Схуднути без дієти

 

У сучасному суспільстві дієти вже стали предметом невичерпних спорів. Висуваються десятки аргументів «за» і «проти», публікуються сотні нових режимів, більша частина яких не приносить відчутних результатів. А все тому, що по закінченні дієти більшість людей зовсім забувають про здоровий спосіб життя і повертаються до своїх старих звичок.

 

А це, в результаті, закінчується вельми плачевно: без додаткового фізичного навантаження і дотримання деяких обов‘язкових правил скинуті кілограми швиденько повернуться назад, та ще й з додатком.

 

Що ж потрібно зробити, щоб не тільки скинути вагу, але і утримати його? А при цьому ще і не хочеться голодувати або їсти одні і ті ж диєтичні страви — капустяний суп або що-небудь в цьому роді, повідомляє сайт Вкурсе.

 

1. Щодня снідайте. Багато людей просто впевнені, що, нехтуючи сніданком, вони значно скорочують загальну кількість споживаних калорій, але при цьому абсолютно не звертають уваги, що під час всіх наступних прийомів їжі вони будуть споживати набагато більше.

Більшу частину необхідної нам енергії ми отримуємо під час ранкової трапези. Крім того, піклуючись про фігуру, не слід забувати і про здоров’я: відомо, що ті, хто постійно снідає, рідше страждають гастритами, виразками, діабетом, серцевими захворюваннями і вегетативно-судинними проблемами.

 

2. Замикайте на ніч кухню. Встановіть для себе максимально пізній час для останнього прийому їжі і сховайте як можна далі всі чіпси, печиво і тому подібні ласощі, щоб не спокуситися цією шкідливою їжею під час сидіння перед екраном телевізора.

 

3. Поставтеся ретельніше до вибору напоїв. Адже вони так само, як і їжа, сприяють тому, що ми набираємо вагу. Особливо небезпечні в цьому плані солодкі газовані напої, що представляють собою справжню калорійну бомбу і провокують почуття голоду.

Але не тільки вони винні в тому, що ми набираємо зайві кілограми, цьому сприяє також споживання різних коктейлів, кава і навіть фруктовий сік. Одне з досліджень, проведене вченими з університету американського штату Північна Кароліна, показало, що саме з напоїв ми щодня маємо 450 калорій.

 

4. Обов‘язково їжте зернові пластівці. Вони не тільки смачні, але й прекрасно заміняють хліб, тістечка і сушіння — найбільш калорійні продукти. Найбільш підходящі пластівці — ті, що виготовляються з цільного зерна, коричневого рису, висівок, жита.

 

5. Зменшіть порції. Їжте регулярно, але невеликими порціями — менше тих, що ви їсте зазвичай. Спочатку ви будете відчувати легкий голод, а потім, з часом, організм перелаштується, і ви звикнете. Таким чином, споживаючи на 10-20% менше, ви зможете схуднути набагато ефективніше, ніж дотримуючись навіть самої суворої дієти.

 

6. Під час кожного прийому їжі або перекусу їжте більше білкової їжі. 10 продуктів, найбільш багатих білком, це: риба, морепродукти, біле куряче м’ясо без шкірки, яловичина, знежирене (або з низьким відсотком жирності) молоко, а також знежирені йогурт і сир, яйця, нежирна свинина і бобові.

 

7. Їжте часто і потроху. Дієтологи рекомендують, крім того, кожні 3-4 години робити легкий перекус, що допоможе утримати в нормі рівень глюкози в крові.

 

8. Купуйте низькокалорійні продукти. Сідаючи на дієту, ми ставимо собі за мету знизити кількість засвоюваної енергії, тому важливо не тільки зменшити споживання цукру, але, щоб домогтися більшого ефекту, необхідно знизити також і кількість жирів.

 

9. Ходіть пішки. Навіть якщо у вас немає часу на відвідування залу або на заняття спортом, намагайтеся більше ходити пішки. Це не тільки допоможе вам зберегти форму, але і зарядить енергією і зміцнить м‘язовий тонус.

Щоб схуднути, не обов’язково ходить швидко. Помірна швидкість при ходьбі сприяє поступовому тренуванню м'язів, без будь-яких неприємних наслідків: чим більше кілометрів ви пройдете, тим більше калорій зможете спалити.

 

10. Не пробуйте їжу під час її приготування, інакше ви можете непомітно для себе отримати таку ж кількість калорій, як під час цілого обіду.


05.03.2012 1941 0
Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1103
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2813
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

982
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1041
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1048 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3113 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

906

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

780

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

371

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1097
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

155
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2350
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1151
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

454
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15073
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7385
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

820
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

381
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

292
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

382
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

661
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1115