Про політичну "заразу"

 

Система кожної держави доволі багато спільних рис має з людським організмом. В ідеалі організм добре росте і розвивається, коли в ньому відмінно проходить обмін речовин. Така ж сама ситуація і з нашою державою, коли можемо спостерігати, що різні елементи нашої держави працюють по-різному. Працює наша держава за відсутності гармонії доволі паскудно. Паскудство - це політичні партії, котрі не працюють на спільне благо, а працюють на себе, як паразити, як зараза, котру можна назвати «політичним глистуванням».

Вся суть існування будь-якої організації, зокрема політичної, - це робота на віддачу, тобто робота на те суспільство, в котрому ця політична сила діє. Так само клітини організму, працюючи на спільне благо, отримуючи і віддаючи, приносять користь організму і собі. На жаль, робота тільки на отримання без віддачі - це логіка діяльності ракових пухлин, так само і робота політичних партій, котрі працюють на отримання без віддачі суспільству, уподібнюються раковим пухлинам. Отже, політичну систему України треба лікувати, важкою «політичною хіміотерапією», у формі очищення, але не люстрації. Очищувати політичну систему нашої держави слід вогнем, спалюючи все погане, що має нетрадиційну політичну орієнтацію в прямому і переносному сенсі цього слова. Адже тільки ефективна робота політичних партій на суспільство здатна забезпечити успіх партії і суспільству. В протилежному випадку, коли політична партія працює на «хазяїна», лідера політичної партії (політичну глисту), - то це призводить не тільки до руйнування держави, але й до руйнування політичної партії, котра може активно розвиватися у тому суспільстві, котре інфікувала.

На жаль, у нас, в Станіславові, на місцевому, а також на обласному рівні не спостерігається якісної політичної роботи. Переважна більшість, якщо не всі партії, працюють на себе в межах міста Івано-Франківська і, здається, в межах всієї держави. Доволі популярне політичне «паразитування» чи «глистування» активно діє та розвивається довкола політичних лідерів. Немає потреби зазначати, що в кожному дворі чи будинку живе власний провідний «політолох», а в кожній області діє власний народом обраний політичний «ЛІДЕР». Відтак, політичне лідерство перетворилося в особливу форму політичної орієнтації, яка характеризується цинічним ставленням до власного електорату, котрий розводять, як котиків. До речі, після таких політичних маніпуляцій, переважна більшість електорату і надалі продовжує поводитися як «політичні барани», котрі покірно йдуть на бійню за політичним цапом.

Отже, роблячи висновки з вищенаведеного, наштовхуюся на думку, що методи середньовічної інквізиції варто застосовувати до тих політичних лідерів, котрі не виправдали сподівань електорату і такий метод лікування, на мою скромну думку, буде найбільш ефективним. Позаяк, сидіння на палі чи підвішування за ребро, мають стовідсотковий ефект очищення карми об’єктів та суб’єктів, що беруть участь в цій акції. Маю на увазі, що ті, кого садять на палю, і ті, хто саджатимуть, взаємно очищуватимуться.

Можливо хтось мене звинуватить в надмірній жорстокості та відсутності християнської етики та моралі. Проте варто не забувати про одну з найважливіших біблійних істин та одного з найосновніших правил християн про те, що треба «ПОЛЮБИТИ БЛИЖНЬОГО ЯК САМОГО СЕБЕ». Отже, робимо сміливу спробу, припустивши, що вияв любові і лікування політичної зарази у святому вогні - це обов’язок кожного правовірного християнина.


15.09.2014 Василь Остап'як 1864 0
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

468
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

2577 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2429
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6572 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2865
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2485

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

281

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1108

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2210

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

3009
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

563
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

844
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

866
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

626
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

1961
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

34469
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

1267
21.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27261 1
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

231
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

390
16.10.2024

Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді представив план перемоги.  

2111
14.10.2024

Серед мешканців заходу довіра до президента України Володимира Зеленського залишається на рівні 58%.

1093