Про наболіле

на правах реклами

Купуйте урологічні прокладки  SENI  Lady -   мене бісить ця жінконенавистницька, принизлива реклама-купуйте прокладки- чим більше тим краще. Тільки ні я якому випадку не звертайтеся до лікаря-спеціаліста.

На жаль в Україні про ці жіночі проблеми говорити не прийнято. Вони  не є загрозливі для життя, хоча  дуже дошкуляють.

І тут кожен вирішує сам за себе.

Комусь комфортно ходити з прокладками SENI -Lady   чи  навіть у памперсі. Але важливо хоча би знати, що існує альтернатива.

Українська жінка дивиться на свою маму, обговорює проблему з бабусею. І часто виявляється , що вони мають ті самі проблеми.  Жінка вирішує що це норма- після пологів у багатьох буває і нічим тут не допоможеш.

Хочеться вимкнути цю набридливу рекламу і кричати-є альтернатива!

Можна якщо не повністю вилікувати то значно покращити якість життя.

Є напрямок в сучасній медицині-урогінекологія.

Спеціальність яка повертає жінці впевнесть в собі, повертає радість суспільного та інтимного життя.

У своїй роботі урогінеколог умовно поділяє своїх пацієнток на три вікових періоди.

Для кожної з них, в контексті спеціальності, існують характерні проблеми.

Пацієнтки , які не народжували, частіше всього мають проблеми повязані з інфекцією нижніх сечовивідних шляхів та захворювання  асоційовані з   початком статевого життя.

Нерідко молоді дівчата звертаються з скаргами на часті цистіти. Переважно  це цистіти, які в світовій літературі називаються  honeymoon  cystitis  або цистіти медового місяця і які виникають з початком статевого життя.

Другий період - вагітність та пологи. Доволі часто після пологів, особливо травматичних, виникають нетримання сечі, розлади сечопуску, сексуальні дисфункції. Це можливо частково попередити. У всьому  світі через два тижні після пологів починають спеціальні вправи гімнастики Кегеля по укріпленню мязів тазу та промежини.

У період менопази починаються гормональні зміни в організмі жінки. Приблизно у половини з них це приводить до появи проблем (цистіти, нетримання сечі).

Всі ці пролеми і є сферою діяльності урогінеколога.

ПРО ЦИСТИТИ

Чим довше працюєш тим більше переконуєшся, що деякі недобросовісні лікарі роблять з цієї проблеми бізнес.

Якщо цистіт проявляється частіше ніж 3-4 рази на рік це є приводом до звернення до урогінеколог  .Пацієнтки ходять по замкненому колу між дільничним лікаре, урологом та гінекологом.

Це жінки, які випили кілограми антибіотиків та перетерпіли вливання в сечовий міхур часто неаргументованих, а іноді і відверто шкідливих препаратів з недоведенною ефективністю.

Таких пацієнток, в подальшому, лікувати дуже складно, однак не тільки можливо але й необхідно.

ПРО НЕТРИМАННЯ СЕЧІ

Зараз існує велика кількість оперативних методик лікувааня цієї недуги.

Однак часто ці  модні втручання проводяться без попереднього обстеження. І саме основне, всупереч протоколів Европейської та Американської асоціацій урологі, про необхідність консервативного чи малоінвазивного

(у вападку коли це можливо) лікування.

ІНТИМНА ПЛАСТИКА. (Пластика філерами. PrP-пластика.)

Існують медичні покази до інтимної пластики-дисбактеріози та післяпологі ускладнення.

Інтимну пластику можна і треба робити не тільки по медичних показаннях.

Треба враховувати бажання пацієнтки, яка таким чином хоче покращити якість сексуального життя.

Самовідчуття жінки її впеввненність у собі -дуже важливий аспект .

Самопочуття жінки, її впевненість у собі - дуже важливий аспект.

 

"Медекс Плюс",
Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров'я!
м.Івано-Франківськ,  вул. Військових Ветеранів, 10
тел.: 0342-71-15-60
(097) 660-71-17
(066) 237-55-22


16.03.2018 2522
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1222
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2535
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2118
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2172
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6558 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2457 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

340

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1152

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1287

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1406
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

283
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

588
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2067
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26518
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

557
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10470 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8016
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

540
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

407
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

550
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

626
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1587