Подвійні інвестиції - що це і для чого потрібно?

Питання подвійних інвестицій все більше цікавить криптоінвесторів. Завдяки подвійним інвестиціям користувачі можуть збільшити свої прибутки, якщо виберуть основну криптовалютну пару для торгівлі (ETH-USDt, BTC- USDt).

На криптовалютній біржі Binance можна не тільки купувати або продавати віртуальну валюту за бажаною ціною та на бажану дату в майбутньому. Вона також пропонує широкий спектр активів та відсутність торгових комісій.

Завдяки каталогу криптовалют Binance можна дізнатися характеристики крипти, що вас цікавить, наприклад, яка на тезер ціна сьогодні в режимі реального часу, історична вартість, обсяг торгівлі за добу.

Що таке подвійні інвестиції?

Подвійні інвестиції (dual investment) – це варіант заробітку на двох видах криптовалют або із застосуванням двох стратегій інвестування. Сенс такого інструменту в тому, що прибуток отримується або від зростання вартості самого активу, або від різниці цін.

Наприклад, можна обрати стратегії «купую дешево» та «продаю дорого» - при сприятливих обставинах це дозволить отримати річний прибуток понад 40 %. Цей показник набагато вищий, ніж у будь-якого банківського депозиту та вкладу.

Переваги подвійних інвестицій

До переваг dual investment належать:

  • високий відсоток дохідності;
  • велика кількість доступних криптовалютних пар;
  • відсутність торгових комісій;
  • фіксація прибутку;
  • короткий термін депозиту;
  • різноманітне ризикове навантаження.

Від бівалютного депозиту можна отримати набагато вищий прибуток у порівнянні з іншими пасивними вкладеннями у цифрові активи.

На цей час біржі пропонують широкий вибір активів, тож криптоінвестору буде не складно підібрати оптимальну криптовалютну пару. Дуже подобається інвесторам відсутність торгових комісій, адже в цьому випадку не треба платити додаткові кошти, як за операції на спотовому ринку.

У разі використання інструменту подвійних інвестицій можна продати крипту за цільовою ціною, це дає можливість отримати з вкладень заздалегідь відомий дохід.

Завдяки короткому терміну депозиту dual investment можна назвати безпечнішими за інші.

На онлайн-платформах можна знайти продукти з різним ризиковим навантаженням. Варіанти будуть відрізнятися не лише валютами, але і прибутковістю, термінами блокування, ціною виконання.

У бівалютних продуктів є і недоліки. Серед них блокування активів на узгоджувальний термін – до дати розрахунку інвестор не може повернути кошти. Це й обумовлює високу дохідність продукту при довготривалому терміні розміщення. Також треба враховувати, що чим вищою буде волатильність, тим складніше прогнозувати курс на кінець терміну депозиту та співвіднести його з ціною виконання.

Як використовують подвійні інвестиції?

При зростанні активів достатньо високою є ймовірність того, що розрахункова ціна перевищить контрольну. Якщо інвестор використовує пару BTC- USDt і вносить на депозит BTC, то при поверненні коштів він розраховує отримати дохід при конвертації монет в USDt на основі контрольної ціни, а також відсотки.

При спаді активів ціна монети буде перебувати у низхідному тренді. На депозит можна вносити BTC або USDt, але доходи найчастіше нараховуватимуться в інших криптоактивах (крім стейблкоїнів). Навіть якщо ціна впаде, то це дозволить шляхом відсотка отримати більше монет.

Подвійні інвестиції – це потужний інструмент, що має достатньо переваг для криптоінвесторів. Криптовалютна біржа Binance пропонує використати dual investment для збільшення доходу.

Партнерський матеріал


08.01.2024 2142
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1478
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1645
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1624
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4816 38
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1928 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1333

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

98

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

516

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

667

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

815
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3437
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

9998
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

675
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25872
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7521
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

717
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

916
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1225
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1036
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

660
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

895
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

771