Може розраховувати будь-хто: як прикарпатцям подати заявку та перевірити її статус на платформі «єДопомога»

Щоб підтримати українців, які постраждали від повномасштабної російської агресії, створили платформу «єДопомога».

Платформа «єДопомога» має три напрямки:

 • «єДопомога державна», на якій можна дізнатися, як отримати допомогу від держави;
 • «єДопомога волонтерська», де можна самостійно допомогти людям, які постраждали від війни або залишити заявку на допомогу;
 • «єДопомога міжнародна», де можна подати заявку на допомогу від міжнародних організацій.

Так, з кінця травня українці можуть залишати заявки на допомогу від міжнародних організацій через цю соціальну платформу. 

Фіртка розповідає, як подати та перевірити статус своєї заявки.

Заявку на платформі може залишити будь-яка людина. Тим часом рішення щодо виплат та яким саме категоріям населення, залежно від пріоритетності вразливих категорій, допомогти приймають міжнародні організації.

Так, для міжнародних організацій пріоритетними є найбільш незахищені верстви населення, які мають наступні соціальні статуси, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб:

 1. особи з інвалідністю;
 2. пенсіонери;
 3. одинока мати або батько;
 4. багатодітна сім’я;
 5. отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Як подати заявку?


Щоб подати заявку на отримання грошових виплат онлайн через «єДопомогу», потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN (міжнародний номер банківського рахунку). Також деякими меморандумами передбачена можливість отримання грошового переказу.

Дані, які вказували під час заповнення, верифікуються на основі даних з українських державних реєстрів. Вже верифіковані заявки передаються міжнародним організаціям.

Заразом залишивши заявку, проте не отримавши виплат, можна перевіряти статус заявки.

Як перевірити статус заявки:


 • Перейдіть на платформу «єДопомога» та оберіть категорію «Виплати від міжнародних організацій»;
 • знайдіть та натисніть кнопку «Перевірити статус заявки»;

 • вкажіть необхідні дані — РНОКПП (ІПН), тип документа та його номер;

 • перегляньте статус заявки.

  читайте також: Грошова допомога для іванофранківців: хто та скільки може отримати


Що означають статуси заявки?


Заявка не знайдена — ви не надсилали дані через «єДопомогу».
Статус заяву прийнято означає, що ваша заява міститься в переліку заяв, які успішно надійшли до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики. Коли одна з міжнародних організацій звернеться щодо виплати вашій категорії громадян, ваші дані передадуть їй.
Якщо ви побачите статуси Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Всесвітньої продовольчої програми ООН та Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Товариства Червоного Хреста України — це означає, що хтось із членів вашої родини, яких ви вказали у заявці, вже отримав виплату.
Статуси Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації RED ROSE CDS LIMITED або Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації Управління верховного комісара ООН у справах біженців — означають, що ваші дані вже є в реєстрах на допомогу від міжнародних організацій. 
Заявка в процесі верифікації — заявка передана до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики та наразі відбувається перевірка поданих даних.
Заявка успішно верифікована — ваші дані перевірили та підтвердили.
Ваша заявка не пройшла верифікацію — вказані вами статуси не відповідають наявній інформації Мінсоцполітики. У такому випадку зверніться до органів соціального захисту для актуалізації статусу. Після цього ви зможете повторно подати заявку.
Ваша заявка містить помилки — під час заповнення ви допустилися помилок. Вам потрібно перевірити заявку та відправити повторно.
Заявка знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародних організацій — ваша заявка успішно пройшла усі етапи верифікації та буде передана міжнародним організаціям.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Консультують юрист, психолог і терапевт. В Івано-Франківську відкрили центр підтримки для маріупольців (ФОТО)

Прикарпатці, які прихистили переселенців, отримають компенсацію: коли чекати виплат за червень

В Івано-Франківську проводять навчання з домедичної допомоги. Як записатись?

Де на сьогодні на Івано-Франківщині можна знайти інсулін — перелік аптек

Перелік корисних чатботів, які допоможуть під час війни


Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

382
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1025
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2448
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

931
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1171
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2316

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

893

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1445 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1693

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1795
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

312
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

523
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

838
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

579
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

503
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

702
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1248
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

294
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

168
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

293
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

426
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

837