Сансара чи Саркома

 

 

Сансара, як важливий момент означення саме життєвоі буденності. Саркома, як кінець в кінці, те, що в кібернетичній механіці можна окреслити варіантом негативного "не", полюса "-"тим , що апріорі не сприймається мозком та звивинами,хоча підсвідома корка полюбляє й харчуєтьсятим доволі потужно. 
Думки, як негативно-позитивні, можна, як і усіляку філософію звести до прямого питання, на штиб, "що з тим робити та й робити взагалі, однак, якщо робити, тоді як?". Перше рецептура, це, по-перше, задіювання суто практичне, вдруге, примноження та Редукування, примноження є як і ментальним, соціальним чи бодай метафізичним. Примноження буде спонукати до помилок, але без помилковості _ не може бути будь-якого просування, як еволюційного так і духовно-репродуктивного. До того ж сама феноменологія Розчарування - як ілюзорне Зерно, не суто метафізичне, й не підприроднє.
Згадується перечитування Адорно, важке й максимально темброване,не менш містикувате за хайдеггерівське. Хоча вони жили однією епохою, як Платон і Арістотель; але Хайдеггер ніколи не реагував на критику Адорно, навіть коли Адорно написав на нього цілий критичний опус, Мартін під час відкритого обговорення запитав:"а хто такий Адорно, в кого він навчався?" Йому сказали, що в Корнеліуса. А хто такий той Корнеліус??? Зрозуміла реакція - маловаговик, відповідно, реакція нульова. Сам Хайдеггер був учнем Гусерля й там була надсистемна конструкція цілого вчення Мартіна.
Адорно критикував Всіх й Усе, навіть самого себе, бо йому важлива була будь-яка Неформативність й Невідповідність, пошук несистемного. Для Адорно , як і для ще одного генія , важливим є пошук Практичного Користання Свободою та Форм. Це добре.
Маркузе критикував Культуру й Етику й все системне, як і Адорно - кожен в свій персоніфікований Метод й можливості , зокрема розміфовування Культури як Репресивноі Машини. 
Культура репресивна й нещадна, бо головною метою є Служіння пафосне й самовіддане, жертовне й голодне, за неі можна й померти, хоча чи вартим є теє жертвопримноження. Культура вбиває саму культуру тіла - розумники вигадали практики йоги та трансцендентального дихання, треба множити й засіювати зерням морфологічного та зміфонаного - а так хочеться просто жити. Культура культурою, а за все треба платити й за відпочинок й за туристичні мандри й за самотні майстерні, й семінарні презентаціі.
Це породило тисячі наслідувань, з'явились хіпстери, хіппі та бітніки, котрі принципово вступили в опозицію до системного поневолення та декларували абсолютно відмінний погляд та розуміння самого Часу та про-живання в ньому.
Для системноі Культури важливим є твоє-моє перебування в світі в Формі square /цеглинка/, такого собі елементу будівельного самого будівництва Культурних споруд. Потім з'являється філософія Дерріда та Лакана із більш грунтовним ламанням у Формах Диструктиву-Деконструктиву, котрі були важливою вакцінацією в період пошуку Нових Форм та поглядів. Розкладання великоі Форми набільш меньші цеглинки для розкриття нового бачення та можливості подальшого просування .
Всеодно ця опозиція є теж формою усамітненого вольвого споглядання самого ж себе з окремого ракурсу, але людина сама по собі нічого не варта й потрібно шукати варіанти соціального маневрування із меньшими жертовностями.
Людинасамапо собі нічого не варта.
Людина має уникнути Суб'єктивності.
Про це впевнено заявляв сам Кант в критиці самоі преамбули та сенсу Мистецтва й Культурив цілому. Тільки одне- Уникнення ізольваного Понятійного розуміння Речей та Явищ. Тільки нові Форми.
Природа продукує щодня нові форми та організми й мікроорганізми.
Людина мусить наблизитись до Абсолютних Структур через деконструкцію та глибинну критику.
Згадаймо Платона - його означення Ідеі як Самодостатньоі Сутності чи нещодавного Лакана, котрий взяв, як і Адорно , принципи Прокрустового Тотожнення - теж гвалтування: ототожнення нетотожнього- складно й нецікаво. 
Потрібно писати листи своім Ангелам, вони зафіксують наші бажання в Небесній Канцеляріі.
Природа приймає комети й метеорити й з ними нові мікроорганізми, природа волає нових форм через невпинний Мутагенез , й Дарвін тут ні до чого.
Чи був взагалі Дарвін.
Природа хижацька за суттю й харчується смертями та народженням - кібернетичним Балансом.
Культура теж балансує.
Утилізатор працює невпинно...
Мільйонні дискурсні сміттєзвалища та жертви.
Я буду жити Вічно.
Я є Вітром й Вогнем.
Я є Сонцем.
Я є Буттям.
Я є носієм Божого Світла.
Я є формою нового сприйняття.


06.12.2015 Роман Бончук 1932 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

668
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2267
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1999
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2023
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6067 54
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2307 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

182

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

994

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

994

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1249
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

475
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1936
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3833
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26364
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

426
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10339 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7883
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

434
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

275
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

431
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

513
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1446