Прикарпатські злочинці в погонах займаються кіднепінгом

 

 

Сценарій № 1. Ви бізнесмен. Вас запрошують в гості, на каву. Ви приходите, здороваєтеся, присідаєте за стіл. Вас силовим способом викрадають в спеціальне місце примусового утримання в неволі. Ваших родичів попереджають про суму викупу свободи рідної вам людини. Так вчиняють бандити!

 

Сценарій № 2. Ви бізнесмен. Вас запрошують до слідчого на розмову. Ви приходите, здороваєтеся, присідаєте за стіл. Вас силовим способом вивозять в спеціальне місце примусового утримання в неволі. Оголошують, що ви затримані на 72 години. В суд подають заяву про обрання вам запобіжного заходу утримання під вартою на 2 місяця. Вам дають зрозуміти про суму викупу свободи з неволі. Так вчиняють прикарпатські слідчі!

 

Головне, бізнесмена заманити у заготовлену пастку. Слідчий має право(!), нічим не обмежене, просто так затримати будь-якого громадянина на 72 години. За ці 72 години з людини можна зробити відбивну, фарш, шашлик, або труп. Право на Конституційний захист пересічного громадянина України, у ці 72 години – ілюзія.

 

За будь-яким надуманим приводом порушується кримінальна справа проти заздалегідь вибраної жертви. Якщо ж ця жертва ще й не бідна, то Прикарпатська прокуратура і начальник слідчого управління ОУ УМВС в Івано-Франківській області Ільчишин Віталій Васильович, та його «бойовий» заступник Буряк С.І. інкримінують проти вас будь-яке абсурдне кримінальне обвинувачення, не зважаючи на терміни позовної давності, без висновків та заключень експертів, без таких дурниць, як рішень Вищого спеціалізованого господарського суду, які набрали законної сили, і повністю підтверджують вашу правоту і право. «Закриють» вас на 72 години у нелюдські умови, і цинічно та брутально вимагатимуть від судів штампування рішення про «посадку» жертви на два місяці, з правом подальшої пролонгації вашої «відсидки» ще декілька раз по два місяця. За цей час, або ви, або ваші рідні самі «дозріють» до згоди поділитися кровно нажитими заощадженнями, своїми активами, нерухомістю, рухомістю та грошима. А щоби цей процес пришвидшити, до вас у камеру підселять останньої стадії хворого на сухоти, венеричні хвороби, відвертих садистів, бандитів та іншу специфічну категорію хронічної клієнтури пенітенціарної системи держави.

 

Обгрунтуванням у суді, в мотивації вимагання закриття на два місяця своєї жертви, ці «правоохоронці» в погонах слідчого управління області, визнають небезпеку вашого законного права, в судовому порядку, довести свою невинуватість перебуваючи на свободі, можливого впливу на свідків, створення перешкод слідству, тощо… Їх не зупиняє відсутність складу злочину, вони його придумують. Тобто, для цих садистів в погонах, найголовніше НЕ встановлення істини і дотримання букви закону, захисту Конституційних прав і свобод людини та громадянина, в досудовому слідстві, а найголовніше, за будь-яку НЕ правову ціну, вас тупо «закрити» на два місяця. А за ці два місяця, ви самі зізнаєтеся в усьому, і підпишете ВСЕ!

 

Слідчим і прокуратурі області «до лампочки» Конституція, закони, рішення судів що набули законної сили, норми матеріального та процесуального права, аргументи, факти, терміни позовної давності, відсутність легальних експертиз, заключень, висновків, політики декриміналізації в країні, розпіарених в ЗМІ, проектів нового КПК, тощо…

 

Головне вас «закрити».  Правоохоронці діють за принципом: «викради собі багатого бізнесмена і покращ собі життя вже сьогодні!»

 

Так вчинили з відомим бізнесменом області Костянтином Бородайком. Це кричущий прецедент свавілля імпортованих на Прикарпаття правоохоронців, зі специфічним досвідом «роботи» в Одесі, Донецьку, Києві… з прикриттям прокуратурою області. Нове керівництво обласної прокуратури, не тільки «кришує» цей «безпредєл», але швидше всього й замовило його. І чекає, від виконавців, результат. Практичний результат, обумовлений в цифровому, вічно зеленому еквіваленті, відповідну суму.

 

Профільна комісія обласної ради з …захисту прав людини, законності та правопорядку, спільно з депутатами всіх фракцій та інших комісій, провели 22 лютого, своє засідання, на яке жодний працівник обласної прокуратури демонстративно не з’явився. Більше того, клерк з Грюнвадської,11 телефоном заявив, що прокуратура не вбачає потреби бути присутніми на засіданні профільної комісії, на її запрошення. Підзвітний державний орган, покликаний забезпечувати дотримання законності, боронити і поважати Конституцію та закони України, в особі її випадкових сумнівних керманичів, демонстративно ігнорує законну вимогу найвищого конституційного представницького органу області – обласної ради!

 

Комісія одноголосно ухвалила рішення внести до порядку денного чергової, березневої, сесії Івано-Франківської обласної ради питання, про заслуховування прокурора області стосовно ситуації з дотриманням законності в справі громадянина Бородайка К.П.

 

Прозвучали пропозиції ухвалити рішення сесією обласної ради про недовіру прокурору області та всьому складу колегії обласної прокуратури, звернутися до Президента України і Генерального прокурора України з вимогою негайного звільнення з займаних посад відповідних осіб. А також звернутися до міністра внутрішніх справ з вимогою відсторонення від службових обов’язків керівників слідчого управління ОУ УМВС, та проведення службової перевірки їх дій органами внутрішньої безпеки МВС, на предмет виявлення корупційних діянь, вчинення службового підлогу, зловживання своїм службовим становищем, зловживання владою, свідомим порушенням конституційних прав і свобод людини.

 

Це тільки початок.      

                                                                                  

 


22.02.2012 Юрій Романюк 1544 25
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

542
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1188
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2691
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1084
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1328
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2709

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1043

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1609 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1853

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1934
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

124
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

459
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

668
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

203
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

752
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

650
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

852
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

465
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

141
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

335
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

450
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

564