Поточний ремонт доріг в Івано-Франківську: відомо, які роботи і де вже виконано

Понад 40 мільйонів гривень виділили цьогоріч з міського бюджету комунальному підприємству «Муніципальна дорожня компанія» для проведення поточного ремонту вулиць та доріг в Івано-Франківській міській територіальній громаді.

Про це на щотижневій оперативній нараді в міськвиконкомі розповів Віталій Бурко, директор комунального підприємства, повідомляє Фіртка.

«У нас на балансі перебуває загалом 584 кілометри доріг з різним покриттям. Міським бюджетом передбачено на цей вид робіт 37,5 мільйонів гривень власне на поточний ремонт наших доріг і ще 3 мільйони гривень на виконання Програми ремонту доріг місцевого значення загального користування», - зазначив комунальник.

Зі слів Віталія Бурка, для виконання робіт з поточного ремонту дорожнього покриття на підприємстві залучені чотири бригади асфальтобетонників та одна бригада дорожніх працівників, які виконують роботи з ремонту покриття з бруківки. Загальна кількість працівників, які працюють на дорогах – 35 осіб.

В такому складі працівники підприємства цьогоріч вже ліквідували в Івано-Франківську понад 2 тисячі маварійних вибоїн за допомогою холодного асфальту, виконали ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном на площі 5,5 тисяч м2, ліквідували напливи та просідання проїзної частини шляхом влаштування дорожніх корит, щебеневої основи та двох шарів асфальтобетону на площі 747 м2, виконали поточний ремонт покриття міжбудинкових проїздів на площі 1,4 тисячі м2 та ремонт покриття з бруківки на площі 300 м2.

Крім того, здійснили поточний ремонт дорожнього покриття за допомогою бітумізатора «Крокус» на площі 11 281 м2, виконали копання кюветів та профілювання щебеневих доріг на площі 211 тисяч м2.

Разом з тим, основним видом робіт, що їх виконує КП «Муніципальна дорожня компанія» залишається влаштування верхнього шару асфальтобетону після холодного фрезерування або влаштування дорожніх корит.

Зі слів Віталія Бурка, цьогоріч працівники підприємства завершили вже 10 таких об’єктів. Це, зокрема, перехрестя вулиць Мазепи та Гурика, смуга для руху громадського транспорту на вулиці Кардинала Любомира Гузара, частина вулиці Надрічної, вулиці Декабристів та Глінки, які перетинаються у селі Микитинці, вулиці Красівського, Львівська, Деповська із влаштуванням заїзду до Локомотиворемонтного заводу, Калуське шосе, вулиця Гуцульська, вулиця Гончара у селі Чукалівка, а також перехрестя вулиць Горбачевського та Галицької, де працівники компанії виконали розширення проїзної частини для облаштування додаткової смуги рух, про що Фіртка вже писала раніше.

Крім того, Муніципальна дорожня компанія цьогоріч виконала роботи з ремонту тротуарів на трьох мостах в обласному центрі: на мості по вулиці Галицькій, шляхопроводі на вулиці Незалежності та мості на вулиці Тисменицькій, а також роботи з поточного ремонту доріг місцевого значення у селах Добровляни на площі 2000 м2, Хриплин (920 м2), Радча (2 700 м2), Братківці (270 м2), Підлужжя (600 м2) та Колодіївка – на площі 250 м2.

Поточний ремонт ще чотирьох доріг у селах Івано-Франківської міської територіальної громади виконали підрядники Департаменту благоустрою міської ради. Зі слів директора Департаменту Ігоря Сенчука, це, зокрема, вулиці Кобзаря та Вишнева у селі Крихівці, Січових Стрільців та Лесі Українки у селі Колодіївка.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також: 

В Івано-Франківській територіальній громаді цьогоріч капітально відремонтували 26 доріг 

Естетичний та інклюзивний простір для занять та заходів: в Івано-Франківську пластуни втілюють проєкт, який переміг у "Бюджеті участі" (ФОТО) 

В Івано-Франківську розпочали будівництво розв'язки моста на Пасічну (ВІДЕО) 

П’ять смуг і новий світлофор. Вулиця Галицька у районі перехрестя з Горбачевського стане на два метри ширшою 

В Івано-Франківську на перехресті Південний бульвар-Бельведерська таки будуть світлофори: вже замовили проєкт


10.11.2021 Сергій Білий 1696
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1608
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1701
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1687
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4995 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1992 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1386

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

255

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

576

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

741

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

868
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3501
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10073
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

714
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25950
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7576
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

768
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

943
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1271
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

222
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1098
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

712
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

946