Пандемія коронавірусу: в яких країнах посилюють заходи безпеки через Covid-19 (ІНФОГРАФІКА)

Кількість хворих на коронавірус в Україні збільшується щодоби, а «червоні» зони розростаються щотижня.Про другу хвилю пандемії говорять у багатьох державах, де також зростає кількість випадків Covid-19.

У списку країн «червоної» зони за рівнем поширення коронавирусу потрапили Чорногорія, Іспанія, Франція та Чехія, інформує Фіртка з посиланням на Слово і Діло.

Як країни світу посилюють обмежувальні заходи і яким чином намагаються знизити кількість хворих.

У більшості європейських країн уряди змушені посилити обмежують заходи через пандемію коронавируса.

У зону ризику потрапили столиці Австрії і Угорщини. Після повернення з Відня і Будапешта громадянам треба буде представити негативний ПЛР-тест або відправитися на карантин на два тижні.

У Німеччині посилять заходи безпеки в регіонах, де виявляють понад 35 хворих на 100 тисяч осіб протягом тижня: число учасників заходів в закритих приміщеннях буде обмежено 25, на відкритому повітрі – 50. Такі обмеження вже діють в Баварії, крім того, в цьому регіоні вводиться обов'язкове носіння масок, а для ресторанів запровадження комендантської години з 23.00 до 6.00.

У Великій Британії зросли штрафи за порушення режиму самоізоляції. У перший раз порушники повинні будуть заплатити 1 000 фунтів, а за повторне порушення – до 10 тис. фунтів. Таке рішення було прийнято після дослідження, яке показало, що занадто мало людей добровільно дотримуються правил самоізоляції.

У Бразилії як і раніше дуже високий рівень захворюваності. Влада Манауса закрила місцевий пляж, на 30 днів заборонили масові заходи і обмежили години роботи магазинів і ресторанів. Після того як в місті в квітні-травні спалах Covid-19 призвів до того, що на кладовищах не встигали ховати померлих від коронавирусу, з'ясувалося, що до вересня у 6% жителів міста є антитіла до Covid-19. Місцеві жителі зітхнули з полегшенням, бо вирішили, що нарешті мають груповий імунітет. Але ні, в жовтні крива захворюваності знову поповзла вгору.

В Ірані в кінці вересня оголосили про початок третьої хвилі поширення COVID-19 після того, як число виявлених випадків інфікування перевищила 3 тисячі осіб на добу. Президент Ірану оголосив про посилення карантинних заходів і про запровадження штрафів за відсутність захисної маски. Регіональна влада отримали повноваження запроваджувати карантин на місцевому рівні. Заходи можуть включати закриття шкіл, університетів, семінарій, мечетей, кафе, спортивних і культурних об'єктів, перукарень тощо. Раніше в країні були скасовані масові ходи під час одного з наймасовіших в світі релігійних свят Арбаін.

В Індії вже більше 6 млн хворих. За добу офіційно фіксують понад 80 тис. нових хворих. Влада побоюється, що до чергового сплеску коронавируса може привести святкування індійського нового року Двалі, яке в цьому році починається 14 листопада. Протягом п'яти днів люди моляться, роблять покупки, ходять в гості до своїх літніх родичів. Не виключено, що Двалі може сприяти збільшенню захворюваності. Однак повністю заборонити святкування влада поки не наважується.

У Південній Кореї школи і дитсадки працюють частково і 11 жовтня фахівці вивчать епідемічну ситуацію. З 1 по 5 жовтня країна відзначає національне свято Чхусок, коли мільйони корейців відвідують старших родичів по всій країні і провідують могили предків. У країні запровадили більш суворі обмеження з 28 вересня по 11 жовтня. МОЗ країни закликало жителів проводити онлайн зустрічі з родичами, а передсвяткове прибирання могил доручити відповідним службам.


Читайте також:

Великі міста у Франції закривають бари і ресторани через коронавірусну загрозу


10.10.2020 1743
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1727
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

855
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

942
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2029
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3527
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2436 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

767

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

670

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

643

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

661
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10308
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1156
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5227
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

969
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2766
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1152
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

365
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

680
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

587
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

632
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

986 2