Рейтинг екстрім-турів (фото)

 

Банальним пляжним відпочинком вже нікого не здвиуєш. Заїзжені курорти Туреччини, Єгипту і Таїланду остогидли навіть середньостатистичному українському селянину. Тому пропонуємо рейтинг країн для екстремально цікавих подорожей.

 

До списку увійшов також, колись банальний і не цікавий своїми пірамідами, Єгипет, в якому тепер можна побачити і навіть прийняти участь в цікавих подіях, головне не відсиджуватись в готелі.

 

 

 

Ємен — мало хто знає, що зараз відбувається в цій країні, бо живих журналістів там майже не залишилось. Одного з останніх знайшли повішеним в готелі. Офіційна влада в країні контролює лише кілька районів столиці, де знаходяться адміністративні будівлі. На іншій території мрія кожного анархіста — безвладдя та безлад місцевих бандугруповань.

 

 

 

Лівія — після повалення режима Каддафі, повстанці як і очікувалось, взялися воювати між собою. І в цій боротьбі розбіжностей і приводів для ненависті, виявилось більше, ніж ненависті до Каддафі. Щойно сформованні війська скоріше походять на бандугрупованя, граблять території, невдоволенні новою владою. На кордоні з Алжиром (єдиний коридор звідки можна потрапити зараз до Лівії) розгортається нова фаза одвічного конфлікт між берберами і арабами. 28 українців все ще залишаються сидіти у в'язниці нової лівійської влади, бажаючі можуть спробувати визволити їх, або приєднатися до цієї веселої компанії.

 

 

Сирія— справжня громадянська війна на грані міжнародного втручання. Офіційна влада Сирії ледве контролює столицю Дамаск і ще кілька регіонів. Повстанці підтриманні Заходом та ісламістськими угруповуваннямми Сходу завзято намагаються скинути діючого президента. Щодня сотні люде гинуть з обох сторін. Лише неконструктивна позиція Росіїї Та Китаю не дозволяє міжнародним силам втрутитись у конфлікт і ввести свої війська. Офіційно потрапити журналістам в країну неможливо, а просто іноземцям вкрай важко. Готуйтеся до негативного ставлення з боку прихильників Асада, а також з боку повстанців, короче .. з усіх боків!

 

 

 

Сомалі — омріяна романтична піратська Тортуга. Щоправда у нинішніх піратів замість “Летючих голандців” і красивих галеонів, нещасні моторні лодки, але від цього романтики не меншає. Останнім часом сомалійці зійшли з моря на землю — почали менше захоплювати кораблів, а більше воювати з сусідами. З Півночі атакують християнські ефіопи, з півдня і сходу Кенія. Не можна сказати чогось звабливого для гурманів про сомалійську кухню, так як їжі там майже немає. Та сомалійці тримаються, і з гостинністю приймуть усіх туристів. До останнього часу вони самі навіть підвозили туристів з кораблів на свої пляжі.

 

 

 

Єгипет — після революції поліцейський режим змінився на військову диктатуру. В результаті в тюрьмах опинилося більше в'язнів, ніж за останні кілька років. В Каїрі не вщухають протести, центр міста — площа Тахрір повністю під контролем мітингуючих. На популярних курортах Єгипту все частіше заможних туристів беруть в заручники. Для прихильників християнсько-мусульманського протистояння.

 

 

 

Греція - вже кілька років підряд країна тримає статус дуже цікавої для потенційного екстрімала-революціонера подивитись на справжній бунт наживо. Дивно чому ще туристичні фірми не влаштовують екскурсію по центральним площам Афін. Сьогоднішін протести являють собою класику світових протестів у цивілізованих країнах. Така подорож буде до вподоби культурно витонченим революціонерам, які не сприймають дикарських війн Конго чи Нігерії. Спалахи коктейлю Молотова дуже акомпонуватимуть древній архітектурі грецької столиці – це для любителів красивих фото.

 

Для любителів класичних варіантів, є безліч регіонів, в яких екстремальний відпочинок можливий уже стабільно кілька десятків років. Такі як: Ірак, Афганістан, Колумбія, Нігерія, Сьєра-Леоне. Проте є всі підстави вважати, що війни і конфлікти в цих регіонах не закінчаться ніколи, тому можна сильно не поспішати, і відкласти їх на потім.

 

І остання порада, куди варто заїхати – Іран. Поки що там все мирно і красиво, але це не надовго. Скоро там все буде знищено, і країну охопить тотальна війна. Вже ніколи не зможете побачити милий шиїтській душі ідеальний тоталітарний режим ісламу. Цікаво було б зробити репортаж про те, який Іран був до війни і після. Але так здається, що вже мало часу залишається.

 

Дмитро Лінько,

Братство


17.02.2012 Дмитро Лінько 1754 0
Коментарі (0)

11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

1224 4
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1485
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5974 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2261
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2084
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3267

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

740

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1907

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2642

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3404
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

422
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

538
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

1112
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33959
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

861
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

999
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16497
15.10.2024

Улюблений дует мільйонів та різних поколінь українців знову виступить разом на сцені. 20 жовтня легенди української естради – Іво Бобул і Лілія Сандулеса — виступлять із двома концертами у Драмтеатрі.  

455
14.10.2024

Серед мешканців заходу довіра до президента України Володимира Зеленського залишається на рівні 58%.

731
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

690
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

467