Рейтинг екстрім-турів (фото)

 

Банальним пляжним відпочинком вже нікого не здвиуєш. Заїзжені курорти Туреччини, Єгипту і Таїланду остогидли навіть середньостатистичному українському селянину. Тому пропонуємо рейтинг країн для екстремально цікавих подорожей.

 

До списку увійшов також, колись банальний і не цікавий своїми пірамідами, Єгипет, в якому тепер можна побачити і навіть прийняти участь в цікавих подіях, головне не відсиджуватись в готелі.

 

 

 

Ємен — мало хто знає, що зараз відбувається в цій країні, бо живих журналістів там майже не залишилось. Одного з останніх знайшли повішеним в готелі. Офіційна влада в країні контролює лише кілька районів столиці, де знаходяться адміністративні будівлі. На іншій території мрія кожного анархіста — безвладдя та безлад місцевих бандугруповань.

 

 

 

Лівія — після повалення режима Каддафі, повстанці як і очікувалось, взялися воювати між собою. І в цій боротьбі розбіжностей і приводів для ненависті, виявилось більше, ніж ненависті до Каддафі. Щойно сформованні війська скоріше походять на бандугрупованя, граблять території, невдоволенні новою владою. На кордоні з Алжиром (єдиний коридор звідки можна потрапити зараз до Лівії) розгортається нова фаза одвічного конфлікт між берберами і арабами. 28 українців все ще залишаються сидіти у в'язниці нової лівійської влади, бажаючі можуть спробувати визволити їх, або приєднатися до цієї веселої компанії.

 

 

Сирія— справжня громадянська війна на грані міжнародного втручання. Офіційна влада Сирії ледве контролює столицю Дамаск і ще кілька регіонів. Повстанці підтриманні Заходом та ісламістськими угруповуваннямми Сходу завзято намагаються скинути діючого президента. Щодня сотні люде гинуть з обох сторін. Лише неконструктивна позиція Росіїї Та Китаю не дозволяє міжнародним силам втрутитись у конфлікт і ввести свої війська. Офіційно потрапити журналістам в країну неможливо, а просто іноземцям вкрай важко. Готуйтеся до негативного ставлення з боку прихильників Асада, а також з боку повстанців, короче .. з усіх боків!

 

 

 

Сомалі — омріяна романтична піратська Тортуга. Щоправда у нинішніх піратів замість “Летючих голандців” і красивих галеонів, нещасні моторні лодки, але від цього романтики не меншає. Останнім часом сомалійці зійшли з моря на землю — почали менше захоплювати кораблів, а більше воювати з сусідами. З Півночі атакують християнські ефіопи, з півдня і сходу Кенія. Не можна сказати чогось звабливого для гурманів про сомалійську кухню, так як їжі там майже немає. Та сомалійці тримаються, і з гостинністю приймуть усіх туристів. До останнього часу вони самі навіть підвозили туристів з кораблів на свої пляжі.

 

 

 

Єгипет — після революції поліцейський режим змінився на військову диктатуру. В результаті в тюрьмах опинилося більше в'язнів, ніж за останні кілька років. В Каїрі не вщухають протести, центр міста — площа Тахрір повністю під контролем мітингуючих. На популярних курортах Єгипту все частіше заможних туристів беруть в заручники. Для прихильників християнсько-мусульманського протистояння.

 

 

 

Греція - вже кілька років підряд країна тримає статус дуже цікавої для потенційного екстрімала-революціонера подивитись на справжній бунт наживо. Дивно чому ще туристичні фірми не влаштовують екскурсію по центральним площам Афін. Сьогоднішін протести являють собою класику світових протестів у цивілізованих країнах. Така подорож буде до вподоби культурно витонченим революціонерам, які не сприймають дикарських війн Конго чи Нігерії. Спалахи коктейлю Молотова дуже акомпонуватимуть древній архітектурі грецької столиці – це для любителів красивих фото.

 

Для любителів класичних варіантів, є безліч регіонів, в яких екстремальний відпочинок можливий уже стабільно кілька десятків років. Такі як: Ірак, Афганістан, Колумбія, Нігерія, Сьєра-Леоне. Проте є всі підстави вважати, що війни і конфлікти в цих регіонах не закінчаться ніколи, тому можна сильно не поспішати, і відкласти їх на потім.

 

І остання порада, куди варто заїхати – Іран. Поки що там все мирно і красиво, але це не надовго. Скоро там все буде знищено, і країну охопить тотальна війна. Вже ніколи не зможете побачити милий шиїтській душі ідеальний тоталітарний режим ісламу. Цікаво було б зробити репортаж про те, який Іран був до війни і після. Але так здається, що вже мало часу залишається.

 

Дмитро Лінько,

Братство


17.02.2012 Дмитро Лінько 1635 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

799
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

613
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1687
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3022
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2464
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2442

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

593

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

603

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1461

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1534
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

566
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

426
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

800
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

202
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

297
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26930
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

756
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

321
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

319
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

646
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1061 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

843