Розпочати розпочате

 

В чому найбільше виявляється сама форма Часу та його ж градацій. Необхідно зараз визначити з яких позицій, під яким градусом, з якою метою, врешті-решт для чого ця категорія буде розкрита, знову ж таки розкрита до якої ступені та на яких певних засадах. В якому часовому проміжку роздивлятись саму категорію часу та приміром із задіюванням якого атрибутивного діапазону буде використана сама метода дослідження. До якої із систем буде прив'язана сама категорільність поняття, зокрема обумовленність мовленневого синтаксису та його градацій. Це вже по суті випочатковий "синдром невичерного-вичерпного", тобто усвідомлення речей, котрі співіснуванням своїм завдячують своїм антагоністам - унеможливленням самих себе.

Отож спрощення через повернення чи повернення через спрощення. До того ж повернення як дія, акт, чи розрізнення самої діяльності /Кьєркегор/, діяльності як процесуальності чи діяльності яко суті. За сутністю, суттєвістю чи суттєвістю змістовною чи спрямованоб на саму себе чи логічною з огляду своєї ж логічності. Чистої логіки, суто математичної або ж дегустаційної чи приміром припущеної деміургічної, демагогічної, апріорної, теоретизовано аксонометричної...

От і вам і простий відхід від категоричності самих речей та термінів. Слова за модифікацією більш чуттєві до трансформацій ніж цілі словосполучення. Варто розрізняти можливі виключення самих сутностей слів в контексті змістових пошуків як і концептуальних вивихів - тут доречно згадати таблиці Дельоза, яких чітко вказував на вербальний та мовний невроз як результат як казуальний наслідок Часової плинності. Хто мислить, той сумнівається.

Сумнівається в відстороненні чи відсторонюючись в мисленні віднаходить ймовірні наслідки самої наслідкової результативності. Це проблема, і її не варто систематизувати, хоча можливо й варто, хоча система поглядів модернізовано модифікується тільки внаслідок метакосмічних проявів, зокрема, все ніби просто: потрібно просто обирати ревоюційно#інноваційний вектор, займаючись чимсь одним, проектувати інше, дбати про наступне, практикувати антагоністичне, деконструювати наочне й зобов'язувати столітнє та розконмервовувати тисячолітнє.

Ось так і за суттю інакшого немає за системністю та її вимог. Доречі розглядання Часу в системі замкненій чи темпоральній, модерній, таксонометричній, математичній чи метафізичній, матричній чи дробовій, теперішній чи позачасовій, сутнісній чи несуттєвій за своїм напрямом. Можна при бажанні по кожному окремому пункту давати деталізований варіант обгрунтування за конкретним сценарієм, де існування самого роз'яснення стає можливим тільки за певних умов , штучних чи еволюційних. 


Нічого насправді немає.


Природа досконала та чудова. Й слів замало та часу.


В природі свій час, виявлений в періодах інкубацій та біфуркацій самого міжсезоння - а потім і ночі прозорі і прохолодний ранок, й сила та м'язи самого часу - який невпинно летить вперед , а ми неусвідомлено свідомо мандруємо в межичасся зрілої старості.
Можна постаріти вже молодим- нічого страшного.


Можна все життя наповнюватись щастям тільки самому факту Народження, бо могли бути різні обставинні казуальності. Про це доволі часто згадує Еріх Фромм. Про фактуалізацію самого здійснення метакосмічного розгортання формули появи в часі як документації: я - є , хоча, я й буду. А там далі за сценарієм. 


Фромм все доволі акуратно підводить до самої феноменології Часового граалю, він надзвичайно культурно із присмаком психоаналітичної палітри розкриває грані смарагду Часу та його жорстокості як наслідку еволюційного штуркання небечним інженером того старого човна, котрим мандрує людство.


Потрібно зупинитись.


Потрібно насолодитись красою "ландшафту" буяючого енергетичними спалазами невичерпної краси та досконалості

Так, що ж той Час , той старий дідо приховав в вікових зморшках своєї мудростії?


Хто зна


16.05.2015 Роман Бончук 2036 0
30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1375
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

610
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

920
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1987
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3497
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2396 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

745

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

648

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

626

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

647
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10284
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1129
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5198
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

933
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2740
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1133
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

331
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

651
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

564
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

613
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

968 2