П'ять годин тому в Києві зник поїзд метро ... Інтригуючий початок нового телесеріалу (відео)

 

 

 

«П'ять годин тому в Києві зник поїзд метро. Він пішов зі станції Академмістечко і через 42 секунди цілий поїзд розчинився в тунелі».

 

Так починається промо-ролик нового серіалу «Той, хто не спить», який для телеканалу «Інтер» зняла продакшн-студія Accel Time Production. «Той, хто не спить» – детектив з елементами наукової фантастики і драми.

 

У центрі сюжету нового серіалу – екстравагантна, досить різношерста, але згуртована команда приватних детективів. Вони беруться за незвичайні справи, які не в силах розслідувати офіційні структури. Часом їх розслідування відкривають вельми несподівані таємниці, за якими криються не тільки злочину. Цих детективів складно здивувати, адже вони і самі не зовсім звичайні, з точки зору пересічного обивателя.

 

Один з головних героїв в команді детективів – Філ, який ніколи не спить і зовсім не пам'ятає свого минулого. Зате він набагато краще за інших бачить і розуміє реальність. Його грає відомий актор Кирило Дицевіч («Заради любові я все зможу», «Заборонене кохання»). Також в головних ролях – Олег Савкін, Олеся Фаттахова, Олександр Яцко, Ірина Мельник, Федір Гуринець.

 

- Такого роду драматургічного матеріалу за останній час в нашому телепросторі я не зустрічав. У сюжеті сплетені кілька жанрів: і детектив, і наукова фантастика, і драма, – пояснює режисер проекту Євген Баранов.

 

Написати сценарій детектива з елементами наукової фантастики не так вже й просто. Тому сценаристу Андрію Соколовському доводилося постійно консультуватися з експертами і фахівцями в різних сферах – від прикладних наук до теології і уфології. Але працював він не тільки з консультантами. Поки писав цей серіал, зареєструвався на сайтах чотирьох бібліотек і дев'яти музеїв.

 

У героїв серіалу є «козир» – Філ (Кирило Дицевіч). Його історія починається з того, що він приходить до тями посеред вулиці в центрі міста в момент, коли на нього невідомо звідки звалився труп банкіра. При цьому не знає, хто він, що тут робить і який зараз рік. Його минуле для нього самого - загадка, яку теж треба розкрити, розповідає актор.

 

Зйомки серіалу проходили в Києві і тривали 9 місяців. Основна дія картини розгортається в суперсучасному офісі детективного агентства, оснащеному всілякими технічними новинками. Його «побудували» в знімальному павільйоні на Подолі, де також розмістилися інші локації: квартири головних героїв, ресторан, лікарня, поліцейський відділок. Кіношникам довелося відчути себе справжніми винахідниками: для зйомок картини вони придумали і створили десятки фантастичних пристроїв і незвичайних апаратів.

 

«Той, хто не спить» – детектив з елементами наукової фантастики. Але творці підкреслюють, що в сюжеті використано багато реальних фактів, в які складно повірити. «У нашому світі стільки фантастики, що іноді дивуєшся, чому ми її не помічаємо?, - говорить автор сценарію Андрій Соколовський. – Коли ми з продюсером задумували цю історію, вирішили: чому б не звернути увагу глядача на ті дивовижні моменти, які оточують нас і з якими ми так звикли, що перестали їм дивуватися?»

 

Як годиться в детективі, в серіалі «Той, хто не спить» багато екшену: перестрілок, погонь, бійок, аварій. Багато трюки актори виконували самостійно. Деякі на зйомках навіть побороли власні фобії. Наприклад, Федір Гуринець, який грає самого молодого співробітника детективного агентства – Муріка, незважаючи на страх висоти, сам виліз на 150-метрову вишку. Акторам серіалу також довелося вдосконалюватися в поводженні з холодною та вогнепальною зброєю, а ще освоювати іноземні мови, серед яких – іврит і японський. Один з важливих діючих персонажів в серіалі – єнот! Цей непосидючий і діловитий звір живе в офісі агентства. Він член команди детективів, її талісман. Таким за час зйомок єнот став і для всієї знімальної групи серіалу.

 

«Той, хто не спить» - головна серіальна прем'єра сезону на телеканалі «Інтер» - з'явиться в ефірі вже в грудні. Не пропустіть!

 

 


25.11.2017 587 1
Коментарі (1)

Руслана Котик 2017.11.25, 23:15
І для чого ця стаття? Якого х..ра рекламувати цей мацкальський інтер?? Це для Франківська так важливо????
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

267
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13505 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1525
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

838
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6056
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1692

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

611

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1436

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1247

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1144
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

495
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

630
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1543
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

575
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

853
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5897
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13481
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

206
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

512
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

456
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

765 2