Про владу і «Свободу»

 

 

Найбільше, що обурює людей – це публічна брехня. Такі речі не можна залишати безкарними. На зустрічі, що відбулася в ПК «Прометей» м. Бурштин 11 березня 2012р. в присутності керівника ВО «Свобода» О.Тягнибока та керівника обласної організації О.Сича,  «свободівець»  П.Курляк, міський голова м. Бурштина, сказав чергову неправду.

На запитання О.Сича надати роз’яснення щодо інформації  розміщеної в Інтернеті, стосовно знищення п. Курляком П.І ділянки парку в старій частині м. Бурштин, міський голова м. Бурштин не моргнувши сказав, що на цій території викорчовувались зелені насадження попередньою владою з метою чистки парку. Ще раз повторю - неправда. «Розчистка» частини парку(на місці колишнього стадіону) виконувалась при теперішній міській владі, з метою перенесення нині діючого приватного, нелегального ринку по вул. Міцкевича 49А, на якому тривалий час проводиться незаконний збір коштів без сплати в бюджет міста. На сесії Бурштинської міської ради теперішнього скликання було навіть прийнято незаконне рішення про виділення цієї ділянки в парковій зоні, але після звернень громадян опротестованого районною прокуратурою.

Дуже наш мер «опікується» цим ринком. А ще скажіть мені, будь-ласка, з чого б то людина, задіяна в незаконному зборі коштів на нелегальному ринку, на цій же зустрічі і не тільки, стала адвокатом у міського голови, несамовито його вихваляючи і захищаючи. Не важко здогадатися. Я б не хотів мати таких адвокатів. А ще чомусь О.Тягнибок гнівно відреагував на запитання, чому п. Курляк також дуже «опікується»  СБУ в Галицькому районі, періодично виділяючи їм кошти з міського бюджету, тобто громадські кошти, хоча державні органи повинні фінансуватись виключно з державного бюджету. В нас напевно в міському  бюджеті зайві кошти з’явилися ?  Та ні, просто СБУ в Галицькому районі разом з Бурштинською міською владою небезкорисно покривають незаконний бізнес в м. Бурштин: незаконний продаж чорнозему (ґрунту)  в урочищах «Краки-Підкраки» (фашистський бізнес, інакше не назвеш), незаконний збір коштів на нелегальному ринку про що зазначалося вище,  незаконне будівництво на території міста та інше. Вибачте, «Свободі» не пасує таким займатися.

Зрозуміло, що перед парламентськими виборами не хочеться висвітлювати негативи якими займаються Бурштинські «свободівці», але правда лікує і її потрібно поважати завжди. А керівникам будь-яких політичних сил   потрібно ретельніше слідкувати за діяльністю низових організацій, щоб не було компрометації політичної сили в цілому.


Я ні в якому разі не хочу понизити рейтинг «Свободи», оскільки є прихильником правого руху в нашій країні і думаю те, що відбувається в Бурштині не повинно вплинути  на загальний рейтинг ВО «Свобода»  і їхнє проходження до Верховної Ради України. Але керівники національних партій повинні пильно стежити за підбором кадрів і їх діяльністю на місцях, оскільки національна ідея – це святе, за неї люди йшли на смерть і бруднити її будь-кому своїми нечистими  вчинками дозволяти не можна, люди Вам цього не пробачать. Хто хоче заробляти гроші нехай іде в бізнес, а прийшли в націоналістичну партію чи владу - служіть ідеї і Державі.

 

Віктор Гладій     м.Бурштин, Івано-Франківська обл.

 


05.04.2012 Віктор Гладій 1530 7
05.10.2022
Тіна Любчик

Музиканти організовують у містах України та за її межами благодійні концерти. Цим самим збирають кошти чи то на потреби ЗСУ, чи то для цивільних громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку росії.

256
26.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

711
21.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1395
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2958
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1263
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1504

В інформаційному полі України та блогосфері, чи то серед звичайного народу можна натрапити на думку,  що  православний - тотожний російському. Тобто, якщо сповідуєш православ’я, то тобі автоматично приписують проросійські погляди.  

337

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1223

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1810 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

2029
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

317
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

645
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

853
05.10.2022

Волонтерською діяльністю о. Йосафат Бойко займається вже давно, однак з початком повномасштабного вторгнення почав працювати ще інтенсивніше.

127
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

375
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

936
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

822
01.10.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

676
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

315
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

502
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

607
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

726