підтвердження оплати у видачі візи можуть відмовити через "недостатньо дорогий" готель. Сервісний збір - 250 грн.
 

 
 

8. Данія

У Данії також лояльне ставлення до українців, проте очікувати на подачу документів доведеться аж 48 днів. До того ж данці дуже рекомендують бронювати акредитовані їхнім МЗС готелі. Що це дає – незрозуміло, загалом таких готелів близько 20. Сервісний збір візового центру становить – 630 грн.
 

 
 

9. Швейцарія

Найпопулярнішою Швейцарія є серед українських бізнесменів. Зверніть увагу, що у візовому центрі навіть пропонують пакет "супер-преміум", до якого окрім VIP-відпочинку з напоями та солодощами входить дозвіл на подачу документів разом із особистим охоронцем. Сервісний збір – 535 грн.
 

 
 

10. Голландія

Є лідером як з кількістю мультивіз (68%), так і з відмов (4,3%). Також у неї високі вимоги до резервації готелю – окрім повної оплати, заявник має також надати лист-підтвердження, вказавши кілька цифр кредитної карти, з якої надходили гроші. Голландія - це держава, яка входить в зону Шенгенської угоди, з цієї причини посольство Нідерландів видає національні та Шенгенські візи, які відкривають в'їзд в Нідерланди. Як правило, для відвідування Голландії достатньо Шенгенської візи, але бувають випадки, коли потрібна національна віза.

Національна віза до Голандії потрібна, якщо умови видачі суперечать угоді Шенгену, зазвичай це пов'язано з термінами перебування в державі. Шенгенська віза до Голландії діє на території двадцяти чотирьох держав. Якщо подорож буде включати кілька європейських держав, і в кожній країні мандрівник будете проводити однакову кількість часу, тоді віза повинна оформлятися для держави, з якої починається подорож.

Візовий центр візьме за послуги 560 грн.


15.07.2015 1936 1
Коментарі (1)

Роман Наминас 2015.07.15, 16:11
А если задумаете в какой-то из стран свадьбу, то за услугами свадебной фото-или видеосъемки лучше всего обратится к студии Qvision - http://www.qvision.org.ua
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1142
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2833
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

992
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1053
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1063 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3138 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

919

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

788

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

372

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1099
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

164
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2359
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1158
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

459
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15079
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7391
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

825
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

388
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

298
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

384
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

671
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1119