Переваги й особливості використання сонячних батарей

Останнім часом дуже актуальними й популярними стають джерела відновлювальної енергії, зокрема сонячної. Їхнє використання можливе не лише для потреб підприємств, а й на побутових об’єктах, наприклад у приватних будинках, дачних котеджах.Для отримання енергії використовують сонячні промені, їхньої потужності достатньо, щоб забезпечити потреби користувача в електриці або організувати автономний підігрів води.

Щоб користуватися відновлювальною енергією, потрібно встановити панелі, які будуть її накопичувати. Вони відрізняються за потужністю й ефективністю, монтуються в різних місцях, здебільшого на даху. Компанія Solar-Tech надає повний комплекс для встановлення й обслуговування сонячних станцій та геліосистем. Попередньо фахівці проводять енергоаудит, щоб визначити потреби об’єкта й вибрати найкраще обладнання.

Особливості придбання й використання

Новини про можливе підвищення тарифів на електроенергію лякають, особливо тих, хто проживає у власному будинку й інтенсивно користується ресурсом для різних потреб. Сонячні батареї, представлені тут https://solar-tech.com.ua/ua/solar-electricity/solar-panels/, розраховані на довготривалу експлуатацію. Саме вони перетворюють енергію денного небесного світила на електрику й генерують постійний струм, який забезпечує повну незалежність від електропостачання.

Перш ніж вибрати сонячну батарею, варто чітко визначити цілі, для яких її встановлюють. Якщо хочеться покривати потреби будинку в електриці й підключити «Зелений тариф», щоб додатково заробляти, найкраще підійдуть мережеві моделі. Достатньо встановити їх раз, щоб не отримувати рахунків на комунальні платежі й продавати згенеровані надлишки. Щоб мати постійний струм і стати повністю незалежним від централізованої мережі, варто обрати гібридні панелі на акумуляторах.

Сонячні батареї бувають автономними, такими, які використовують як постійне джерело електроенергії. Вони не працюють паралельно з централізованою системою, проте стануть оптимальним рішенням для жителів регіонів, де часто виникають проблеми з постачанням. Має значення також потужність системи, від цього показника залежить здатність пристроїв забезпечувати домогосподарство або підприємство ресурсами в потрібному обсязі.

Чому вигідно використовувати сонячну енергію

На фоні частої відсутні світла взимку багато користувачів (як корпоративних, так і побутових) почали думати про встановлення альтернативних джерел. Якщо правильно розрахувати потужність та обрати батареї, які задовольнятимуть за робочими показниками, це справді буде вигідна інвестиція. Сонячна станція дає своєму власнику велику кількість переваг:

  • зменшення чи взагалі відсутність витрат на використання електроенергії. Вона генерується окремо для об’єкта, для якого встановлена, тому цифри в платіжках за комунальні послуги або суттєво знижуються, або навіть дорівнюють нулю;
  • підвищення вартості будинку. Цей плюс оцінять ті, хто збирається в майбутньому продавати нерухомість – наявність альтернативних джерел енергії значно збільшує ціну;
  • можливість підключення «Зеленого тарифу». Якщо сумарна генерація перевищує цифри, що показують використання, це означає, що залишки можна продавати й отримувати стабільний прибуток;
  • можливість скоригувати витрати на електроенергію. Після встановлення сонячних батарей користувач стає повноцінним учасником енергетичного ринку.

Варто зазначити, що перехід на відновлювані джерела енергії – один із проявів турботи про навколишнє середовище. Якщо користувачі будуть поступово відмовлятися від паливних енергоносіїв, це знизить залежність країни від імпорту палива з-за кордону. Головне – звернутися до досвідчених фахівців, які допоможуть правильно розрахувати потужність та придбати необхідне обладнання.

Компанія Solar-Tech займається проєктуванням, встановленням та обслуговуванням сонячних станцій для підприємств чи приватних, побутових користувачів. Тут можна замовити системи, які допоможуть отримувати електрику постійно, незалежно від стабільності централізованого постачання, а також організовувати підігрів води.

Партнерський матеріал


11.05.2023 1032
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1102
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2812
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

981
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1040
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1044 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3111 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

905

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

779

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

371

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1096
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

153
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2349
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1150
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

453
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15072
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7384
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

819
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

380
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

291
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

381
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

660
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1114