Ось чому потрібно обов’язково вимикати wi-fi роутер на ніч

Багато експертів називають wi-fi “німим ворогом”. Їх головний аргумент на захист цієї точки зору ґрунтується на тому, що wi-fi роутер виробляє радіацію.

Нові технології змінили світ і розширили наші можливості для комунікації, роботи, розваг і практично будь-якої речі, яку ми тільки можемо собі уявити. Зокрема, дуже важливу роль в нашому житті грає безпровідний інтернет, який надає нам доступ до безлічі корисних інструментів.

Wi-fi став незамінною річчю в наших будинках, на роботі, в освітніх установах та інших місцях, де важливо підтримувати зв’язок із навколишнім світом.

На жаль, у безпровідного інтернету є деякі недоліки, про які не знають більшість людей. Зокрема, він може негативно впливати на стан нашого здоров’я.

У цій статті ми детальніше розповімо про те, чому wi-fi інтернет можна вважати небезпечним і як максимально понизити ризик його використання.

Чому технологія wi-fi інтернету може бути небезпечною?

Хоча засоби масової інформації повідомляють про небезпеку радіації від мобільних телефонів і інших електронних пристроїв, багато людей ігнорують ці попередження або все ще недостатньо обізнані.

Ця технологія використовується людиною вже декілька десятиліть, але насправді потрібно значно більше часу, щоб зрозуміти, як вона впливає на організм людини.

Було проведено вже декілька наукових досліджень, в яких проаналізовано вплив електромагнітних хвиль на мозкову активність і нашу систему життєзабезпечення.

Є підстави припускати, що безпровідний інтернет і випромінювання від нього можуть викликати рак та інші важкі захворювання.

У доповіді, відомій під назвою Bioiniciative, стверджується, що близько двох тисяч міжнародних досліджень виявили зв’язок між тривалою дією електромагнітного випромінювання на організм та утворенням пухлин.

Крім того, це випромінювання може бути причиною тривалих головних болей, мігрені, гіперактивності і порушень сну.

Люди, які працюють з цим типом устаткування, повинні строго виконувати рекомендацію по зниженню дії негативного ефекту радіації на організм.

Занепокоєння зростає через дію wi-fi сигналу на дітей, організм яких особливо схильний до ушкоджень, оскільки знаходиться в процесі розвитку.

Замислившись про це, такі країни, як Великобританія, Франція та Швеція, почали прибирати wi-fi роутери зі шкіл, музеїв, бібліотек та інших громадських зон, щоб понизити дію цієї технології на здоров’я дітей. Як можна знизити негативний ефект від використання wi-fi роутера?

Щоб знизити негативний ефект від дії wi-fi роутера, можна зробити наступне:

– Відключати роутер на ніч або коли його ніхто не використовує.
– Якщо роутер знаходиться на кухні або в спальні, спробуй перемістити його в менш відвідуване місце.
– Замислися над проведенням кабельної мережі, навіть телефонної. Безпровідний мобільний інтернет набагато комфортніший, але ефект від радіації завдає нашому здоров’ю багато шкоди.
– Використовуйте мобільні телефони і комп’ютери тільки в певний час. Не тримай їх у своїй кімнаті.
– Більше часу проводьте на свіжому повітрі, виконуйте фізичні вправи, читайтте книги на папері, в не в цифровому форматі.

На жаль, поки неможливо дізнатися напевне, коли ми отримуємо радіаційне опромінення.

Крім того, електромагнітне забруднення у світі росте не по днях, а по годинах, і ми все ще не знаємо, яким буде його рівень через декілька років.

У таких країнах як США та Японія вчені вже намагаються розробити інший тип технології, який не потребує використання электромагнітних хвиль.

За попередніми оцінками, довелося витратити близько 30 років, щоб попередити людей про вплив, який роблять ці прилади на організм людини.


23.04.2018 11507
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1648
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

828
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

934
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2015
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3521
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2419 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

756

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

661

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

635

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

653
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10296
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1145
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5214
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

959
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2753
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1142
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

349
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

669
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

576
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

624
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

980 2