Про політичну "заразу"

 

Система кожної держави доволі багато спільних рис має з людським організмом. В ідеалі організм добре росте і розвивається, коли в ньому відмінно проходить обмін речовин. Така ж сама ситуація і з нашою державою, коли можемо спостерігати, що різні елементи нашої держави працюють по-різному. Працює наша держава за відсутності гармонії доволі паскудно. Паскудство - це політичні партії, котрі не працюють на спільне благо, а працюють на себе, як паразити, як зараза, котру можна назвати «політичним глистуванням».

Вся суть існування будь-якої організації, зокрема політичної, - це робота на віддачу, тобто робота на те суспільство, в котрому ця політична сила діє. Так само клітини організму, працюючи на спільне благо, отримуючи і віддаючи, приносять користь організму і собі. На жаль, робота тільки на отримання без віддачі - це логіка діяльності ракових пухлин, так само і робота політичних партій, котрі працюють на отримання без віддачі суспільству, уподібнюються раковим пухлинам. Отже, політичну систему України треба лікувати, важкою «політичною хіміотерапією», у формі очищення, але не люстрації. Очищувати політичну систему нашої держави слід вогнем, спалюючи все погане, що має нетрадиційну політичну орієнтацію в прямому і переносному сенсі цього слова. Адже тільки ефективна робота політичних партій на суспільство здатна забезпечити успіх партії і суспільству. В протилежному випадку, коли політична партія працює на «хазяїна», лідера політичної партії (політичну глисту), - то це призводить не тільки до руйнування держави, але й до руйнування політичної партії, котра може активно розвиватися у тому суспільстві, котре інфікувала.

На жаль, у нас, в Станіславові, на місцевому, а також на обласному рівні не спостерігається якісної політичної роботи. Переважна більшість, якщо не всі партії, працюють на себе в межах міста Івано-Франківська і, здається, в межах всієї держави. Доволі популярне політичне «паразитування» чи «глистування» активно діє та розвивається довкола політичних лідерів. Немає потреби зазначати, що в кожному дворі чи будинку живе власний провідний «політолох», а в кожній області діє власний народом обраний політичний «ЛІДЕР». Відтак, політичне лідерство перетворилося в особливу форму політичної орієнтації, яка характеризується цинічним ставленням до власного електорату, котрий розводять, як котиків. До речі, після таких політичних маніпуляцій, переважна більшість електорату і надалі продовжує поводитися як «політичні барани», котрі покірно йдуть на бійню за політичним цапом.

Отже, роблячи висновки з вищенаведеного, наштовхуюся на думку, що методи середньовічної інквізиції варто застосовувати до тих політичних лідерів, котрі не виправдали сподівань електорату і такий метод лікування, на мою скромну думку, буде найбільш ефективним. Позаяк, сидіння на палі чи підвішування за ребро, мають стовідсотковий ефект очищення карми об’єктів та суб’єктів, що беруть участь в цій акції. Маю на увазі, що ті, кого садять на палю, і ті, хто саджатимуть, взаємно очищуватимуться.

Можливо хтось мене звинуватить в надмірній жорстокості та відсутності християнської етики та моралі. Проте варто не забувати про одну з найважливіших біблійних істин та одного з найосновніших правил християн про те, що треба «ПОЛЮБИТИ БЛИЖНЬОГО ЯК САМОГО СЕБЕ». Отже, робимо сміливу спробу, припустивши, що вияв любові і лікування політичної зарази у святому вогні - це обов’язок кожного правовірного християнина.


15.09.2014 Василь Остап'як 1731 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

796
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2350
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2040
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2062
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6258 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2355 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

226

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1047

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1028

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1297
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

146
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

512
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1975
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26402
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

461
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10380 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7919
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

466
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

318
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

469
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

543
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1486