Що одягнути в літак: корисні поради і цікаві лайфхаки

Будь-який політ – це випробовування для нашого організму. Відтак зручний одяг – важлива місія, аби політ пройшов легко та комфортно. Як правильно одягнутися, аби вам не було холодно, чи, навпаки, спекотно – читайте далі.

Перед посадкою на борт літака вам доведеться пройти кілька складних етапів: стійку реєстрації, проходження огляду, митний контроль. Тому, підбираючи одяг для польоту, варто подумати і про аеропорт.

Кожна людина хоче красиво виглядати у будь-якій ситуації, втім у подорожах перше місце завжди очолює зручність, адже ви багато рухаєтеся з сумками, рюкзаками чи валізою. Найбільше цікавить одяг у літаку тих людей, яким доводиться провести багато часу у ньому або ж у аеропорті. 

Що одягнути у літак

Насамперед обирайте зручне взуття. Ідеально для подорожі підійдуть легкі кросівки, які не натирають ногу і не будуть надто тісними. Дівчатам важливо зовсім відмовитися від взуття на високих підборах. Одяг також повинен бути зручним. На ньому не повинно бути жодних металевих вставлень, шипів чи інших прикрас, адже вони ускладнять ваш прохід через металошукач. 

Будь-який літак оснащений кондиціонером, тож при тривалому перельоті вам може стати холодно. Подбайте про теплу кофту або кардиган, який ви можете взяти з собою у ручну поклажу. Одягати теплий одяг перед посадкою також не варто, бо з температуру у літаку важко вгадати. Верхній одяг повинен бути таким, аби його можна було легко одягнути чи зняти. 

Візьміть з собою у літак теплий кардиган
Візьміть з собою у літак теплий кардиган

Щодо кольору, то намагайтеся оминути білосніжні та пастельні кольори, адже в літаку можуть трапитися будь-які ситуації. Можливо, ви випадково вилиєте на себе каву, чай чи сік (або хтось це зробить замість вас), і тоді відтерти пляму в літаку буде дещо складно. Не забувайте про те, що вам у літаку прийдеться провести немало часу, тож обирайте тканину, яка не буде мнутися, адже після довготривалого сидіння вона втратить форму і не буде мати належного вигляду.

Що взяти з собою у літак

Важливо пам'ятати не лише про одяг, а й про дрібні речі, які вам стануть у пригоді в літаку. Перед відльотом в іншу країну, не забудьте у банку обміняти гроші на місцеву валюту.

Навушники, павербанк, блокнот і записна ручка також вам обов'язково стануть у пригоді. Якщо вам важко заснути, то візьміть з собою маску для сну, а для комфортного перельоту – підголівник. Для того, аби вам не заважало волосся, візьміть з собою гумку та гребінець. У будь-який зручний для вас момент ви зможете зробити хвіст, який не буде заважати читати вам книжку. Про неї також подбайте. Візьміть якусь неважку книжку, яку зможете швидко прочитати, і яка не буде забирати багато місця у ручній поклажі. 

Не забудьте про паперові та вологі серветки, гігієнічну помаду, крем для лиця та рук, адже повітря у літаку дуже сухе і ваша шкіра може пересохнути. Якщо вас часто нудить у транспорті, то у літаку ліки від нудоти вам також знадобляться. З перепадами тиску вам дозволить впоратися жувальна гумка або м'ятна цукерка. Аби ви не були голодні, візьміть з собою шоколадний батончик, яблуко чи банан. 

Їжа у літаку
Їжа у літаку досить дорога

Літак забезпечує пасажирів їжею, втім не забувайте, що за ланч у хмарах вам доведеться викласти вдвічі більше реальної ціни. Якщо ваш політ буде тривати довго, то візьміть з собою сонцезахисні окуляри, вони допоможуть приховати втому після виснажливого польоту. 

За можливості, на борту літака не вживайте газовані та алкогольні напої, адже вони пришвидшують обезводнення організму. 

Як одягтися у літак красиво та зручно на прикладі зірок

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Марго Роббі
Марго Роббі

Зірки у літаку
Ріанна

Стелла Максвел
Стелла Максвел

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Ельза Госк
Ельза Госк

LifeStyle 24


17.09.2019 4172
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1970
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1868
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1862
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5529 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2158 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1515

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

750

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

803

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1005

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1008
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1775
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3687
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10263
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26154
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10191 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7719
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

906
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

214
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

268
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

387
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1286
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

891