СТАРШИЙ СИН ВІКТОРА АНУШКЕВИЧУСА ОДРУЖИВСЯ (ФОТО)

Нещодавно старший син міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса Олексій одружився.

 

«Мої батьки щасливі й раді за мене, бо поряд зі мною така прекрасна дружина»

 

Бесідуючи із закоханими молодими людьми, начебто торкаєшся до весни, до її цвіту, до її музики. Слухаєш мелодію закоханих сердець і відразу відчуваєш її точні, не фальшиві ноти. Коли чуєш слова: «Я її кохаю», розумієш, що планета зігріта теплом ще одного юного серця.

Олексій і Юля Анушкевичуси - щаслива молода пара. Їхні серця б'ються в унісон, у них однакові цінності, взаєморозуміння і... одна на двох любов.

anushkevychus3 Олексію, це було кохання з першого погляду чи симпатія переросла в любов?

Мабуть, симпатія переросла в кохання. Обираючи дружину, моє серце радилось з розумом. Я завжди поважав Юлю, і вона подобалась мені ще з університету. Під час останнього походу в гори доля звела нас, ми потрапили в одну туристичну групу. Там я зрозумів, що вона добра і розумна людина, гарна дівчина. І, звичайно, мені хотілось все більше проводити часу з дівчиною, в яку я почав закохуватись.

А скільки часу ви зустрічалися?

Ми зустрічалися більше року. Нам завжди весело разом, у нас спільне хобі. Ми їздимо разом на рибалку, в туристичні походи, катаємося на лижах. Юля, як і я, любить драйв, енергійні види спорту. Нам весь час було комфортно разом, і так буде завжди.

Скільки часу вам треба було, щоб зрозуміти, що це - жінка вашого життя?

За рік наших стосунків я зрозумів, що тільки з нею хочу прожити життя. З кожним днем росла моя впевненість у коханій людині. Я бачив її мамою своїх майбутніх дітей і коханою дружиною. Тож прийняв правильне рішення.

anushkevychus4 Як ви запропонували руку і серце?

 На день народження Юлі я вирішив освідчитися в коханні і запропонувати одружитися. Отакий подарунок від мене. І Юля його прийняла.

До нього: за що ви її полюбили?

На мою думку, людину не люблять за щось, а за все. Я люблю у ній все: її погляд, усмішку,  голос. Я люблю її в ніжності і в її сперечанні. Вона - моя половинка. І, звичайно, я виділяю такі риси характеру дружини, як чесність, поміркованість, відкритість.

Юлю, чому саме він?

Олексій - надійна і добра людина. Біля нього комфортно і затишно. Є така стала фраза: «Він - справжній чоловік». Але для мене це не кліше, а переконання, бо Олексій - мужній, сміливий  і має силу духу. Кожен день від нашого знайомства приносив мені відчуття щастя і захищеності. Я розумію, що з таким справжнім чоловіком можна йти на край світу навіть із заплющеними очима.  

Олексію, чи маєте ви приклад міцної сім'ї? Хто ці люди?

Для мене завжди приклад міцної сім'ї - мої батьки. Я поважаю свого батька за мужність і силу, за впевненість в тому, що він робить, за його цілі і те, що він досягає їх. А мама завжди була і є для тата справжнім другом, підтримкою і опорою. В принципі вони як сім'я підкорили багато вершин, і нам є чому в них учитися.

anushkevychus5 Олексію, що для вас означає шлюб?

Шлюб - це взаємна згода між чоловіком і жінкою для створення сім'ї. Це заповіт і взаємна обітниця любити одне одного, виховувати спільних дітей, будувати стосунки. Шлюб - це праця, сім'ю треба берегти. Я одружився, бо відчув, що готовий жити для когось.

Відомо, що у вас велике коло знайомих. Чи великим було ваше весілля?

Ні, відносно невелике, на 150 персон. Справді, коло наших знайомих дуже велике, але ми і наші батьки хотіли, щоб це було родинне свято, для рідних і найближчих друзів.

Чи були труднощі в організації найщасливішого дня?

Суттєвих труднощів не було. Ми маємо багато друзів, які допомогли нам в організації весільного дня.

Ви - найстарший син в сім'ї Анушкевичусів. Чи легко батьки відпустили свого первістка для створення власної родини?

Я бачу, що мої батьки щасливі від того, що поряд зі мною така прекрасна дружина. Можливо, тому вони так легко мене відпустили (сміється). А взагалі, мої батьки завжди давали мені волю у виборі. Я завжди знав, що вирішувати треба мені, а батьки поважатимуть мою думку.

Яким повинен бути в сім'ї чоловік?

Ви - за патріархальну родину?

Чоловік має бути мудрим, надійним і відповідальним за свою сім'ю. Я за патріархальну родину, тому що, на мою думку, чоловік повинен бути головою, захищати і забезпечувати сім'ю. А жінка - це берегиня роду і сімейного затишку. В цьому і полягає партнерство. Немає когось важливішого, є природою розподілені функції.

anushkevychus6 А що про це думає молода дружина?

Повністю згідна. Звісно, ми ще не маємо досвіду шлюбного життя, але така модель сім'ї мені теж імпонує.

Молодята, що ще ви про себе можете сказати читачам?

Ми щасливі. Ми всюди разом. У нас немає нічого особливого, ми закохані і просто створили свій спільний світ - сім'ю, ми продовжимо наш український рід, народимо дітей - скільки Бог нам дасть. І ми бажаємо усім відчути таке ж взаємне кохання!


 

 

Неля Романовська, журнал "Щаслива пара"


02.08.2011 1723 0
Коментарі (0)

27.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту. А також поцікавилась в дієтологині Тетяни Чевалюк, як постити без шкоди для власного здоров’я.

409
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

783
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

648
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

1149
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

13595 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1651

СНО-ІІІ – Договір про скорочення наступальних озброєнь, який підписали РФ та США у 2010 році та спроба Росії його припинити.

209

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

413

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

445

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

919
28.03.2023

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту та дізналась, з якими викликами довелось зіткнутись молодій сім’ї.  

107
27.03.2023

Мета Великого посту полягає у приготуванні до святкування Великодня, а сам піст — має сенс очищення та покаяння.

215
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

352
28.03.2023

У вівторок, 28 березня, на вулиці Довженка відбулося офіційне звільнення церкви московського патріархату та її передача під управління Православної церкви України.

147
27.03.2023

Якщо подружжя переживає кризові моменти у сім’ї, священник радить прийти на розмову до фахівця.  

251
21.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

404
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

540
27.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3634
26.03.2023

Україна вимагає скликати Раду безпеки Організації Об’єднаних Націй у зв’язку з наміром Росії розмістити на території Білорусі тактичну ядерну зброю.  

221
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

435
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

611
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

918