Придбання авто в групах: Як відрізнити серйозну компанію від шахраїв

 

За кордоном купівля автомобіля у групах популярна послуга. Останні роки і в Україні цьому способу придбання машин стали довіряти все більше. Але ця тема ще не стала масово популярною оскільки багато хто не розуміє її суть. Щоб роз'яснити нашим читачам, як вони можуть вже найближчим часом стати власниками нових машин, ми вирішили дати відповіді на найактуальніші питання з купівлі автомобілів у групах.

 

В ролі експерта виступила Віталіна Миколаївна Буровська, Начальник департаменту маркетингу та управління продаж ТОВ "АВТО ПРОСТО".

 

Як відрізнити серйозну компанію від шахраїв?

1. Кількість вже виданих машин і час роботи на ринку. За допомогою програм, адміністратори АІСЕ Україна та АВТО ПРОСТО більше 41 500 українських громадян вже стали власниками нового автомобіля. В Україні програма придбання у групах працює з 1998 року.

2. Кількість одиниць товару, що розподіляються щомісячно серед учасників програми - важлива складова, на яку слід звернути увагу.

3. Відкритість розподілу автомобілів: інформація про результати має бути доступною. "АвтоТак" (адміністратор АВТО ПРОСТО) публікує результати кожного розподілу на сайті компанії, в загальнонаціональній газеті "Факти", на одному з ведучих українських автомобільних інтернет-ресурсів - "Auto-Consulting". Крім цього, всі клієнти програми можуть бути присутніми на Асигнаційному акті – захід, на якому відбувається розподіл автомобілів серед учасників згідно із правилами функціонування програми. Сам захід завжди проводиться у присутності нотаріуса.

4. Надійність партнерів-постачальників товару, що придбавається. Програма "АвтоТак" працює за підтримки найбільшого вітчизняного виробника, дистриб'ютора автомобілів й постачальника сервісних послуг Корпорації "УкрАВТО".


5. Наявність офіційного сайту, присутність компанії-адміністратора в соціальних мережах. Крім того, у клієнта має бути можливість ознайомитися з договором на сайті компанії-адміністратора, а також почерпнути іншу необхідну інформацію про роботу програми. На сайті www.autotak.com.ua крім загальної інформації про роботу програми, клієнти мають можливість ознайомитися з відгуками про АвтоТак, прийняти учать в АвтоТак форумі, отримати консультацію on-line. Усі бажаючі можуть приєднатися до АвтоТак у соціальних мережах на Фейсбуці http://www.facebook.com/avtotak та  Твіттері http://twitter.com/#!/Autotak .

6. У договорі повинно бути вказано, що йдеться про формування груп учасників з метою придбання товарів того або іншого виду, наприклад, автомобіля, з вказівкою конкретної марки.  Договір АвтоПросто є на сайті компанії http://www.autotak.com.ua/share/Ugoda_AutoTak.pdf

7.  Добросовісний  адміністратор завжди вказує у своїх рекламно-інформаційних матеріалах назву компанії/бренду. У недобросовісних операторів на практиці назва бренду та адміністратора  часто взагалі відсутні. В ТОВ «АВТО ПРОСТО» зареєстрована ТМ «АвтоТак», назва якої звжди вказується у рекламі.

8. Надійна компанія вказує в інформаційних матеріалах спосіб придбання товару, тобто - «покупка/придбання у групах». АВТОПРОСТО не приховує свій вид діяльності, програма АвтоТак не розвід та не піраміда.

9. Соціальна активність компанії. Серйозна компанія, що роботає на ринку тривалий час, проявляє себе як соціально-відповідальна одиниця суспільства. Наприклад, приймає участь у благодійних проектах, спонсорстві. Ці дані легко відстежувати на корпоративних сайтах  та у соціальних мережах http://www.autotak.com.ua/news-item.htm?id= 45

 

На що звертати увагу?



1. Купівля автомобілів у групах - це не автокредитування. Цей спосіб купівлі полягає в придбанні автомобілів за рахунок об'єднаних коштів учасників групи без яких-небудь додаткових фінансових вливань з боку адміністратора. Іншими словами, компанія не кредитує клієнтів. Це відрізняє купівлю в групах від автокредиту та лізингу.

 

2. "Переплата" за програмою купівлі автомобілів у групах - це плата за послуги компанії, а не відсоток за використання позикових коштів.

3. При отримані  автомобіля учасник програми вносить плату за послуги, пов’язані із передачею автомобіля, у розмірі 3,6% (з НДС) від вартості авто. Це  єдиноразовий платіж, обумовлений в договорі, котрий покриває витрати, пов'язані з видачею автомобіля учасникові.

4. З моменту реєстрації автомобіля та отримання технічного паспорта машина є власністю клієнта. При цьому складається договір застави для гарантії оплати повної вартості автомобіля, а також оплати послуг за програмою придбання у групах.

.

 

Переваги цього способу купівлі авто?

 

•         Простота оформлення договору, мінімум документів. За програмою "АвтоТак" для підписання договору досить пред'явити паспорт або документ, що його замінює і заплатити 3,6 % (з ПДВ) від вартості автомобіля, що є платою за послуги по вступу до програми.

 

•         Доступність.

- Відсутність необхідності платити первинний внесок за автомобіль.

 

- Доступні щомісячні платежі. Наприклад, за програмою "АвтоТак" мінімальний щомісячний платіж за Chery QQ - 538 грн. 24 коп. (станом на 01.10.2011 р.).

 

-          В цей платіж вже включена плата за послуги компанії - 0,6 % (з ПДВ) від вартості автомобіля в місяць.

 

•         Захист коштів від інфляції - вже сплачені платежі погашають частину вартості автомобіля, тому не перераховуються, навіть, якщо ціна на автомобіль змінюється.

 

•         Гнучкість. Учасник може платити мінімальні внески, повні внески, а також може платити наперед (авансові внески).

 

Така система дозволяє враховувати як фінансові труднощі, які можуть несподівано виникнути у будь-якому сімейному бюджеті, так і використовувати вільні кошти - для швидшого отримання автомобіля.

 

Гарантії отримання машини?

•         Договір. Адміністратор повинен чітко прописати в договорі гарантію надання учасникові права на отримання автомобіля при виконанні викладених в договорі умов.  

•         Співпраця з провідними національними виробниками або постачальниками автомобілів.

 

АВТО ПРОСТО працює за підтримки Корпорації "УкрАВТО". Клієнти мають можливість отримувати новітні моделі від виробника і постачальника, користуватися гарантійним обслуговуванням на дилерських СТО.

 


25.10.2011 4113 1
Коментарі (1)

В 2024.12.08, 23:03

Нехай всіх причетних до цієї піраміди , щоб всі ці аферисти зазнали нещастя і біди і їхні родини , поки вони не повернуть обманути людям їхні гроші 

09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

545
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

801
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

564
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5485
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1463
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1343

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

400

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1221

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1060

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

975
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

294
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10666
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

370
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

639
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5685
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1454
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

348
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

250
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

601 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1040
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

904