Швидка допомога у Карпатах – ми приїдемо за лічені хвилини!

Виклик швидкої допомоги у Буковелі – ЦІЛОДОБОВО ЗА НОМЕРОМ 7702

Важко передбачити, коли вас може застати головний біль чи застуда, «гострий живіт» чи травма. Значно важче у такому випадку без паніки і зайвої метушні запланувати візит до лікаря. Чи доступна якісна медична допомога у горах? Беззаперечно, адже Оксфорд Медікал завжди поруч – відтепер і в Буковелі!

Ми пропонуємо виїзд бригади швидкої медичної допомоги у Карпатах, невідкладну допомогу на місці події та безпечне транспортування потерпілого до лікувального закладу!

Зв'язатись з нами

Виклик лікаря Оксфорд Медікал

Зважаючи на різні несприятливі обставини, багато пацієнтів не можуть забезпечити для себе самостійне транспортування до медичного закладу. Порушення загального стану, сильний біль, захворювання у дитини – критично необхідна допомога лікаря, проте найближчий заклад чи лікаря зовсім далеко?

Ми пропонуємо виклик лікаря на дім або до закладу відпочинку, де лікар надасть всю необхідну допомогу на місці:

  • огляд;
  • консультація;
  • первинні обстеження (пульсоксиметрія, вимірювання АТ, ЕКГ);
  • рекомендації;
  • інфузійна терапія та ін.

За потреби, ми організуємо транспортування пацієнта у безпечних умовах каретою швидкої допомоги.

Виклик медсестри на дім

Як поєднати, здавалось би, несумісні речі – давно запланований відпочинок і курс лікування, який включає ін’єкції і який в жодному разі не можна переривати? Скасовувати відпочинок і чекати цілий рік на наступну відпустку?

Не варто впадати у тугу, адже медичний центр Оксфорд Медікал пропонує послугу виклику медсестри на дім! Наші послуги:

  • внутрішньошкірні, підшкірні, внутрішньом’язові та внутрішньовенні  ін’єкції;
  • постановка крапельниці та контроль стану пацієнта;
  • хірургічна перев’язка (яка не потребує заміни дренажів чи контролю лікаря);
  • проведення вимірювання температури тіла, пульсу, сатурації крові, артеріального тиску;
  • забір матеріалу для лабораторної діагностики.

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКА – ЗАВЖДИ У ПРІОРИТЕТІ!

Прийняти запит, вчасно відреагувати, приїхати за лічені хвилини і надати саме ту допомогу, якої потребує пацієнт – наша головна мета.

Коллцентр медичного центру Оксфорд Медікал відповідає на дзвінки 24/7 за номером 7702.

Наші карети прибувають на виклики навіть до схилу гір.

Ми маємо усі ресурси для надання невідкладної допомоги навіть на місці пригоди.

Ми завжди готові організувати безпечне транспортування потерпілого каретою швидкої до лікувального закладу (для додаткової діагностик та лікування) з місця пригоди а також транспортування між закладами ОЗ.

Штат працівників Оксфорд Медікал налічує кваліфікованих спеціалістів, які якісно виконують поставлені перед ними завдання  – кожен на своєму рівні.

Оксфорд Медікал в Буковелі – заклад, де дотримуються ключових стандартів надання високоякісної медичної допомоги КОЖНОМУ, хто її потребує.

Обирайте тих, хто завжди поруч. З турботою про кожного пацієнта!

Зв'язатися з нами

Медичний центр «Оксфорд Медікал Буковель», гірськолижний курорт Буковель, вулиця Урочище Вишні, 354а (біля 2 паркінгу)

+0342770299
+380687777299
+380997777299

https://www.instagram.com/oxford_medical_bukovel/

https://bukovel.oxford-med.com.ua/services/viizni-medichni-poslugi/

Партнерський матеріал


12.02.2023 4625
Коментарі ()

25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

542
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

894
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7190 13
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2352
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2278
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2523

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

370

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

697

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

809

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

523
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

213
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

396
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

493
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

37974
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

372
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

505
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

667
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

215
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

256
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

946
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

584 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

638