Прикарпатські злочинці в погонах займаються кіднепінгом

 

 

Сценарій № 1. Ви бізнесмен. Вас запрошують в гості, на каву. Ви приходите, здороваєтеся, присідаєте за стіл. Вас силовим способом викрадають в спеціальне місце примусового утримання в неволі. Ваших родичів попереджають про суму викупу свободи рідної вам людини. Так вчиняють бандити!

 

Сценарій № 2. Ви бізнесмен. Вас запрошують до слідчого на розмову. Ви приходите, здороваєтеся, присідаєте за стіл. Вас силовим способом вивозять в спеціальне місце примусового утримання в неволі. Оголошують, що ви затримані на 72 години. В суд подають заяву про обрання вам запобіжного заходу утримання під вартою на 2 місяця. Вам дають зрозуміти про суму викупу свободи з неволі. Так вчиняють прикарпатські слідчі!

 

Головне, бізнесмена заманити у заготовлену пастку. Слідчий має право(!), нічим не обмежене, просто так затримати будь-якого громадянина на 72 години. За ці 72 години з людини можна зробити відбивну, фарш, шашлик, або труп. Право на Конституційний захист пересічного громадянина України, у ці 72 години – ілюзія.

 

За будь-яким надуманим приводом порушується кримінальна справа проти заздалегідь вибраної жертви. Якщо ж ця жертва ще й не бідна, то Прикарпатська прокуратура і начальник слідчого управління ОУ УМВС в Івано-Франківській області Ільчишин Віталій Васильович, та його «бойовий» заступник Буряк С.І. інкримінують проти вас будь-яке абсурдне кримінальне обвинувачення, не зважаючи на терміни позовної давності, без висновків та заключень експертів, без таких дурниць, як рішень Вищого спеціалізованого господарського суду, які набрали законної сили, і повністю підтверджують вашу правоту і право. «Закриють» вас на 72 години у нелюдські умови, і цинічно та брутально вимагатимуть від судів штампування рішення про «посадку» жертви на два місяці, з правом подальшої пролонгації вашої «відсидки» ще декілька раз по два місяця. За цей час, або ви, або ваші рідні самі «дозріють» до згоди поділитися кровно нажитими заощадженнями, своїми активами, нерухомістю, рухомістю та грошима. А щоби цей процес пришвидшити, до вас у камеру підселять останньої стадії хворого на сухоти, венеричні хвороби, відвертих садистів, бандитів та іншу специфічну категорію хронічної клієнтури пенітенціарної системи держави.

 

Обгрунтуванням у суді, в мотивації вимагання закриття на два місяця своєї жертви, ці «правоохоронці» в погонах слідчого управління області, визнають небезпеку вашого законного права, в судовому порядку, довести свою невинуватість перебуваючи на свободі, можливого впливу на свідків, створення перешкод слідству, тощо… Їх не зупиняє відсутність складу злочину, вони його придумують. Тобто, для цих садистів в погонах, найголовніше НЕ встановлення істини і дотримання букви закону, захисту Конституційних прав і свобод людини та громадянина, в досудовому слідстві, а найголовніше, за будь-яку НЕ правову ціну, вас тупо «закрити» на два місяця. А за ці два місяця, ви самі зізнаєтеся в усьому, і підпишете ВСЕ!

 

Слідчим і прокуратурі області «до лампочки» Конституція, закони, рішення судів що набули законної сили, норми матеріального та процесуального права, аргументи, факти, терміни позовної давності, відсутність легальних експертиз, заключень, висновків, політики декриміналізації в країні, розпіарених в ЗМІ, проектів нового КПК, тощо…

 

Головне вас «закрити».  Правоохоронці діють за принципом: «викради собі багатого бізнесмена і покращ собі життя вже сьогодні!»

 

Так вчинили з відомим бізнесменом області Костянтином Бородайком. Це кричущий прецедент свавілля імпортованих на Прикарпаття правоохоронців, зі специфічним досвідом «роботи» в Одесі, Донецьку, Києві… з прикриттям прокуратурою області. Нове керівництво обласної прокуратури, не тільки «кришує» цей «безпредєл», але швидше всього й замовило його. І чекає, від виконавців, результат. Практичний результат, обумовлений в цифровому, вічно зеленому еквіваленті, відповідну суму.

 

Профільна комісія обласної ради з …захисту прав людини, законності та правопорядку, спільно з депутатами всіх фракцій та інших комісій, провели 22 лютого, своє засідання, на яке жодний працівник обласної прокуратури демонстративно не з’явився. Більше того, клерк з Грюнвадської,11 телефоном заявив, що прокуратура не вбачає потреби бути присутніми на засіданні профільної комісії, на її запрошення. Підзвітний державний орган, покликаний забезпечувати дотримання законності, боронити і поважати Конституцію та закони України, в особі її випадкових сумнівних керманичів, демонстративно ігнорує законну вимогу найвищого конституційного представницького органу області – обласної ради!

 

Комісія одноголосно ухвалила рішення внести до порядку денного чергової, березневої, сесії Івано-Франківської обласної ради питання, про заслуховування прокурора області стосовно ситуації з дотриманням законності в справі громадянина Бородайка К.П.

 

Прозвучали пропозиції ухвалити рішення сесією обласної ради про недовіру прокурору області та всьому складу колегії обласної прокуратури, звернутися до Президента України і Генерального прокурора України з вимогою негайного звільнення з займаних посад відповідних осіб. А також звернутися до міністра внутрішніх справ з вимогою відсторонення від службових обов’язків керівників слідчого управління ОУ УМВС, та проведення службової перевірки їх дій органами внутрішньої безпеки МВС, на предмет виявлення корупційних діянь, вчинення службового підлогу, зловживання своїм службовим становищем, зловживання владою, свідомим порушенням конституційних прав і свобод людини.

 

Це тільки початок.      

                                                                                  

 


22.02.2012 Юрій Романюк 1884 25
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3703
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12237 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2502
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2360
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3330
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5368

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1195

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1595

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2130

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1825
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

391
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

298
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

421
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

794
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9324
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1137
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21028
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

220
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

389
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

852
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1633 11