Сьогодні відроджується Українська НАЦІЯ!

 

Сьогодні відроджується Українська НАЦІЯ! Президент поставив себе поза законом, своїми диктаторськими діями режим остаточно денонсував свою легітимність!

Вся Нація та світове співтовариство наглядно побачили справжній звірячий оскал Януковича, вартість його слова під час фарисейської імітації так званого "переговрного процесу", в якому він популістськи використав трьох екс-президентів "у темну", в своїй грі, з метою показати Заходу нібито "людське обличчя" режиму та його "щире прагнення" до мирного вирішення державної кризи!

Силове нічне захоплення Майдану, з застосуванням спецвійськ режиму, під час "переговрного процесу" та перебування у Києві Кетрін Ештон, є плювком Януковича в обличчя всієї світової дипломатії, політиків, інституцій!

Барикада на Інститутській стала символом протистояння з режимом та щире прагнення народу до відродження справжнього національного духу українців, вільного обрання долі та своєго майбутнього, свободи мислення та поступків!

Ця маленька барикада, оточена з усіх сторін переважаючими силами чорної наволочі, цих бездушних та бездуховних кібер-роботів, народжених в утробі своїх матерів мертвими манкуртами, які свідомо калічили молодих хлопців, трощачи і переламуючи їм ноги, стала взірцем щирого прагення української нації до свободи та сповідування справжніх європейських цінностей!

Нині зродилася НАЦІЯ! Якій рукоплескають в усьому світі! Нація, яка вражає своєю стійкістю духу і величі моральної духовності, безкровності, рівня Великого Ганді!

Сьогодні відбулися ще й поминки останніх ілюзій Кремля на всмоктування держави України в печерне лоно візантійської Імперії - путінської Росії!

Жодного шансу на втягуванння України до Митного Союзу, нового СРСР-2 ніколи вже не відбудеться! "Прощай немытая Россия! Страна рабов, страна господ!" Революція на Майдані, стане стимулом і провокативним збурювачем відродження справжнього громадянського суспільства в Росії!

Скоро Путіну стане далеко не до України! Режим Януковича чекає ганебна доля! Огидна нічна зачистка Майдану спонукала усі цивілізовані країни світу розпочату процедуру введення жорстких адресних санкцій проти влади і винних у звірствах! Санкції не заставлять себе довго чекати!

Весь світ пишається мужністю українців, їх прагненням влитися в органічно природню родину Європейської спільноти - ЄС! Українців чекають скасування візового режиму в країни Шенгенської зони, США та Канади!

Зараз найголовніше остаточно делегітимізувати владу диктатури. Здійснити повну "перезагрузку" всієї влади! Негайно оголосити позачергові вибори у 60-ти денний термін! Датою відліку повинна стати неділя, 15 грудня. Таким чином дату нових виборів президента, парламенту, Київського міського голови та Київради необхідно призначити на неділю, 16 лютого 2014 року!

Всі полізв"язні повинні бути негайно відпущені на свободу. Кати проти Майдану повинні понести невідворотнє кримінальне покарання! Юлія Тимошенко повинна бути негайно звільнена і поновлена в усіх правах!

Уряд Азарова повинен бути негайно відправлений у відставку і постати перед новим судом, після проведення усіх виборів та перезагрузки нової влади. Мають бути ліквідовані Конституційний суд президента януковича, усі спецзагони МВС (Беркут, Ягуар, Рись, Тигр...), податкова міліція, тощо...

Верховна Рада країни повинна бути "заморожена" до результатів виборів. Генеральна прокуратура та місцеві прокуратури, всі суди, СБУ та МВС повинні пройти ретельне чистилище люстрації!

Сформований новий тимчасовий на 2-3 місяці "Уряд Національного порятунку". Всі державні чиновницькі пільги, привілеї, блага, санаторії, резиденції, вілли, міжегір"я, конча-заспи та інше мають бути остаточно віддані народові- дітям та на потреби нужденних!

Важливо не забути негайно заблокувати всі аеропорти та державний кордон від втечі державних та кримінальних злочинців, корупціонерів, бандюків, "авторитетів" та політичних...


11.12.2013 Юрій Романюк 1781 5
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3702
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12236 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2501
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2358
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3329
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5367

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1192

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1594

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2129

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1823
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

390
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

297
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

420
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

793
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9321
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1136
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21027
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

219
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

388
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

851
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1631 11