Розпочати розпочате

 

В чому найбільше виявляється сама форма Часу та його ж градацій. Необхідно зараз визначити з яких позицій, під яким градусом, з якою метою, врешті-решт для чого ця категорія буде розкрита, знову ж таки розкрита до якої ступені та на яких певних засадах. В якому часовому проміжку роздивлятись саму категорію часу та приміром із задіюванням якого атрибутивного діапазону буде використана сама метода дослідження. До якої із систем буде прив'язана сама категорільність поняття, зокрема обумовленність мовленневого синтаксису та його градацій. Це вже по суті випочатковий "синдром невичерного-вичерпного", тобто усвідомлення речей, котрі співіснуванням своїм завдячують своїм антагоністам - унеможливленням самих себе.

Отож спрощення через повернення чи повернення через спрощення. До того ж повернення як дія, акт, чи розрізнення самої діяльності /Кьєркегор/, діяльності як процесуальності чи діяльності яко суті. За сутністю, суттєвістю чи суттєвістю змістовною чи спрямованоб на саму себе чи логічною з огляду своєї ж логічності. Чистої логіки, суто математичної або ж дегустаційної чи приміром припущеної деміургічної, демагогічної, апріорної, теоретизовано аксонометричної...

От і вам і простий відхід від категоричності самих речей та термінів. Слова за модифікацією більш чуттєві до трансформацій ніж цілі словосполучення. Варто розрізняти можливі виключення самих сутностей слів в контексті змістових пошуків як і концептуальних вивихів - тут доречно згадати таблиці Дельоза, яких чітко вказував на вербальний та мовний невроз як результат як казуальний наслідок Часової плинності. Хто мислить, той сумнівається.

Сумнівається в відстороненні чи відсторонюючись в мисленні віднаходить ймовірні наслідки самої наслідкової результативності. Це проблема, і її не варто систематизувати, хоча можливо й варто, хоча система поглядів модернізовано модифікується тільки внаслідок метакосмічних проявів, зокрема, все ніби просто: потрібно просто обирати ревоюційно#інноваційний вектор, займаючись чимсь одним, проектувати інше, дбати про наступне, практикувати антагоністичне, деконструювати наочне й зобов'язувати столітнє та розконмервовувати тисячолітнє.

Ось так і за суттю інакшого немає за системністю та її вимог. Доречі розглядання Часу в системі замкненій чи темпоральній, модерній, таксонометричній, математичній чи метафізичній, матричній чи дробовій, теперішній чи позачасовій, сутнісній чи несуттєвій за своїм напрямом. Можна при бажанні по кожному окремому пункту давати деталізований варіант обгрунтування за конкретним сценарієм, де існування самого роз'яснення стає можливим тільки за певних умов , штучних чи еволюційних. 


Нічого насправді немає.


Природа досконала та чудова. Й слів замало та часу.


В природі свій час, виявлений в періодах інкубацій та біфуркацій самого міжсезоння - а потім і ночі прозорі і прохолодний ранок, й сила та м'язи самого часу - який невпинно летить вперед , а ми неусвідомлено свідомо мандруємо в межичасся зрілої старості.
Можна постаріти вже молодим- нічого страшного.


Можна все життя наповнюватись щастям тільки самому факту Народження, бо могли бути різні обставинні казуальності. Про це доволі часто згадує Еріх Фромм. Про фактуалізацію самого здійснення метакосмічного розгортання формули появи в часі як документації: я - є , хоча, я й буду. А там далі за сценарієм. 


Фромм все доволі акуратно підводить до самої феноменології Часового граалю, він надзвичайно культурно із присмаком психоаналітичної палітри розкриває грані смарагду Часу та його жорстокості як наслідку еволюційного штуркання небечним інженером того старого човна, котрим мандрує людство.


Потрібно зупинитись.


Потрібно насолодитись красою "ландшафту" буяючого енергетичними спалазами невичерпної краси та досконалості

Так, що ж той Час , той старий дідо приховав в вікових зморшках своєї мудростії?


Хто зна


16.05.2015 Роман Бончук 1745 0
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2177 6
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3613
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4031
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5110
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4598
20.10.2023
Тетяна Дармограй

Як українські енергетики провели наймасштабнішу за всю історію незалежності ремонтну кампанію на енергооб’єктах та чи можливі відключення світла взимку — дізнавалась Фіртка.   

4818

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

292

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

936

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1418

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2158
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

143
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

251
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

636
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

563
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5165
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20012
11.11.2023

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

7227
26.11.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

1748
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1003
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2610
11.11.2023

У ВР зареєстрували шість проєктів постанов про скасування рішення щодо ухвалення закону №10037, згідно з яким податок на доходи фізосіб з забезпечення військових переспрямують з місцевих до держбюджету.  

2865