Струнка фігура без дієт - мрії збуваються

 

 

 

Як можна харчуватися собі на втіху і не додавати у вазі? Те, що для багатьох видається неймовірним, особливо на свята, може виявитися реальністю. У народній медицині вважається, що людський організм здатний сам себе регулювати і балансувати. На даний час фахівці розглядають питання про те, чи здатне людське тіло регулювати себе без дієт, і при цьому зберігати природну здорову вагу тіла.

 

 

«Вся смачна їжа дуже жирна, дуже солодка або просто некорисна», - навіть в цьому вислові просліджується глибока недовіра до власного тіла і до своєї інтуїції. Ускладнює справу і встановлений ідеал краси, далекий від реальності і від здорового способу життя. Під впливом загальноприйнятого уявлення про ідеал краси та ідеальну вагу, яка поширюється в ЗМІ не дивно, що у більшості людей є хворобливе уявлення про їх вагу. Такий висновок можна зробити з проведеного опиту 10000 молодих людей у Гальдербузі.

 

Перебільшення уявлень і звичок

З метою змінити загальноприйнятий ідеал краси, вже були зроблені деякі адміністративні дії. Проте повністю змінити уявлення людей про ідеал краси так і не вдалося, не дивлячись на те, що був обмежений вплив таких образів, як дитячі ляльки, що хворобливо худнуть, дівчата-моделі або рекомендації на тему схуднення. Корінь проблеми лежить найшвидше у сфері самосприйняття окремих людей. Таким чином, кожна людина може знайти власний спосіб, як вибрати якісні продукти харчування, прислухаючись до своєї інтуїції для того, щоб досягти оптимальної ваги.

Без сумніву, в існуючій буденній метушні поставлена мета досягнення оптимальної ваги, є, ймовірно, дуже важкодосяжною. Проте одне лише правильне відношення до свого організму з часом може перетворити неприємні емоції при вживанні хлібобулочних виробів у справжнє задоволення. Адже організм сам знає, що йому потрібно, щоб зберегти баланс і бути здоровим. Організм людини поступово повинен навчитися прислухатися до інтуїції і бути в змозі задовольнити всі бажання людського тіла. Тоді він, нарешті, знову зможе почути свій внутрішній голос, вдосконалювати своє серце і повернутися до своєї дійсної природи, до свого початку.

"Людина сама собі кращий лікар", - говорить народна мудрість. Це твердження знову знайшло популярність в медицині. Письменник Хорст Колер в своїх газетних статтях і в своїй книзі "Життя без дієт" розкриває саме цей принцип. Людський організм сам знає, які поживні речовини йому потрібні. На цій основі розвивається в організмі потреба в певних продуктах, що гарантує йому повноцінне живлення. Такий механізм функціонує вже впродовж тисячі років і заслуговує на нашу довіру. Прислухаючись до потреб власного організму, можна за допомогою збалансованого харчування зберегти оптимальну вагу і бути здоровим.

 

Високоякісна, натуральна їжа

Напівфабрикати і готові продукти, що пропонуються в широкому асортименті в супермаркетах, піддаються постійній критиці з боку фахівців з харчування. Знаходячись в привабливій і зазиваючій упаковці з таблицями про вміст, ці продукти насправді не містять ні обіцяних, ні необхідних нам поживних речовин.

Якість цих продуктів значно відрізняється від чекань покупця. Наприклад, полуничний йогурт, який повинен містити багату суміш молочних продуктів і фруктів, насправді містить лише штучні ароматизатори і не містить жодної полуниці. Навіть відносно молока – в багатьох знежирених йогуртах воно замінене штучними замінниками.

Тим часом людський організм, хоча і вживає молочні продукти і полуницю, але помічає, що не отримав того, на що розраховував. Оскільки в йогурті їх немає, або ж є, але в недостатній кількості. Це приводить організм до нерозуміння, оскільки він продовжує відчувати голод. В результаті ми "забруднюємо" свій організм, так званими, порожніми калоріями. З часом організм звикає до такої їжі і відчуває ще більший голод, який далеко виходить за межі потреб організму. У цій ситуації людина вимушена боротися з надлишковою вагою, мучити себе дієтами або безнадійно змиритися.

Якщо вживати натуральні та високоякісні добавки, і при цьому звертати увагу на свої потреби, прислухатися до свого внутрішнього голосу, то організм людини зможе отримати від цього величезне задоволення і зберегти здорову вагу тіла, якраз до свят.

 

epochtimes.com.ua


04.05.2016 1209 0
Коментарі (0)

27.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту. А також поцікавилась в дієтологині Тетяни Чевалюк, як постити без шкоди для власного здоров’я.

406
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

778
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

640
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

1143
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

13550 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1647

СНО-ІІІ – Договір про скорочення наступальних озброєнь, який підписали РФ та США у 2010 році та спроба Росії його припинити.

205

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

410

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

440

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

913
28.03.2023

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту та дізналась, з якими викликами довелось зіткнутись молодій сім’ї.  

104
27.03.2023

Мета Великого посту полягає у приготуванні до святкування Великодня, а сам піст — має сенс очищення та покаяння.

212
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

347
28.03.2023

У вівторок, 28 березня, на вулиці Довженка відбулося офіційне звільнення церкви московського патріархату та її передача під управління Православної церкви України.

140
27.03.2023

Якщо подружжя переживає кризові моменти у сім’ї, священник радить прийти на розмову до фахівця.  

248
21.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

400
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

537
27.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3631
26.03.2023

Україна вимагає скликати Раду безпеки Організації Об’єднаних Націй у зв’язку з наміром Росії розмістити на території Білорусі тактичну ядерну зброю.  

216
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

431
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

607
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

915