Шейвер: незамінний помічник для бородачів

Останніми роками в Івано-Франківську помітно побільшало барбер-шопів, так що багато чоловіків, які носять модельні стрижки або модні бороди, віддають перевагу саме таким закладам перед традиційними перукарнями. Між тим деякі з процедур можна виконувати й самостійно вдома, якщо придбати такий пристрій, як шейвер.

Коли краще використовувати шейвер, а коли — електробритву

Шейвер — це фактично та ж сама електробритва, але невеликого розміру й ваги, яка не має додаткових насадок. Їх широко застосовують професійні барбери на завершальному етапі — коли необхідно скорегувати форму бороди та вусів, зробити окантовку стрижки та контур бакенбардів, поголити волосся на скронях.

У домашніх умовах передусім шейвер знадобиться для гоління тим чоловікам, які носять бороди чи вуса. Він сконструйований таким чином, щоб зголювати волоски довжиною 1–2 мм, тобто щетину. А от вже довгі волоски, що встигли вирости, не потрапляють під леза, прикриті сіткою з дрібними отворами. Таким чином можна спокійно голити обличчя навколо бороди й вусів і не зіпсувати їхню форму необережним рухом.

Крім того, шейвером можна користуватися також як звичайною бритвою для гоління. Їх часто називають дорожніми бритвами, адже завдяки компактним розмірам ці пристрої чудово пристосовані, щоб брати їх з собою у подорож. А от для щоденного гоління в домашніх умовах чоловікам, що не носять бороди та вусів, краще все ж зупинити свій вибір на традиційних електробритвах.

На що звернути увагу при купівлі шейвера

Зазвичай шейвери розраховані на сухе гоління, без використання гарячої води, гелів чи кремів. Але чоловіки з особливо чутливою шкірою можуть обрати шейвери з можливістю вологого гоління, адже, що не кажи, а використання води й косметики для гоління зменшує подразнення шкіри. Моделей цього типу меншість на ринку, але вони є. Корпус таких пристроїв захищений від вологи.

Звичайні побутові шейвери мають 1–2 бритовних голівки. В дорогих моделях, які вважаються професійним інструментом, може встановлюватися 3 голівки, що позначається на якості та швидкості гоління. Крім того, голівка може плавати, тобто під час гоління повторювати контури обличчя, а тому голити краще.

Чоловікам, які носять вуса чи бороди, знадобиться вбудований тример, який іноді, хоча й не дуже часто, входить до конструкції шейвера. Це дійсно зручно — голитися шейвером, а тримером вирівнювати довжину бороди, вусів, бакенбардів.

Практично всі шейвери оснащені акумулятором, чимало моделей здатні працювати й від мережі. А от така корисна функція, як рівень заряду акумулятора, зустрічається в небагатьох шейверах. Наявність дисплея також не притаманна цьому інструменту. Хіба що в нечисленних професійних моделях можна зустріти екран.

І, нарешті, останнє запитання — де придбати шейвер? За допомогою електронного каталогу E-katalog ви можете обрати потрібну модель і купити шейвер з доставкою по Івано-Франківську.

Партнерський матеріал


11.07.2023 1125
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

540
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

892
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7181 13
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2348
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2274
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2521

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

369

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

695

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

807

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

521
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

211
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

394
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

491
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

37973
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

370
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

503
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

665
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

213
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

254
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

944
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

582 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

636