Попередній аналіз Мінських домовленостей

 


Загальне враження - Україна отримала довгоочікувану "передишку" на мир. Загрози повномасштабної війни НЕ має. ЦЕ був стратегічний блеф, шантаж та залякування Росією всього цивілізоваого світу, аби виторгувати собі найкращі позиції. Путін скорився повномасштабному тиску всіх держав, особливо погрозам США та Британії.

 

Питання Криму було винесено за рамки даних переговорів, і питання Криму зависло на невизначений час. Переговори НЕ можливо назвати перемогою будь-якої сторони. Переможців НЕ має. Україна номінально зберегла свою територіальну цілісність (без Криму). Переговори однозначно вдалі для Порошенка (молодець), Олланда та Меркель.

 

З іншої сторони Путін виторгував для сепаратистів максимально зручні (в цих умовах) стартові позиції в Україні. ПОЗИТИВ: бойові дії припиняються, війська відводяться, полонених звільняють за принципом "всіх на всіх", кордон контролюватиме Україна до кінця року.


НЕГАТИВ: амністія і помилування усіх бойовиків; місцеві правоохоронці, народні дружини, призначення прокурорів та всіх правоохоронців лише сепаратистами (без участі Києва)…

 

ЦЕ, по суті, "замороження" конфлікту і перетворення окупованих територій на мікро "Придністров"я-2".

 

Перемир"я і відносна стабільність взірветься одразу після проведення "чесних і прозорих" місцевих виборів, під наглядом закордонних спостерігачів та ОБСЄ, восени 2015 року, коли місцева ВАТА вчергове абсолютно легітимно обере до місцевих органів влади своїх сепаратистів, бойовиків та терористів (вбивць), і вони абсолютно легітимними і визнаними Україною:

 

1) проголосують за проголошення повного суверенітету та незалежності Донбасу від України;

2) Проголосять відповідний референдум і проведуть його з цілком очікуваним результатом (за кошти Державного бюджету України). З дотриманням всіх формальних норм та процедур визначених ООН, ОБСЄ та ін. Путін НЕ зупинеться і НЕ відмовиться від задуманого, але зробить ЦЕ, на цей раз, більш філігранно і юридично бездоганно. Без танків і "зелених чоловічок"!


Тепер, Україні прийдеться привикнути жити в нових умовах, важких і тяжких, з безлімітним вичерпуванням з мізерного бюджету держави - колосальних фінансових коштів та ресурсів у сепаратстську прірву суцільного "дерибану" та "розпилювання" народних коштів на Донбасі, без жодного перспективного позитиву для нас!


12.02.2015 Юрій Романюк 1219 0
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

541
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1187
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2688
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1083
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1327
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2707

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1042

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1608 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1851

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1933
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

121
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

458
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

667
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

202
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

751
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

649
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

851
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

464
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

138
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

334
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

449
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

563