Преса про хаос пракування, депутатські "розклади" і Палац спорту

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 30 вересня  по 6 жовтня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент

В Івано-Франківську машини швидкої допомоги не можуть вчасно виїхати на виклик через постійні затори на одній із центральних вулиць міста. Чому Державтоінспекція не реагує на порушення водіями правил паркування та невиконання ними вимог дорожніх знаків? Про це на першій шпальті у статті «Великий затор».

 «Будемо потроху виховувати забудовників» - говорить в інтерв’ю «ГК» новий головний архітектор Івано-Франківська Володимир Гайдар на 6 сторінці.

Як працювали судді, прокурори й адвокати сто років тому, читайте на 8 сторінці під заголовком «Станиславські правники».

За двадцять кілометрів від Франківська, у тисменицькому Сільці є незвичайний виноградник. Від шосе вдалеч виструнчилися рівні ряди лози. І хоч ягоди з кущів уже зібрані, де-не-де збереглися великі грона. Час винограду – це час соків і вина, родзинок і бекмесу. «Така краса не залишить байдужим» - переконаний господар виноградної плантації Богдан Дорошенко на 17 сторінці в матеріалі «Виноградна колекція».

«Справа Ониськіва: в суді переглянули відео» на 19 сторінці. Підсудний упізнав себе на записах камер відео спостереження, зроблених в день убивства, але свою участь у злочині заперечив.

 

Репортер

Чомунинішня Івано-Франківська міська рада, втім як і попередні, просуває на посади не за фахом, а за політичною ознакою? Відповідь на це питання шукайте в матеріалі «Мандати вирішують все» на першій сторінці.

Людиною тижня за версією «Репортера» став Ігор Гаркот «за непотоплюваність». «Незважаючи на галас при його звільненні з посади головного архітектора міста, він не залишився без роботи. Тепер керуватиме управління земельних відносин» - йдеться на 3 сторінці.

Протягом майже 20 років літня жінка бродягувала у Калуші. Місяць тому вона оселилася під івано-франківською Ратушею, і тут її помітили міліція та соціальні служби. «Сум глибокий» на 17 сторінці.

Як двійко іванофранківців та один чех шукали  щастя на гірських вершина і знайшли його в тексті «Галопом по Альпах» на 19 сторінці.

Корпоративні «монументи» стоять на територіях підприємств, установ, куди мешканцям зазвичай потрапити важко. Але журналісти «Репортеру» проравалися. Про це на 20 сторінці під заголовком «Я пам’ятник собі».

 

Західний Кур’єр

Місце для будови Палацу спорту в Івано-Франківську досі не визначено. Виявляється знайти три-чотири гектри землі у населеному пункті, який займає територію майже у тисячу разів більшу, не легше, ніж відшукати голку в копиці сіна. Детальніше у першосторінковому матеріалі «Немає міця для палацу спорту».

Він молодий, здібний і досвідчений. Працював у Львові, Києві, а з 2004 року – в Івано-Франківську. Зараз його називають найреальнішим претендентом на посаду начальника управління містобудування та містобудівного кадастру – головного архітектора міста. Знайомтеся – архітектор Володимир Гайдар на 5 сторінці.


06.10.2011 2227 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

850
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

659
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1767
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3089
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2486
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2469

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

120

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

657

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

628

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1496
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

250
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

595
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

457
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

249
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

324
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26960
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

780
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19616
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

350
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

345
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

668
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1148 1