Система працює стабільно: в Івано-Франківській громаді понад півтори тисячі військовозобов'язаних вже оновили свої дані

Скільки військовозобов'язаних громадян оновили дані в ЦНАП Івано-Франківської міської територіальної громади та як це можна зробити?

Про це розповів директор департаменту адміністративних послуг Богдан Питель журналістці Фіртки.

"Відповідно до чинного законодавства України передбачено, що військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років мають можливість оновити свої дані стосовно військового обліку в територіальних центрах комплектування. Це робиться за допомогою мобільного застосунку "Резерв +" або у ЦНАП.

Відповідно є три напрямки за якими оновлюють свої дані. В нас в ЦНАП в Івано-Франківську до системи оновлення даних підключені всі адміністратори ЦНАПу також опція доступна в усіх наших територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях.

Тобто, оновити дані можна в Головному офісі та нашому територіальному підрозділі в мікрорайоні Пасічна, БАМ, Каскад, Опришівці.

Також в усіх наших територіальних підрозділах, які знаходяться в селах Івано-Франківської міської територіальної громади", — зауважив Богдан Питель.

Богдан Питель додає, що станом на сьогодні, 3 червня 2024 року, через ЦНАП Івано-Франківської міської територіальної громади оновили відомості понад 1 700 військовозобов'язаних. 

"Щоб оновити дані, військовозобов'язані особи звертаються зі своїм паспортом та ідентифікаційним кодом до адміністратора ЦНАПу. Працівник вносить відомості в систему — це прізвище, ім'я та по батькові, ідентифікаційний код, номер телефону. Дані одразу проходять верифікацію.

Також за бажанням вносять адресу електронної пошти й адресу фактичного місцепроживання, вона може відрізнятися від адреси, де зареєстровано військовозобов'язаного громадянина.

Після того відомості передаються в Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних резервістів та призовників та ми видаємо військовозобов'язаному витяг з даного реєстру. Такий витяг підписує адміністратор ЦНАПу ставиться печатка і видається заявнику", — наголошує Питель.

У витязі також вказується інформація про військовозобов'язаного, унікальний номер в Єдиному державному реєстрі призовників та військовозобов'язаних, резервістів, вказується військово-облікова спеціальність, чи проходили ВЛК, чи є відстрочка, бронь чи перебуває людина в розшуку. 

Богдан Питель зазначає, що  в середньому подача заявки та її опрацювання складає 5-7 хвилин.

"Тобто зараз система працює спокійно, стабільно. Дані оновлюються оперативно. Ті дані, які військовозобов'язаний сказав працівнику, тобто підтвердив своїм підписом на заяві, яка сформована за допомогою засобів електронної взаємодії, вони зразу потрапляють у систему.

Норма закону стосовно оновлення даних виконана", — каже Богдан Питель.

Зі слів Богдана Пителя, у ЦНАПі та його територіальних підрозділах не видають ні повістки, ні направлення на ВЛК. 


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Мобілізація по-новому: прикарпатцям розповіли про головні зміни, які пропонує влада

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Виїзд з України та новий закон про мобілізацію: хто може перетинати кордон та як чоловіки гинуть, тікаючи від призову


03.06.2024 11653 1
Коментарі (1)

No name 2024.06.05, 00:18

Яке щастя! Новина просто супер, так тримати....

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2231 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1578
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5361
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15363 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3681 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3508

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

285

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

332

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1437

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2785
19.06.2024

Часті дощі та висока вологість повітря сприяють розвитку фітофтори на томатах. Це — грибкове захворювання, яке вражає листки, стебла й плоди.

1051
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

437
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1601
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

842
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

588
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

736
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1089
20.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

22028
20.06.2024

Під час опитування респондентів просили висловити згоду або незгодну з рядом тверджень. Одне з тверджень: «Зеленський має бути Президентом до кінця воєнного стану».   

160
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

568
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

569 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

1038 1