Рейтинг екстрім-турів (фото)

 

Банальним пляжним відпочинком вже нікого не здвиуєш. Заїзжені курорти Туреччини, Єгипту і Таїланду остогидли навіть середньостатистичному українському селянину. Тому пропонуємо рейтинг країн для екстремально цікавих подорожей.

 

До списку увійшов також, колись банальний і не цікавий своїми пірамідами, Єгипет, в якому тепер можна побачити і навіть прийняти участь в цікавих подіях, головне не відсиджуватись в готелі.

 

 

 

Ємен — мало хто знає, що зараз відбувається в цій країні, бо живих журналістів там майже не залишилось. Одного з останніх знайшли повішеним в готелі. Офіційна влада в країні контролює лише кілька районів столиці, де знаходяться адміністративні будівлі. На іншій території мрія кожного анархіста — безвладдя та безлад місцевих бандугруповань.

 

 

 

Лівія — після повалення режима Каддафі, повстанці як і очікувалось, взялися воювати між собою. І в цій боротьбі розбіжностей і приводів для ненависті, виявилось більше, ніж ненависті до Каддафі. Щойно сформованні війська скоріше походять на бандугрупованя, граблять території, невдоволенні новою владою. На кордоні з Алжиром (єдиний коридор звідки можна потрапити зараз до Лівії) розгортається нова фаза одвічного конфлікт між берберами і арабами. 28 українців все ще залишаються сидіти у в'язниці нової лівійської влади, бажаючі можуть спробувати визволити їх, або приєднатися до цієї веселої компанії.

 

 

Сирія— справжня громадянська війна на грані міжнародного втручання. Офіційна влада Сирії ледве контролює столицю Дамаск і ще кілька регіонів. Повстанці підтриманні Заходом та ісламістськими угруповуваннямми Сходу завзято намагаються скинути діючого президента. Щодня сотні люде гинуть з обох сторін. Лише неконструктивна позиція Росіїї Та Китаю не дозволяє міжнародним силам втрутитись у конфлікт і ввести свої війська. Офіційно потрапити журналістам в країну неможливо, а просто іноземцям вкрай важко. Готуйтеся до негативного ставлення з боку прихильників Асада, а також з боку повстанців, короче .. з усіх боків!

 

 

 

Сомалі — омріяна романтична піратська Тортуга. Щоправда у нинішніх піратів замість “Летючих голандців” і красивих галеонів, нещасні моторні лодки, але від цього романтики не меншає. Останнім часом сомалійці зійшли з моря на землю — почали менше захоплювати кораблів, а більше воювати з сусідами. З Півночі атакують християнські ефіопи, з півдня і сходу Кенія. Не можна сказати чогось звабливого для гурманів про сомалійську кухню, так як їжі там майже немає. Та сомалійці тримаються, і з гостинністю приймуть усіх туристів. До останнього часу вони самі навіть підвозили туристів з кораблів на свої пляжі.

 

 

 

Єгипет — після революції поліцейський режим змінився на військову диктатуру. В результаті в тюрьмах опинилося більше в'язнів, ніж за останні кілька років. В Каїрі не вщухають протести, центр міста — площа Тахрір повністю під контролем мітингуючих. На популярних курортах Єгипту все частіше заможних туристів беруть в заручники. Для прихильників християнсько-мусульманського протистояння.

 

 

 

Греція - вже кілька років підряд країна тримає статус дуже цікавої для потенційного екстрімала-революціонера подивитись на справжній бунт наживо. Дивно чому ще туристичні фірми не влаштовують екскурсію по центральним площам Афін. Сьогоднішін протести являють собою класику світових протестів у цивілізованих країнах. Така подорож буде до вподоби культурно витонченим революціонерам, які не сприймають дикарських війн Конго чи Нігерії. Спалахи коктейлю Молотова дуже акомпонуватимуть древній архітектурі грецької столиці – це для любителів красивих фото.

 

Для любителів класичних варіантів, є безліч регіонів, в яких екстремальний відпочинок можливий уже стабільно кілька десятків років. Такі як: Ірак, Афганістан, Колумбія, Нігерія, Сьєра-Леоне. Проте є всі підстави вважати, що війни і конфлікти в цих регіонах не закінчаться ніколи, тому можна сильно не поспішати, і відкласти їх на потім.

 

І остання порада, куди варто заїхати – Іран. Поки що там все мирно і красиво, але це не надовго. Скоро там все буде знищено, і країну охопить тотальна війна. Вже ніколи не зможете побачити милий шиїтській душі ідеальний тоталітарний режим ісламу. Цікаво було б зробити репортаж про те, який Іран був до війни і після. Але так здається, що вже мало часу залишається.

 

Дмитро Лінько,

Братство


17.02.2012 Дмитро Лінько 1602 0
Коментарі (0)

24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2912 28
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10137 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11276 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5196
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2985
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2433

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

95

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

114

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

501

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

566
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

444
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

500
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1453
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

614
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3274
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1913
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

882
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17496
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

318
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

247
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

567
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

1006 2