Сьогодні проблемне спорудження ГЕС на Чорному Черемоші, поблизу Дземброні, вивчає на місці робоча група

 

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Плавюк за дорученням голови ОДА Михайла Вишиванюка перебуває з робочою поїдкою на Верховинщині, разом із членами робочої групи з питань будівництва об»єктів малої гідроенергетики.

 

Як відомо, своїм березневим розпорядженням № 152 Михайло Вишиванюк тимчасово призупинив будівництво дериваційних об»єктів гідроелектростанцій на ріках області.

 

Про це голова ОДА заявив на прес-конференції у понеділок, 19 березня. Новоствореній робочій групі, яку очолив Василь Плавюк, доручено «з виїздом на місце розглянути питання дотримання вимог чинного законодавства при будівництві об»єктів малої гідроенергетики у Верховинському районі».

 

Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації узагальнить усю інформацію щодо виконання згаданого розпорядження голови ОДА.

 

Довідково: До складу робочої групи з питань будівництва об»єктів малої гідроенергетики входять: заступник голови ОДА Руслан Гусак (заступник голови робочої групи), начальник відділу водних ресурсів обласного управління водних ресурсів Степан Писклинець, в.о. начальника головного управління Держкомзему в області Володимир Боднарчук, начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області Михайло Бойко, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Голубчак, голова Верховинської райдержадміністрації Василь Гондурак, начальник головного управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Петро Гречанюк, директор філії ДП «Укрдержбудекспертиза» Роман Гуз, заступник начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Вадим Козленко, начальник обласного управління водних ресурсів Роман Михайлюк, лісничий Довгопільського лісництва Верховинського райлісгоспу Андрій Прокопишин, начальник управління організації та проведення контрольних перевірок будівництва об»єктів, якістю будівельних матеріалів та державного ринкового нагляду інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в області Михайло Стефурак, начальник Державної екологічної інспекції в області Ігор Шкіца та начальник головного управління правової роботи та внутрішньої політики ОДА Богдан Федьків.

 

 

Читайте також:

Врятувати Черемош

Жителі Івано-Франківщини проти будівництва міні-ГЕС (фото)

Франківський гурт "Перкалаба" рятуватиме Черемош

Активісти руху "Врятувати Черемош" вийдуть до будівлі Івано-Франківської ОДА


22.03.2012 2024 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1393
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2663
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2188
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2260
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6797 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2538 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

431

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1259

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1363

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1514
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

376
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

239
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

646
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

136
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26606
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

615
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10540 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

145
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

167
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

485
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

628
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

693